کروناویروس در فرانسه: نخست وزیر اعلام کرد بسته شدن کافه ها و مغازه ها و رستوران ها و سینما

صادر شده در: اصلاح:

فرانسه بسته خواهد شد اکثر مغازه ها و رستوران ها و امکانات سرگرمی از نیمه شب روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت.

تبلیغات

او در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری پس از بهداشت عمومی سازمان گفت: 91 نفر کشته در فرانسه و تقریبا 4,500 شد و در حال حاضر آلوده.

فیلیپ گفت: دولت تا به حال شده است در سمت چپ با هیچ چاره ای اما به این تصمیم به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم هنوز در خیابان ها و نه به اندازه کافی استفاده از اقدامات که اخیرا اعلام کرد. او گفت که کمک به سرعت بخشیدن به گسترش ویروس.

“من تصمیم گرفتم به همه غیر ضروری, مکان,” او گفت:, و اضافه کرد که استثنا به فروشگاه ممنوعیت شامل مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و پمپ بنزین.

“ما باید کاملا محدود ما جنبش است.”

او گفت: انتخابات محلی روز یکشنبه خواهد شد.

جروم Salomon, رئیس, فرانسوی, بهداشت عمومی سازمان وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک افزایش سریع در موارد جدی از جمله 300 نفر در بخش مراقبت های, نیمی از آنها کمتر از 60 سال سن داشتند.

“من آگاهانه از تلاش ها و فداکاری است که ما در حال پرسیدن اما من ایمان که مردم فرانسه باید از این ظرفیت برای غلبه بر این جدی لحظه” فیلیپ گفت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>