Coronavirus: ایتالیا می گوید عفونت را در صدر 10,000 علائم بالاترین تک روز شمار تلفات از 168

صادر شده در: Modified:

ایتالیا ثبت 168 مرگ و میر شنبه از coronavirus بالاترین تک روز تلفات به تاریخ هل دادن تعداد مرگ و میر در خارج از چین به بیش از 1000. به طور کلی در ایتالیا 631 نفر کشته شده اند از این بیماری و 10,149 آلوده شده اند در بیش از دو هفته است.

تبلیغات

ایتالیا در اولین روز تحت یک مستند در سراسر کشور پس از حکم امضا شده در اواخر روز دوشنبه با برتر جوزپه کونته دستور داد در سراسر کشور محدودیت در حرکت است. وحشت خرید فوران باعث دولت برای اطمینان از شهروندان که سوپر مارکت ها باز باقی خواهد ماند و مواجه نگردند.

کونته دفتر گفت: قابل اجرا بر روی سوپر مارکت رفت و مقابله به قصد از حکم جدید که هدف آن جلوگیری از ایتالیایی ها از تجمع. سربازان و پلیس اجرا ممنوعیت سفر و Carabinieri تیم های گشت کافه ها را به مطمئن شوید که صاحبان نگه داشتن مشتریان یک متر از هم جدا.

میدان سنت پیتر و کلیسای سنت پیتر نیز بسته به گردشگران و هدایت گروه به دلیل coronavirus — اگر چه فردی از اعضای وفادار می توانید وارد کلیسای دعا واتیکان گفت: در روز سه شنبه.

یک بیانیه گفت: واتیکان نیز می توان به بسته شدن پست خود را در این میدان است که تساوی بسیاری از گردشگران به عنوان به خوبی به عنوان آن کتابفروشی و خدمات عکس. یک کافه تریا در داخل واتیکان برای کارکنان نیز نزدیک است. تمام اقدامات خود باقی خواهد ماند تا آوریل است. 3.

ایتالیا حمل و نقل در هرج و مرج

ایتالیا حمل و نقل با خارج پرتاب شد به هرج و مرج شنبه — اما نه تعطیل کاملا-در پی دولت شدید محدودیت در سفر شامل coronavirus.

بریتیش ایرویز لغو آن, ایتالیایی, پروازهای روز شنبه در حالی که کم هزینه حامل های شرکت هواپیمایی رایان ایر و Wizz Air گفت که آنها خواهد بود لغو پروازها از فرودگاه تا اوایل آوریل است.

دولت اسپانیا روز سه شنبه گفت که آن را تعلیق تمام ترافیک هوایی از ایتالیا به مدت دو هفته در حالی که اتریش گفت: این امر می تواند معرفی جدید محدودیت در ورود از ایتالیا.

اما در رم اصلی فرودگاه فیومیچینو هنوز هم وجود دارد خدمات در حال اجرا به مقصد در اروپا و فراتر از آن در روز سه شنبه بعد از ظهر و همچنین به داخلی ایتالیایی مقصد.

پروازها نیز هنوز از کوچکتر فرودگاه Ciampino استفاده می شود عمدتا توسط کم هزینه حامل.

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>