Coronavirus: در فرانسه, حرفه ای نگاه به گسترش قانونی سقط جنین, محدودیت زمانی

صادر شده در: ویرایش:

در میان coronavirus مستند نگران حرفه ای هستند و درخواست از دولت برای تمدید 12 هفته زمان محدود به سقط جنین توسط دو هفته در میان نگرانی های است که زنان با حاملگی ناخواسته می ترسند به ترک خانه های خود را با توجه به زمان بحران بهداشتی.

تبلیغات

از آنجا که مستند تحمیل شد در فرانسه در 17 مارس خط از سازمان برنامه ریزی خانواده – مسئول پاسخ دادن به سوالات در تمایلات جنسی, جلوگیری از بارداری و سقط جنین – دارای هولناک شده است.

“در انتهای دیگر خط اکثریت زنان را تست بارداری در بر داشت و از آنها باردار هستند” سارا Durocher ملی co-رئیس جمهور از برنامه ریزی خانواده گفت: فرانسه 24. “آنها نگران است. آنها تعجب که آیا آنها می تواند سقط جنین در طول دوره حبس.”

دولت برای آن گرفته شده اقدامات اضطراری. آن گفت: در تاریخ 23 مارس که آن را به حال طبقه بندی سقط جنین به عنوان “فوری مداخلات” را به اطمینان حاصل شود که آنها ادامه خواهد داد به انجام شود.

اما وجود داشته اند تماس های متعدد برای خانواده, برنامه ریزی, مدرکی است که این اطلاعات نشده است و روشن در طول دو هفته گذشته.

“برخی از زنان فکر می کنم که آنها لازم نیست که دسترسی به سقط جنین – اشتباه!” Durocher گفت. “سقط جنین هستند به حالت تعلیق در قرنطینه. حرفه ای کار خود را ادامه. اگر یک زن باردار و بارداری های ناخواسته, او می تواند رفتن به مطب به یک ماما یا به یک مرکز بهداشت است که انجام سقط جنین.”

اگر زنان در تماس هستند بیشتر آنها در حال حرکت کمتر است. آنها در آینده برای سقط جنین کمتر از آنها قبل از این مستند سقط جنین پزشکان مشاهده کرده اند.

“زنان جوان از ترس به بیرون رفتن و ما در حال رایزنی کاهش” غاده حاتم ob-مامایی و بنیانگذار Saint-Denis زنان مرکز گفت: France Inter.

پزشکی سقط جنین ترجیح

در زمین مناطق اختصاص داده شده به خلاء آرمان سقط جنین که نیاز به محلی و یا بیهوشی عمومی شده اند requisitioned برای احیا از بیماران مبتلا به Covid-19 با توجه به برنامه ریزی خانواده.

که گفت: Durocher به معنی اطمینان. “ما در حال حصول اطمینان از تداوم. این بدان معنی نیست که زنان نمی تواند سقط جنین, اما آنها سقط جنین در راه های مختلف,” او گفت:. در فرانسه زنان معمولا انتخاب بین چند روش سقط جنین با دارو و یا آرمان. “در زمینه Covid-19 انتخاب روش محدود شده است و پزشکی سقط جنین ترجیح داده می شوند.”

Tele-مشاوره تحکیم امتحانات و سقط جنین در واحد پزشکی مراجعه کنید… راه حل های در حال مطالعه توسط همه سقط حرفه ای برای دیدار با تقاضا در کوتاه ترین زمان ممکن در حالی که محدود کردن بیمار در سفر.

به سهم خود از فعالان تنظيم خانواده را شناسایی کرده اند هر مرکز سقط جنین هنوز باز است و هر موجود بیمارستان خدمات. آنها اشاره زنانی که در تماس به منابع محلی بسته به وضعیت خود. “اگر برخی از مراکز به روی عموم بسته وجود دارد که دفاتر ارائه کمک های تلفن و اطلاعات در شبکه های اجتماعی” گفت: Durocher (تنظيم خانواده شماره تلفن رایگان: 0 800 08 11 11 از دوشنبه تا شنبه از ساعت 9:00 صبح تا 8:00 p. m.).

نگرانی بزرگ برای افراد زیر سن قانونی و قربانیان خشونت

نگرانی های اولیه از سازمان جدا شده است زنان و افراد زیر سن قانونی و قربانیان خشونت که مشکل دسترسی به خدمات سقط جنین در بهترین زمان. آنها از ترس که برخی از این زنان ممکن است پیدا کردن خود را در خارج از زمان قانونی محدود به سقط جنین و به دنبال راه هایی برای رسیدن به آنها.

“این غیر ممکن است برای آنها را به تماس در مقابل مردم آنها در مستند با و آنها را به صبر کنید تا زمانی که آنها خارج رفتن به قادر به تماس با ما, که به طور قابل توجهی افزایش می دهد استرس” Durocher اشاره کرد و با استناد به برخی از زنان که به نام با شماره تلفن رایگان. “این غیر ممکن است برای حفظ محرمانه بودن و پزشکی سقط جنین است که اغلب امکان پذیر نیست در خانه پدر و مادر اگر پدر و مادر قرار نیست در مورد آن می دانیم,” او اضافه شده است. “فقدان پول برای گرفتن یک تست حاملگی و این واقعیت وجود دارد که بدون باز کردن امکانات در نزدیکی” نیز در میان موانع به سقط جنین به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر.

پزشکان آماده به سرپیچی از قانون

در مواجهه با فوریت وضعیت بیش از یک صد سقط جنین حرفه ای ها منتشر شده یک op-ed قطعه ای در روزنامه لوموند در 31 مارس است. آنها به نام دولت به گسترش توصیه می شود محدودیت زمانی برای خانه پزشکی سقط جنین از 7 تا 9 هفته از بارداری است. “این گزینه ها تایید شده است که می کند و در حال حاضر هر گونه خطر خاص” آنها نوشت.

به عنوان خلاء سقط جنین پزشکان می خواهم به قادر “فوق العاده, در طول دوره حبس برای انجام خلاء آرمان تا هفته 14 بارداری (دو هفته تمدید 12th-هفته حداکثر مجاز توسط قانون)” Durocher گفت. “این مشکلات را مجبور خواهد کرد بسیاری از زنان برای حفظ بارداری خود را در برابر خود خواهد شد در معرض تهدید استقلال و آینده کودکان متولد تحت این شرایط است.”

به عنوان امضا کنندگان این op-ed اظهار داشت: در این شرایط آنها دریغ خواهد شد اگر لازم باشد به “یاغی” خود را دارند. در میان آنها محمد هشدار داد که اگر این نگرانی ها نیست خطاب او را “‘احتمالا شاید'” انجام سقط جنین در خارج از محدودیت زمانی.

این مقاله ترجمه شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>