چینی, دکتر, در میان برای اولین بار به منظور بالا بردن هشدار در مورد چین کروناویروس جدید, خود, درگذشت, از پاتوژن در روز جمعه با تاکید بر عمق از وخیم تر شدن بحران است که به کشته شدن حداقل 630 مردم است.

تبلیغات

جهانی وحشت همچنین گسترش با هزاران نفر به دام افتاده در قرنطینه کشتی های کروز.

چشم پزشک Li Wenliang درگذشت در 2:58 am ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در یک پست در آن حساب تایید شده در چین پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo.

34 سال با ارسال یک پیام در مورد کروناویروس جدید به همکاران در دسامبر 30, اما بعدها در میان هشت خبرچین احضار توسط پلیس برای “شایعه طلبی.”

او بعد از قرارداد این بیماری در حالی که درمان یک بیمار و مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان چینی کاربران اینترنت است.

Li شد در میان بیش از 28000 نفر که آلوده شده اند که در آن مقامات در حال تلاش برای مهار شیوع, با وجود سفارش میلیون ها نفر در داخل ساختمان در حال رشد تعداد شهرها است.

ده دو کشور را تایید کرده اند مورد از این بیماری تنفسی که پدید آمده از بازار فروش حیوانات عجیب و غریب در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

هزاران نفر از گردشگران داخلی در کشتی های کروز در هنگ کنگ و ژاپن صورت عذاب آور صبر کنید برای پیدا کردن اگر بیشتر در میان آنها آلوده شده اند.

حداقل 20 نفر در الماس شاهزاده خانم — خاموش یوکوهاما از دوشنبه — آزمایش مثبت است. برخی از 3,700 مسافر و خدمه از بیش از 50 کشور شده اند محدود به چهارم.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam بود از رفتن به این کشور با یک مورد تایید شده.

او گفت: “هیچ کشور خارجی از این کشتی قادر به حمل حدود 3000 مسافر و خدمه اجازه داده می شود به پیاده.

اضطراب در هنگ کنگ

در هنگ کنگ 3,600 مردم صرف یک شب دوم محدود سرنشین جهان رویا. مقامات انجام چک های بهداشتی پس از هشت سابق مسافران آزمایش مثبت برای ویروس.

هنگ کنگ شده است به خصوص عصبی به دلیل بحران احیا خاطرات یکی دیگر از کروناویروس که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس). آن کشته شدن نزدیک به 300 نفر در این شهر و دیگر 349 در سرزمین اصلی چین در 2002-2003.

خرید و وحشت در نیمه خودمختار هنگ کنگ چپ سوپر مارکت ها خالی از کاغذ توالت های زیر نادرست آنلاین ادعای کمبود, باعث, مقامات به درخواست تجدید نظر برای آرام است.

یک فرد فوت شده پس از ابتلا به ویروس در هنگ کنگ است.

در حالی که شمار کشته شدگان افزایش می یابد در چین با مرگ لی و دیگر کارشناسان تاکید کرده اند که در دو درصد مرگ و میر 2019-nCoV بسیار کمتر کشنده تر از سارس است که به کشته شدن حدود 10 درصد از مردم آن را آلوده به 17 سال پیش است.

شیوع این بیماری شده است با این حال اعلام شده است که یک اورژانس بهداشت جهانی باعث چند دولت به هشدار می دهند در برابر سفر به چین و ممنوعیت از ورود به کشور در حالی که شرکت های هواپیمایی را متوقف پرواز در آورده و به خانه خود شهروندان است.

تقریبا 200 کانادایی نشان داد تا در فرودگاه در ووهان برای اولین بار در کشور تخلیه های بیشتر در یک هواپیمای تجاری اجاره توسط اتاوا, مقامات گفت.

آلمان وزارت امور خارجه گفت: در آن مشغول به کار بود, به خانه چند تن از اتباع که تا به حال ساخته شده است آن را در یک پرواز که رسیده فرانکفورت شنبه گذشته.

عربستان سعودی ممنوع شهروندان و اقامت اتباع خارجی از سفر به چین در حالی که Air France-KLM تمدید پرواز خود را تعلیق با یک ماه دیگر تا 15 مارس.

رئیس جمهور چین گفت: عربستان شاهزاده محمد بن سلمان در تماس است که همه کشورها باید “به دنبال سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل در سفر و سلامت در موقع” دولت خبرگزاری شین هوا گزارش شده است.

پس از بریتانیا توصیه به اتباع ترک, چین, پکن سفیر ایران در لندن گفت: باید وجود داشته باشد “چنین وحشت.”

کوتاه از کارکنان پزشکی

چین به تصویب اقدامات بی سابقه حاوی ویروس است که گسترش در طول قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه هنگامی که میلیون ها نفر criss عبور کشور است.

اما مرگ و میر و عفونت های جدید ادامه خواهد داد به افزایش است به ویژه در مرکز استان هوبئی که در آن 18 شهرستانها مسکن 56 میلیون نفر بوده است در زیر مجازی مستند از اواخر ماه گذشته.

وجود دارد کمبود 2,250 پرسنل پزشکی در هوبئی معاون والی یانگ Yunyan گفت: پنج شنبه. ناتوانی در ارائه سلامت کارگران کافی دنده محافظ است که مانع از اعداد است که می تواند مستقر در خط مقدم او اضافه شده است.

با هوبئی سرمایه ووهان غرق مقامات بودند با توجه به باز کردن یک دوم از 1600 تخت بیمارستان صحرایی.

دولت مرکزی اعلام کرده است اقدامات در نظر گرفته شده برای اطمینان از تامین منابع حیاتی با معافیت های مالیاتی برای تولید کنندگان تجهیزات پزشکی.

BGI گروه یک توالی ژنوم شرکت در جنوب چین گفت: آن را باز کرده بود یک آزمایشگاه در ووهان قادر به تست 10000 نفر در روز است.

‘کلیپ’

بیشتر شهرهای سفارش مردم به ماندن در خانه.

آنها عبارتند از: Hangzhou 175 کیلومتر (110 کیلومتر) از شانگهای که در آن نرده های جلوگیری از خیابان و بلندگو به مردم بگویید: “همین حالا برو بیرون!”

در پکن — که در آن خیابان ها باقی می ماند ترسناک آرام-رستوران ها منع شده اند از پذیرش رزرو برای احزاب است.

و در نانچانگ پایتخت جیانگشی استان که هم مرز هوبئی داروسازان باید ارسال گزارش به مقامات در هر خرید تب یا سرفه.

شیوع این بیماری نیز ضربه عمده ای از کسب و کار.

کارگران ساخت اپل در فن آوری های غول پیکر Foxconn گیاه در استان هنان در مرز هوبئی خواهد بود و احتمالا تا دو هفته ،

چین گفت که نصف تعرفه 75 میلیارد دلار ارزش از ما واردات به عنوان بخشی از یک معامله صلح با واشنگتن و به عنوان نخستین برای آرام کردن بازارهای شدت دستپاچه شده توسط outbreak.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im