Coronavirus تاثیر: جهان در حال اجرا است از مکان برای ذخیره نفت خود را

جهان غرق در نفت خام است و به آرامی در حال اجرا از مکان ها برای قرار دادن آن است.

عظیم دور مخازن ذخیره در مکان هایی مانند تریسته, ایتالیا و امارات متحده عربی در حال پر کردن. بیش از 80 تانکر بزرگ هر نگه داشتن تا 80 میلیون گالن در حال لنگر خاموش تگزاس اسکاتلند و در جای دیگر با هیچ محل خاصی برای رفتن.

جهان را نیست نیاز این همه نفت است. Coronavirus همه گیر است خفه جهان اقتصاد سکوت کارخانه و مبتنی بر شرکت های هواپیمایی برش نیاز به سوخت. اما عربستان سعودی بزرگترین تولید کننده قفل شده است و در جنگ قیمت با رقیب روسیه است و مصمم به حفظ و افزایش تولید.

قیمت ها کاهش یافت.

“برای اولین بار در تاریخ ما شاهد این احتمال که بازار را تست ظرفیت ذخیره سازی محدودیت ها در آینده نزدیک گفت:” آنتوان Halff موسس شریک Kayrros یک شرکت تحقیقات بازار. به عنوان فضای ذخیره سازی می شود سخت تر برای پیدا کردن قیمت است که در حال حاضر بیش از نیمی از این سال می تواند به کاهش و حتی بیشتر. و شرکت می تواند مجبور به تعطیل کردن چاه.

این هرج و مرج عدم توازن در عرضه و تقاضا بهره مند است مصرف کنندگان که تماشا قیمت بنزین اسلاید پایین تر است.

و از آن شده است یک روز زمینه برای هر کسی که مشتاق به ضربه محکم و ناگهانی نفت ارزان قرار داده و آن را جایی و منتظر یک روز هنگامی که آن را به ارزش بیشتر است.

که در آن جدیدترین Barsamian می آید.

در حالی که coronavirus بیماری همه گیر را تهدید می کند به سینه نقاط ایالات متحده صنعت نفت آقای Barsamian کسب و کار است که می یابد مکان برای پارک ناخواسته سوخت پر رونق است حداقل در حال حاضر.

“ما معمولا در مورد دو ذخیره سازی معاملات در روز” گفت: آقای Barsamian اجرا می شود که یک شرکت در Princeton, N. J., نام تانک ببر نود محلی دانشگاه طلسم. “ما انجام داده اند حدود 120 در چند هفته گذشته.”

آقای Barsamian منطبق با مشتریان مثل کالا معامله گران و یا شرکتها که نفت آنها می خواهند به فروشگاه با مخزن صاحبان مزرعه و دیگران که مکان برای قرار دادن آن را جمع آوری هزینه از 1 درصد در هر بشکه در ماه از دومی است.

مردم در صنعت انرژی می گویند که آنها هرگز دیده می شود تغییرات اتفاق می افتد در سرعت و بزرگی که دارد اتفاق می افتد به دلیل coronavirus.

عمده رکود در تقاضا رخ داده است در ماه فوریه زمانی که چین بزرگترین مصرف کننده انرژی تعطیل بسیاری از اقتصاد خود را در تلاش برای ایجاد ثبات در گسترش coronavirus. در حال حاضر رکود نورد در سراسر جهان با بسیاری از اروپا و بخش عمده ای از ایالات متحده در مستند.

تحلیلگران IHS Markit, یک شرکت تحقیقاتی, به تازگی پیش بینی می کند که تقاضا برای نفت می تواند به میزان 14 میلیون بشکه در روز — بیش از مصرف روزانه چین در سال گذشته در سه ماهه دوم.

قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه به تشدید وضعیت. عربستان سعودی در حال کاهش قیمت و تهدید به سطح شیب دار بالا تولید نفت حدود 25 درصد به 12 میلیون بشکه در روز در ابتدای ماه آوریل. مازاد را IHS Markit پیش بینی های می تواند اضافه کردن به یک مخزن-busting یک میلیارد بشکه یا بیشتر.

در حال حاضر آقای Barsamian پیدا کردن مکان برای آن است.

آقای Barsamian, 60, راه اندازی کسب و کار خود را پنج سال پیش پس از بازنشستگی از حس های متوسط آمریکا شرکت نفت, جایی که او نیز مشغول به کار در ذخیره سازی ترمینال کسب و کار.

او گفت: پرش در تماس از مشتریان آغاز شده در 8 مارس به عربستان سعودی وعده داده شده به افزایش تولید — و نه از قطع خروجی معمول پاسخ به کاهش تقاضا است.

نه تنها نفت نیاز به یک محل برای رفتن اما دولت از بازار نفت را فراهم کرده است معامله گران فرصت را به پول. آنها با استفاده از یک بازار که در آن قیمت ها در آینده بسیار بالاتر از سطح فعلی. برای مثال یک بشکه نور شیرین خام ایالات متحده است که در قیمت حدود 25 دلار در هر بشکه برای ماه مه حدود 6 دلار کمتر از ماه اوت است. بنابراین یک تاجر یا شرکت نفت می تواند آسان پول خرید نفت در امروز افسرده قیمت فروش آن در بازار معاملات آتی و حفره ها تفاوت منهای ذخیره سازی و هزینه های دیگر — یک وضعیت شناخته شده به عنوان دیرکرد.

