Coronavirus است فرانسه ‘بزرگترین بحران بهداشتی در یک قرن با گروه” پاکسازی

صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز پنج شنبه گفت که coronavirus اپیدمی شد فرانسه را بدترین بحران بهداشتی در یک قرن و اعلام کرد که مدارس سراسر کشور خواهد دید از هفته آینده.

تبلیغات

Creches مدارس و نیز دانشگاه ها خواهد دید از دوشنبه “تا اطلاع ثانوی”, پاکسازی گفت: در یک آدرس به ملت در مبارزه با کروناویروس. او همچنین خواست همه مردم مسن تر از 70 کسانی که دچار بیماری های مزمن تنفسی و مشکلات و معلول “به ماندن در خانه” در صورت امکان.

اما رئیس جمهور همچنین گفت که در سراسر کشور در انتخابات محلی برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه را نمی شود به تعویق افتاد.

“ما تنها در ابتدای این بحران” پاکسازی گفت.

“با وجود همه تلاش های ما برای شکستن این ویروس است که در ادامه به انتشار و برای سرعت بخشیدن به.”

همانطور که برای انتخابات پاکسازی کرد و گفت: مشورت با دانشمندان و کارشناسان دیگر بودند که از این نظر است که “هیچ چیز وجود دارد برای جلوگیری از فرانسه حتی بیشتر آسیب پذیر از رفتن به صندوق های رای است.”

رئيس جمهور فرانسه گفت اروپا را مجبور به واکنش نشان می دهند “سریع و به شدت” به “بازتولید” اقتصاد در پی این بیماری همه گیر و اضافه کرد که هر گام به بستن مرزها باید به طور مشترک تصمیم “در سطح اروپا”.

او گفت که این اقدامات در برابر ویروس مورد نیاز به طوری که “ما همچنان به برنده شدن زمان در برابر این بیماری همه گیر” که او تاکید کرد “هیچ گذرنامه”.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>