Coronavirus: “این بسیار مهم است برای اجرای دقیقترین اقدامات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است’

صادر شده در: Modified:

کل کشور قرنطينه مرز تعطیلی متحده اضطراری, لوازم پزشکی requisitioned – و در حال حاضر ایالات متحده ممنوع اعلام کرده است اکثر اروپایی ها از سفر به ایالات متحده است. Coronavirus شیوع ممکن است در چین آغاز کرده است اما این بیماری در حال حاضر ارائه یک چالش بی سابقه در اروپا است. مهمان ما این است که یک مرد عمیقا درگیر در آن تلاش: Fabio Massimo Castaldo معاون رئیس جمهور از پارلمان اروپا. او از جنبش پنج ستاره که در حال حاضر در دولت ائتلافی در ایتالیا یکی از کشورهای بدترین ضربه توسط ویروس.

تبلیغات

Castaldo انتقاد از عدم وجود یک هماهنگ اتحادیه اروپا در واکنش به شیوع کروناویروس.

“وجود دارد باید بلافاصله یک مشترک سلامت پروتکل در سراسر قاره به دلیل این ویروس نمی شناسند هیچ مرزهای. ما هنوز در حال اجرای اقدامات مختلف در کشورهای مختلف و این قابل قبول نیست, آن است که افزایش خطر گسترش ویروس” او گفت: فرانسه 24 کاترین نیکلسون.

پارلمان اروپا معاون رئیس جمهور همچنین ابراز تاسف است که ایتالیا دریافت کرده است و نه بیشتر از آن اتحادیه اروپا و همسایگان.

“ما باید centralise تولید و توزیع و خرید تجهیزات پزشکی و دستگاه های برای مقابله با ویروس ها. آلمان و فرانسه حاضر به دادن بخشی از سهام خود را به ایتالیا و در کشور ما ندارد و این صنعت که قادر به تولید تجهیزات تهویه برای مثال,” او توضیح داد.

>> Coronavirus در ایتالیا: از فلورانس به پالرمو گردشگری و اقتصاد خرد به توقف

برنامه تهیه شده توسط Céline اشمیت, Isabelle رومرو ماتیلد Bénézet و پررین Desplats.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>