Coronavirus: هند شرکت های برتر دنده هستند تا با اقدامات پیشگیرانه

آن را به نوبه خود از این شرکت به نیش گلوله. اگر تکنولوژی و اقتصاد جدید شرکت در زمان رهبری تا کنون در محافظ کارکنان خود را از coronavirus در حال حاضر سنتی گروه های بزرگ از جمله تاتا و اعتماد مصرف غیر معمول اقدامات برای مقابله با رشد خطر سلامت. صحبت کردن در یک صدا, شرکت های بزرگ هند است که درخواست از مردم آن به کاهش مسافرت حد جلسات و اتخاذ سختگیرانه استانداردهای بهداشت. برخی از آنها اجازه می دهد از صفحه اصلی کار و مشاوره خود انزوا در آنچه به نظر می رسد طبیعی است.

تولید گیاهان را نه با کار از خانه است. بر خلاف بخش خدمات به مردم در تولید نیست و نیاز به سفر گسترده در خارج از محوطه این ارائه می دهد ایمنی طبیعی به خصوص اگر آن را نیز مربوط به شهرستان.

که از هم جدا مراحل دیگر گرفته فعالانه توسط کسب و کار رشته با حضور در تولید. برای مثال هر فرد پله به تکیه محل است که حرارتی به نمایش در آمد. “ما خواسته اند هر کسی با علائم آنفولانزا و غیره به خود را منزوی. خوشبختانه در یکی از آخرین ماه شده است وجود دارد بسیاری از مسافرت های بین المللی و ما نیاز به قرنطینه هر یک از مدیران ما” گفت: یک تکیه کنند.

اعتماد به تشکیل یک گروه ویژه برای نظارت بر وضعیت و مختصر رئیس و مدیران اجرایی در هر روز است. جلسات که نیاز به بیش از 20 نفر در یک اتاق هستند اجتناب شود. خودروساز Maruti Suzuki گفته است که کارکنان به استفاده از راه دور و ویدئو کنفرانس به جای. در تاتا و پسران حداقل دو نفر از کارکنان که خود را قرنطینه و در حال کار از خانه به عنوان آنها فقط از coronavirus-کشورها را تحت تاثیر قرار.

“این افراد نه آزمایش مثبت آن را فقط یک اقدام احتیاطی” گفت: یک فرد آشنا با این موضوع. برگزاری شرکت مشورتی صادر به تاتا گروه کارکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و اجتماعات بزرگ.

graph

تاتا استیل به حالت تعلیق در تمام سفر کسب و کار داخلی و بین المللی تا اطلاع ثانوی. آن است که غیر فعال کردن بیومتریک مبتنی بر سیستم حضور و غیاب به عنوان یک احتیاط. زغال سنگ هند گفته است که کارکنان برای جلوگیری از دست دادن و استفاده از namaste تبریک.

ITC کنار هم قرار دادن تداوم کسب و کار طرح به آدرس بالقوه احتمالات. خود Savlon دست مالش اسپری نگهداری می شوند در مکان های برجسته. در اینجا بیش از حد همه مسافرت های بین المللی به حالت تعلیق درآمده است. هر کسی که از خارج از کشور برای اولین بار برای دیدار با دکتر شرکت قبل از انجام هر چیز دیگری.

شرکت های مانند Coca-Cola, Godrej مصرف کننده و بارگذاری تمام داده های خود را به کارکنان این گزینه برای کار از خانه با توجه به اینکه اکثر کارکنان متصل شده از طریق لپ تاپ و گوشی.

در نتیجه این مهاجرت دسته جمعی به خانه است که دفاتر در مناطق مرکزی کسب و کار بمبئی مانند Bandra, BKC و Worli به دنبال کم جمعیت.

کسانی که در حال حاضر نقل مکان کرد و به “کار از خانه” اصل در حال رفتن به شروع به زودی. از دوشنبه, ستاره هند کارکنان را از خانه کار می کنند. “در نور مداوم COVID-19 تحولات به حداقل رساندن خطر ما تصمیم گرفته اند که موثر است ؟ دوشنبه, تمام دفاتر ما در سراسر هند تغییر خواهد کرد به کار از خانه وضعیت تا اطلاع ثانوی گفت:” یک ستاره هند سخنگو.