آقای Barsamian گفت: دیرکرد تا به حال در حال تکان علاقه ذخیره سازی در کوشینگ, Okla., که در آن نفت تحویل داده شده است به حل و فصل قراردادهای آتی برای نفت وست تگزاس اینترمدیت. قیمت از قرار دادن یک بشکه نفت در یک مخزن در کوشینگ بیش از دو برابر شده و به حدود 55 سنت در هر ماه است.

دانستن اینکه چه مقدار نفت ذخیره شده در سراسر جهان است که یک کلید متریک به “شناخت درمانی بازار نفت گفت:” هیلاری استیونسون یک تحلیلگر در Genscape یک اطلاعات بازار شرکت است. اما او هشدار داد “ظرفیت محدود است; ایمنی خالص است تنها تا بزرگ است.”

خانم استیونسون گفت: مهم ترین مناطق ذخیره سازی در ایالات متحده مانند کوشینگ شد حدود نیمی کامل در اواسط ماه مارس اما تحلیلگران می گویند خالص ایمنی کشیده بودن است مانند قبل از هرگز.

یک شرکت Kpler با استفاده از تصاویر ماهواره ای برای محاسبه چه مقدار نفت در کشتی و در مخزن مزارع. بیش از یک آخر هفته های اخیر این شرکت با شناسایی 10 میلیون بشکه نفت و حدود 10 درصد از جهان را روزانه مصرف در زمان عادی و جریان را به تجهیزات ذخیره سازی.

“ما در یک فوق العاده بازار نفت در این برهه از زمان گفت:” الکساندر غرفه Kpler سر از تجزیه و تحلیل بازار.

یکی از نشانه های اشباع: این حجم از نفت قرار داده شده بر روی کشتی های منتظر روز بهتر رشد کرده و حدود 25 درصد در ماه مارس است. به گفته آقای غرفه حدود 81 لود تانکر — یک تعداد غیر منتظره ای بالا — در حال loitering خاموش سواحل در سراسر جهان است.

این واقعیت است که نفت در حال قرار دادن بر روی کشتی یک کم هزینه تر گزاره از ذخیره سازی بر روی زمین نشان میدهد که جهان در حال اجرا است از اتاق را حداقل در برخی از مکان های آقای غرفه گفت. چینی, خریداران, شاید با دیدن قیمت های فعلی به عنوان یک معامله همچنان به واردات در سطوح بالا ، آقای غرفه تخمین زده است که سه چهارم از یک میلیارد بشکه قابل استفاده ظرفیت ذخیره سازی باقی مانده در سراسر جهان — اتاق به اندازه کافی برای تجمع در تامین برخی پیش بینی پیش بینی هستند.

در پی قیمت-برش توسط عربستان سعودی و کشورهای دیگر شرکت های نفتی در ایالات متحده پرداخت می شود کمتر است. در روز سه شنبه, شرکت, محصولات, یک, اوکلاهما, شرکت, ارسال شده قیمت گریدهای مختلف از نفت خام است که در محدوده زمانی معین به عنوان کم به عنوان $7.61 در هر بشکه رسید.

در حال حاضر تولید کنندگان شروع به شماره گیری بازگشت. شورون یکی از اپراتورهای کلیدی در حوضه پرمین, بزرگترین شیل زمینه در ایالات متحده هوا در روز سه شنبه که خروجی آن وجود دارد خواهد بود 20 درصد کمتر از آنچه قبلا اعلام شده.

فضا در حال اجرا است در غرب کانادا که 40 میلیون بشکه از ذخیره سازی در حال حاضر بیش از سه چهارم کامل, با توجه به Rystad انرژی که تخمین می زند که تولید خواهد شد نیاز به بریده بریده تولید 11 درصد است. جیسون کنی برتر از آلبرتا در حال حاضر پیشنهاد شده است که تولید curtailments مورد نیاز خواهد بود.

آقای Barsamian نمی بینم اضطراری و در عین حال اگر چه او اذعان دارد که بسیاری از این ظرفیت در کلید مخزن مزارع است که احتمالا در حال حاضر رزرو شده است.

“من همیشه می گویم که جهان هرگز به اجرا از ذخیره سازی او گفت:” با این استدلال که اپراتورها فقط اضافه خواهد شد بیشتر مخازن اگر بازار مشوق های مناسب هستند. “من هرگز دیده می شود آن اتفاق می افتد.”

در این زمان هر چند تحلیلگران می گویند حرص و ولع خوردن می تواند خاموش نمودار و جدید جریان برنامه ریزی شده توسط عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان هنوز به آمار بازار است.

“که نفت را فقط حرکت از یک مخزن در عربستان احتمالا به شخص دیگری مخزن و یا فقط نشستن در یک کشتی” آقای غرفه گفت. “این است که قطعا مورد نیاز نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>