کروناویروس در ایران طول می کشد تلفات در باسماتی صادرات داخلی سقوط قیمت

برنج صادرات از هند در حال حاضر رو headwinds آمریکا-ایران بست و شیوع کروناویروس در چین شده است امضاء بیشتر با این معضل در حال گسترش به کشورهای دیگر از جمله ایران است که در بالا مقصد بین المللی برای باسماتی هندی.

در زمینه صادرات و چشم انداز تاریک و دلگیر همراه با قوی تولید برنج در طول 2019-20 بیش از 117 میلیون تن (MT) – بالاتر از 9.67 تن از پنج سال میانگین تولید حدود 107.80 MT – صادرکنندگان هند در حال حاضر خیره در ضرر و زیان است.

برنج صادرات که شده یک ترکیب نرخ رشد سالانه (CAGR) نزدیک به 14 درصد بین سال های 2010 و 2019 شده اند آمار منفی جغرافیای سیاسی تنگ تر تجارت هنجارها و بالاتر حداقل حمایت قیمت (MSP) توسط دولت است.

منفی نوسانات بازار هستند و در نتیجه رو به پایین باسماتی روند قیمت در ثبات نسبی بازار بورس. در تبادل کالا ICEX بالا فروش pusa باسماتی انواع (PB1121) معامله شد در Rs 3,073 هر quintal یا 1.4 درصد پایین تر از قبل در حال چکش توسط coronavirus پدیده است.

اما سازگار سقوط دیده می شد در بازار برنج .

در دهلی نو با قیمت تقریبا نصف شده را از قله. این کاهش در صادرات و ثبت داخلی محصول همراه با شکایت از تهیه اتفاق نمی افتد هموار در بسیاری از مکان ها. همه با هم قرار داده است آمار قیمت در محلی manusia.

پس شیوع کروناویروس ایران را متوقف کرده است باسماتی هندی محموله با این نتیجه که صادرات در حال حاضر کاهش یافته 18-20 درصد این سال مالی 2019-20.

ایران و خاورمیانه با هم بزرگترین واردکنندگان هندی باسماتی, حسابداری برای بیش از 30 درصد از محموله های Kedia مشاوره مدیر آجی Kedia اضافه کرد: در حال حاضر در بازار است که از لحاظ فنی زیر ،

یکی از پیشرو صادر کنندگان برنج Kohinoor غذاهای مشترک مدیر عامل Gurnam Arora گفت: توقف در حمل و نقل به ایران بود که عمده عنصر وزن کردن برنج داخلی در بازار.

“Coronovirus بزرگترین نگرانی برای صادرکنندگان و ایران در حال حاضر گزارش چنین مواردی این وضعیت فقط بدتر شده است. تاثیر شیوع بیماری در حال حاضر شروع به نشان می دهد در تجارت بین المللی و سفر,” او گفت: کسب و کار استاندارد اضافه کردن برنج صادر کرده بود به تصویب رسید و منتظر تماشای موضع که چگونه این وضعیت آشکار در آینده 4-6 هفته.

در ضمن بر اساس بمبئی-برنج گر Devendra Ibrahim تراوش بیشتر بدبینی با بازار و گفت: برنج بخش بود و در حال حاضر در حال سقوط با هیچ نجات در چشم. “بازار همچنان به سقوط به علت های مختلف خارجی و عوامل داخلی و ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که وضعیت را بهبود می بخشد و در بعد از 1-2 ماه” او مشاهده شده است.

او قبلا پیشنهاد شده است که این مرکز باید ترویج مزرعه-صادرات به برزیل بود که با مصرف برنج و گندم بنابراین به عنوان به احتمال کوسن آینده نگر ضرر و زیان به صادرکنندگان هندی.

صادرات برنج به ویژه برنج باسماتی به ایران به ارزش 1.5 میلیارد دلار در 2018-19 سال مالی همچنان به آب و عدم پیروی از تحریم های جدید آمریکا علیه آن نفت خام در سال 2019. ایران با حساب 25 درصد از برنج هندی محموله.

با توجه به گزارش های ما مبتنی بر تجارت و سرمایه گذاری شرکت چکه سرمایه, برنج, صادرات باید شاهد یک کاهش در سراسر جهان با عمده شیب در حال ظهور از غرب آسیا با توجه به تنش های سیاسی. “YTD (سال تا به امروز) صادرات تا کنون به دنبال تلخ با ایران بزرگترین بازار صادرات شاهد 22 درصد سقوط در محموله” چکه سرمایه بنیانگذاران و همکاری مدیر عامل شرکت پوشکر Mukewar گفت.

هند بزرگترین صادر کننده برنج حسابداری برای 25 درصد از جهانی اشتراک در حالی که این کالا کمک 2 درصد کل صادرات هند سبد خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>