Coronavirus: Kohli, عبد قرار داده 2016 IPL یادگاری در حراج به افزایش بودجه

AB de Villiers در زمان به رسانه های اجتماعی برای آپلود تصاویر از امضا کریکت چرخ دنده و اعلام کرد تمام درآمد حاصل خواهد شد به هر دو کشورهای مربوطه خود را در برابر بحران coronavirus

Royal Challengers بنگلور (RCB) هم تیمی های AB de Villiers و Virat Kohli را قرار داده تا برای حراج تجهیزات مورد استفاده در تاریخی خود و همکاری در برابر گجرات شیرها در سال 2016 نسخه Indian Premier League (IPL) برای جمع آوری کمک مالی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.
 
AB de Villiers روز دوشنبه در زمان به رسانه های اجتماعی برای آپلود تصاویر از امضا تجهيزات و اعلام کرد که تمام درآمد حاصل خواهد شد به هر دو کشورهای مربوطه خود را در برابر بحران جاری.

این دو زده و بالاترین مشارکت را در تاریخ این مسابقات زمانی که آنها با هم قرار داده 229 اجرا می شود در برابر گجرات در سال 2016 IPL. هر دو این بازیکنان ناودان مربوطه قرن ها در طول دوره های تاریخی مشارکت.

“کریکت به من داده است بسیاری از خاطرات باور نکردنی-و در میان با ارزش ترین غرفه با همکاری Virat Kohli, بازی برای RCB در برابر گجرات شیرها در سال 2016” de Villiers خود نوشت Instagram account.

 

 

کریکت به من داده است بسیاری از خاطرات باور نکردنی – و در میان با ارزش ترین می ایستد و با همکاری @virat.kohli , بازی برای RCB و در برابر گجرات شیرها در سال 2016. همه چیز کلیک بر روی آنچه که واقعا شب فراموش نشدنی در لیگ. ظرفیت جمعیت در M. Chinnaswamy ورزشگاه بودند و ما هر دو گل قرن در یک مشارکت 229 اجرا می شود از 96 توپ. از همه مهمتر RCB برنده مسابقه توسط 144 اجرا می شود. در حال حاضر ما خودمان را پیدا کنید در یک بحران جهانی ناشی از Covid-19 همه گیر و Virat و من می خواهم برای کمک به مردم در, نیاز, مردم, تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. بنابراین ما در حال اهدای برخی از موارد کلیدی از آن روز خاص در سال 2016 – Virat را بت و دستکش و پیراهن من و بت و ایجاد یک منحصر به فرد مورد حراج در پیشنهاد و یا خرید آنلاین پلت فرم(لینک در بیو نوع کلمات کلیدی در جستجو را فشار دهید برای پیدا کردن قطعه). تمام پول مطرح خواهد شد اهدا به موسسات خیریه حمایت از مردم بیشتر به شدت تحت تاثیر این بحران تقسیم 50/50 بین موسسات خیریه کار در سا و هند است. بلافاصله پس از حراج بسته در 10 مه سال 2020 من شخصا تماس با برنده و ترتیبات برای بسته بود به خانه شما تحویل داده. مراقبت و ایمن ماندن.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AB de Villiers (@abdevilliers17) در

 
“همه چیز کلیک بر روی آنچه که یک شب فراموش نشدنی در لیگ. ظرفیت جمعیت در M. Chinnaswamy ورزشگاه بودند و ما هر دو گل قرن در یک مشارکت 229 خاموش 96 توپ. از همه مهمتر RCB برنده مسابقه توسط 144 اجرا می شود.
 
“در حال حاضر ما خودمان را پیدا کنید در بحران جهانی ناشی از Covid-19 همه گیر و Virat و من می خواهم برای کمک به مردم در, نیاز, مردم, تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.
“بنابراین ما در حال قرار دادن برخی موارد از آن روز خاص در سال 2016 و ایجاد یک منحصر به فرد مورد حراج. تمام پول مطرح خواهد شد اهدا به موسسات خیریه حمایت از مردم بیشتر تحت تاثیر قرار از بحران تقسیم 50/50 بین سازمان های خیریه مشغول به کار در آفریقای جنوبی و هند,” او اضافه شده است.
 
Kohli همچنین استفاده مجدد گزینه برای به اشتراک گذاشتن de Villiers’ پست بر روی خود Instagram account برای پیروان خود را برای دیدن و شرکت در حراج به عنوان به خوبی.

 

 

من خوشحالم که به انجام این کار با من دوست بسیار عزیز @abdevilliers17 . تمام جزئیات ذکر شده در زیر را ابلاغ و در زمان. #Repost @abdevilliers17 — کریکت به من داده است بسیاری از خاطرات باور نکردنی – و در میان با ارزش ترین می ایستد و با همکاری @virat.kohli , بازی برای RCB و در برابر گجرات شیرها در سال 2016. همه چیز کلیک بر روی آنچه که واقعا شب فراموش نشدنی در لیگ. ظرفیت جمعیت در M. Chinnaswamy ورزشگاه بودند و ما هر دو گل قرن در یک مشارکت 229 اجرا می شود از 96 توپ. از همه مهمتر RCB برنده مسابقه توسط 144 اجرا می شود. در حال حاضر ما خودمان را پیدا کنید در یک بحران جهانی ناشی از Covid-19 همه گیر و Virat و من می خواهم برای کمک به مردم در, نیاز, مردم, تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. بنابراین ما در حال اهدای برخی از موارد کلیدی از آن روز خاص در سال 2016 – Virat را بت و دستکش و پیراهن من و بت و ایجاد یک منحصر به فرد مورد حراج در پیشنهاد و یا خرید آنلاین پلت فرم(لینک در بیو نوع کلمات کلیدی در جستجو را فشار دهید برای پیدا کردن قطعه). تمام پول مطرح خواهد شد اهدا به موسسات خیریه حمایت از مردم بیشتر به شدت تحت تاثیر این بحران تقسیم 50/50 بین موسسات خیریه کار در سا و هند است. بلافاصله پس از حراج بسته در 10 مه سال 2020 من شخصا تماس با برنده و ترتیبات برای بسته بود به خانه شما تحویل داده. مراقبت و ایمن ماندن.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Virat Kohli (@virat.kohli) در

برای اولین بار منتشر شده در تاریخ: دوشنبه, آوریل 27 سال 2020 است. 16:27 IST

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>