Coronavirus: IPL امکان ابطال کارت به BCCI تصمیم می گیرد به “صبر کنید و به تماشای’

لغو 13th edition Indian Premier League (IPL 2020) به نظر می رسد اجتناب ناپذیر با هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) تحت فشار پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 21 روز در سراسر کشور مستند شامل Covid-19 یا بیماری همه گیر کوروناویروس.

با این حال خبرگزاری ANI گزارش داد که BCCI تصمیم گرفته است به “صبر کنید و تماشا” وضعیت فعلی خواهد شد و بر این اساس اقدام در مورد IPL سال 2020 است. همچنین BCCI نخواهد برگزاری هر کنفرانس تلفنی با franchisees به بحث در مورد دوره بیشتر از عمل به عنوان وجود دارد بدون وضوح.

“دیدن IPL است که در حال حاضر به تعویق افتاد تا 15 آوریل و ما در حال تماشای وضعیت بسیار نزدیک است. ما می بینیم که چگونه وضعیت توسعه و یک تصمیم درآمده است. در حال حاضر ما در حال فکر کردن در مورد تمام کسانی که همه چیز. اجازه دهید این چیزها حل و فصل کردن و پس از آن تنها ما می توانید شروع به کار بر روی آن است. بنابراین تا مارس 15, ما خواهد شد صبر کنید و تماشا” آنی گزارش به نقل از یک منبع.
 

IPL سال 2020 برنامه ریزی شده بود برای شروع در مارس 29. زمانی که BCCI به تعویق افتاد IPL به مارس 15 پیشتر در ماه مارس آن گفت: انجام این مسابقات را به تصویر می آیند اگر همه گیر فروکش. اما شده است وجود ندارد هر گونه تغییر قابل توجه در این وضعیت با موارد مثبت عبور از 500-علامت گذاری در هند از جمله 10 مرگ و میر.

قبلا صحبت به خبرگزاری PTI BCCI جمهور Sourav Ganguly نیست و می گویند در زمان سناریو که بدتر شده توسط تعویق توکیو بازی های المپیک تابستان 2021 روز سه شنبه.

بررسی آخرین به روز رسانی در Covid-19 همه گیر در اینجا

“من می توانم می گویند هر چیزی در حال حاضر. ما در همان جایی که ما در آن روز ما به تعویق افتاد. هیچ چیز تغییر کرده است در 10 روز گذشته. بنابراین من لازم نیست که پاسخ به آن است. وضعیت موجود باقی می ماند” Ganguly درماندگی قابل لمس بود.

Kings XI Punjab صاحب Ness Wadia تر بود بی محابا.

“BCCI واقعا باید در نظر تعویق انداختن لیگ در حال حاضر. به عنوان یک رویداد برتر ما نیاز به عمل با مسئولیت بزرگ است. تفکر از IPL غیر انسانی است در حال حاضر. ما نیاز به صرفه جویی در زندگی نه IPL” KXIP مالک Wadia گفت: خبرگزاری PTI.

“بیایید می گویند حتی اگر وضعیت بهبود ممکن است و من امیدوارم که آن را می کند که در حال رفتن به می آیند و بازی می کنند ؟ خواهد شد (بازیکنان خارجی) بود و حتی اجازه ورود به کشور؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>