کروناویروس در محلی انتقال مرحله هیچ جامعه گسترش در عین حال: دولت

یک روز پس از وزارت بهداشت سند ذکر “جامعه محدود انتقال” از Covid-19 همه گیر در کشور دولت اظهار داشت در روز دوشنبه آن رسیده بود تنها یک “انتقال محلی” مرحله.

ارائه توضیح کمی که چرا عبارت “جامعه محدود انتقال” استفاده شد در یک روش عملیاتی استاندارد (SoP) سند حمل و نقل به یک Covid-19 بیمار مثبت, سلامت, وزارت, مشترک, منشی, Luv Aggarwal, تصریح کرد, آن را تنها انتقال محلی. اصطلاح مورد استفاده در وب سایت وزارت تنها به برجسته کردن دولت “اقدام در این زمینه” او گفت: بدون توضیح.

“ما خواهد بود آنهایی که برای اولین بار به عقب بر گردیم به شما به توضیح است که بله وجود دارد جامعه انتقال در کشور اگر نیاز بود,” او گفت:.

دولت روشن نیست اگر وجود دارد هر مرحله میانی بین محلی و جامعه انتقال است.

بهداشت عمومی کارشناس گفت: بر اساس گمنامی که شانس بودند که جامعه انتقال آغاز شده بود در هند.

“در واقع جامعه انتقال آغاز شده است و در تمام کشورهایی که Covid-19 تحت تاثیر جمعیت” این کارشناس گفت: و روشن است که وجود دارد “هیچ مرحله میانی بین محلی و جامعه انتقال”.

مرحله یکی از این بیماری همه گیر است که موارد وارداتی از کشورهای آسیب دیده و مردم با سفر تاریخچه تست مثبت برای این بیماری است. در مرحله دو انتقال محلی آغاز می شود که این منبع می توان پیش بینی کرد. بنابراین افرادی که در تماس با کسی که با سفر در تاریخ و یا هر Covid-19 مثبت شد تست مثبت است.

در مرحله سوم به نام جامعه انتقال منبع عفونت نمی توان پیش بینی کرد و از این رو آن را دشوار می شود برای منزوی کردن چنین مواردی است. در مرحله چهارم وجود دارد چند خوشه از این بیماری در کشور و گسترش غیر قابل کنترل می شود.

این متخصص بهداشت گفت: در حالی که در مرحله سوم اجتناب ناپذیر بود, آن می تواند به تاخیر افتاد. “چگونه ما شاهد گسترش این بیماری در مرحله دو و سه است که اگر ما می فلات گسترش چهارمین مرحله می تواند اجتناب شود ،

هفته گذشته یک صدای جیر جیر دهلی توسط وزیر Arvind Kejriwal در مورد دریافت یک گزارش از یک پانل از پزشکان که توصیه می شود اقدامات لازم برای آماده شدن برای یک پتانسیل در مرحله سوم شیوع در دهلی نو نیز اشاره کرد که خطر هنوز زنده بود و نه خیلی دور.

Aggarwal گفت که از این موارد که آمده بود تا شنبه شب (1,071) تعدادی از موارد که در آن مقامات انجام شد تماس با ردیابی بنابراین به عنوان به شناسایی که در آن آنها به عفونت از بسیار محدود و یا ناچیز بدون مشخص کردن تعداد دقیق.

او هشدار داد در برابر “رفتن به معانی” در متن از کلمه “جامعه” و در سبک ورید حتی گفت: این امر می تواند کاهش یافته و از آینده در ارتباط است. پاسخ های خود را در دیگر شاخص های وسیع تری گسترش عفونت به عنوان مثال نقاط مهم بودند و نه نگهبانی. نقاط مناطق با تعداد بیشتری از موارد و یا موارد محدود اما در یک پرجمعیت منطقه است.

“به عنوان بخشی از استراتژی که ما شناسایی مهار منطقه به عنوان منطقه حائل هنوز هم در اطراف آن است و ما با تشکیل تیم های ویژه, منطقه دولت مختصات تلاش” او گفت:.

Aggarwal ذکر برخی از اعداد در تلاش برای نشان دادن چگونگی گسترش این بیماری بازداشت شده است از طریق یک مستند — در حالی که آن را در زمان India12 روز برای رسیدن به از 100 به 1000 هفتم مورد همان تعداد روز دیدم دیگر بیشتر توسعه یافته و کمتر جمعیت کشور, گزارش, در هر نقطه بین 3,500 و 9,000 موارد است. اما نسبتا تعداد کمی از موارد نیز می توان به تست کمتر در هند.

اعداد کنار عظیم خروج از کارگران مهاجر به مکان های مادری خود در هفته گذشته نیز در سمت چپ امکان انتقال سریع زنده است.

در عین حال هند است که با استفاده از این دوره به ساخت درمان زیرساخت در جای پای جنگ. کارشناسان گفته اند که پس از مستند هند نیاز به شرکت در آزمون برای اطمینان از گسترش تحت کنترل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>