Coronavirus زنده: مستند در دهلی نو از امروز; 5,476 مرگ و میر در ایتالیا

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند سرمایه های ملی دهلی نو شده است قرار داده و تحت یک مستند برای نه روز — از امروز تا 31 ماه مارس — به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از انتقال Covid-19. چند کشورهای دیگر از جمله ماهاراشترا و Uttarakhand نیز در یک مستند. رهبران دولت باید خواست شهروندان را به عجله به روستاها و یا جمع آوری در جمعیت به طور کلی برای جلوگیری از گسترش ویروس.
در مجموع 396 نفر را تا کنون تایید شده است امتیاز مثبت در هند با توجه به آخرین به روز رسانی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR). مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus همه گیر در هند افزایش یافت و به هفت در روز یکشنبه.
با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داده Maharashtra گزارش شده بیشترین تعداد Covid-19 نفر در 67 و پس از کرالا در 52. دهلی نو گزارش 29 مورد مثبت در حالی که اوتار پرادش ثبت 27 نفر. Telangana به گزارش 22 مورد راجستان 24 و کارناتاکا 26 coronavirus بیماران.

در ضمن این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در قفل شده-پایین ایتالیا با مجموع تجمعی تعداد موارد آلوده رسیدن به 59,138 و مرگ و میر 5,476. در سطح جهان بیش از 325,000 مردم باید قرارداد این رمان coronavirus و حداقل 14,380 فوت کرده اند. یک رکود اقتصادی جهانی ممکن است بلندی به عنوان کسب و کار پایین ابزار و کارگران را به صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش ویروس. در ایالات متحده بیش از 400 نفر کشته شده اند از این ویروس تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>