Coronavirus: ژاپن NHK تهیه High-Tech پاسخ به زندگی تحت مستند

ژاپنی NHK پخش ابداع کرده است طیف وسیعی از برنامه نویسی و فن آوری پاسخ به coronavirus شیوع بیماری که اختلال در زندگی عادی و مجبور میلیون ها نفر از مردم را به زندگی و کار از خانه.

مجوز هزینه-بودجه شرکت می گوید هدف آن است که برای کمک به مردم آرامش و آگاه است. و راه حل های آن کشش از نوآورانه برای احتیاطی.

به استثنای کسانی که ویروس موارد را در بر الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپن ثبت کرده است 889 موارد از Covid-19 بیماری به تاریخ. شده اند وجود دارد 29 مرگ و میر.

NHK راه اندازی یک ویروس اطلاعات پورتال در ژانویه و می گوید هدف آن جلوگیری از infodemic با نظارت و گردآوری اطلاعات از سراسر جهان در مورد ویروس. خود گزارش در پزشکی و مسائل اجتماعی است که بسته بندی به عنوان مستند بسیاری با نسخه انگلیسی زبان برای استفاده از آن NHK World کانال و بین المللی پیوند. یک مجله روزانه نشان می دهد همچنین حمل اطلاعات عملی مانند چگونه به فولاد ماسک صورت در خانه, زمانی که فروشگاه های اجرا و بهینه رژیم غذایی برای در خطر سالمندان قوم.

تمام مدارس بسته شده اند پس از آغاز ماه مارس و تنظیم شده باقی می ماند تا زمانی آوریل در اولین. NHK نقش در خانه آموزش و پرورش و آموزش از راه دور شده است افزایش از طریق استفاده از subchannels (تلویزیون کانال های ایجاد شده با استفاده از فرکانس نیست مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر) و وب سایت ها برای ارائه برنامه برای کودکان یکپارچه و بدون تمایز بین پخش و دیجیتال.

مطالب محدوده از محتوای آموزشی به خصوص در علوم و تاریخ سری که کودکان و پدر و مادر خود را می توانید لذت ببرید با هم و دیگر نشان می دهد تشویق کودکان به انجام ورزش در بعد از ظهر. بسیاری از برنامه ها عبارتند از زیرنویس برای کودکان با معلولیت شنوایی. این NHK برای وب سایت مدرسه ارائه می دهد لیست پخش ویدئو به صورت های مختلف مدرسه سال سوم توصیه و یک شعبه فعال کردن بازخورد و بررسی به نام “تماشای تنهایی نه یادگیری به تنهایی.”

مدرسه مراسم فارغ التحصیلی بسیاری از به طور معمول مجموعه ای برای ماه مارس در حال رفتن آنلاین بیش از حد.

و به رسمیت شناختن است که با هم زندگی در شرایط تنگ می تواند برخی از مشکلات خانوادگی و بدتر NHK در حال اجرا است از یک سو آگاهی. ابتکار عمل شروع شد و حتی قبل از coronavirus مستند است و در حال حاضر در حال تکرار و گسترش یافته است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>