اما شرکت هایی که بخشی از سهام بازار اکوسیستم پیدا کردن آن را دشوار است به موضوع یک کار از خانه بخشنامه. مدیران صندوق باید به دنبال کار خاصی اخلاق برای جلوگیری از تجارت خودی یا در حال اجرا است. همراه با تحلیلگر جامعه آنها را به استفاده گسترده از دفتر زیربنایی مانند پایانه های داده ها است که دشوار است به تکرار در صفحه اصلی.

یک مقام صنعت گفت که اگر وضعیت بدتر, آنها ممکن است به دنبال مصوبات قانونی قبل از حرکت توابع خاصی به خانه. در ضمن هند بزرگترین کارگزاری از نظر مشتریان فعال ، Zerodha است دستور داد تمام آن 1200 کارمندان به محل کار از خانه.

یک رشته از شرکت ها از جمله ماهیندرا گروه خواسته اند زنان باردار نه به آمدن به دفتر. شرکت بیمه HDFC Life داده است تمام زنان باردار این گزینه از کار از خانه.

یکی دیگر از بیمه ICICI لومپارد در حال آماده سازی برای ضرورت. “ما انجام داده اند دریل در ما کلید دفاتر به اطمینان حاصل شود که ما قادر به ارائه خدمات به مشتریان و حل و فصل ادعا می کند اگر کارکنان ما نیاز به کار از خانه. ما apprising مشتریان در این جنبه و اطمینان آنها را که ما سیاست های بیمه پوشش بستری ناشی از کوروناویروس” گفت: Sanjay Datta رئیس اختصاصی بیمه اتکایی & ادعا ICICI Lombard عمومی بیمه.

چند تا از این کشور در مبارزه با مواد مخدر سازندگان باید لغو فروش خود را از همایش ها و سفرهای داخلی. “بیمارستان تیم فروش عملا نمی تواند در دیدار با پزشکان در حال حاضر به عنوان آنها اجازه ورود به محل در بسیاری از مکان” گفت: یک پیشرو در داروسازی ،

در Bharti Airtel آن است که کار به طور معمول در هر چند با بسیاری از دست sanitisers عمیق تمیز کردن و حرارتی غربالگری. وودافون ایده صادر کرده و مشاوره های مربوط به سفر و پاکیزگی و کار از صفحه اصلی گزینه های.

هند حقوق بالا شرکت بیش از حد دنده هستند تا با اقدامات پیشگیرانه. دینا Wadia شریک مدیریت J ساغر همکاران گفت که آنها تا به حال تمام طرح های احتمالی در محل از جمله ممنوعیت غیر ضروری سفر و کار از خانه تاسیسات. او گفت که آنها به طور کامل بشود برای این کار و نیز آزمایش اثر بخشی آن با داشتن نیمی از کار اداری و نیم از خانه و محل کار از خانه برای چند روز این هفته است. مانند او Shweta شروف چوپرا شریک در Shardul Amarchand Mangaldas & Co گفت که از روز اول مورد گزارش شده در هند شرکت او را قرار داده بود در تمام واکنش های اضطراری اقدامات در جای خود از جمله کسانی که از پروتکل های ایمنی منابع (60 درصد الکل بر اساس sanitisers ماسک یکبار مصرف و دوستدار محیط زیست ظروف یکبار مصرف و غیره) غیر فعال بیومتریک دسترسی و قرار دادن در محل مکرر عمیق تمیز کردن اقدامات در تمام دفاتر آن است.


با ورودی از Subrata پاندا, Samie Modak, Abhijeet Lele, Megha Manchanda, Shally ست Mohile, Ishita Ayan دات, Avishek Rakshit, Viveat سوزان پینتو, Raghavendra Kamath, Vinay Umarji, Jash Kriplani و Sohini دس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>