به عنوان sitution می شود ترسناک بیش رمان-Coronavirus شیوع اداره مهاجرت گفته است که افراد خارجی که به چین سفر کرده اند و یا قبل از ژانویه 15 را نمی خواهد اجازه ورود به هند است. این حرکت به دنبال تصمیم مشابه با استرالیا, سنگاپور, آمریکا و چند کشور دیگر به عنوان چین تحمیل ممنوعیت سفر.

با توجه به اداره اتباع خارجی که برای بازدید از چین در دومین هفته از ماه ژانویه اجازه داده نخواهد شد از طریق هوا و دریا و یا از طریق مرزهای زمینی. خدمه هواپیمایی با این حال معاف از این قانون است.

شهروندان چینی و خارجی زندگی در چین در حال حاضر محدود شده است از سفر به هند است. هندی و چینی حامل بیش از حد در حال تعلیق پروازهای بین دو کشور پس از سفر از محدودیت. این محدودیت با این حال قابل اجرا نیست برای دارندگان گذرنامه از هنگ کنگ ماکائو و تایوان است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده

مسافران از چین, هنگ کنگ, سنگاپور و تایلند در حال نمایش توسط مقامات بهداشتی در فرودگاه ها. با توجه به دستورالعمل از هواپیمایی, وزارت, مسافران خواهد بود, نمایش لحظه ای که قدم از aerobridge و اقدام برای مهاجرت پس از دریافت کالا از مقامات بهداشت.

Coronavirus ادعا کرده بیش از 563 زندگی تا پنج شنبه و تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است و به بیش از 28,000. سه تأييد موارد گزارش شده در کرالا است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im