اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP بیمارستان محلی یا 13HEALTH.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • کوئینزلند وضعیت بازی: 999 مردم زده شده با COVID-19 و 440 بهبود یافته اند تا کنون.
  • درس های مدرسه خواهد بود مخابره به کوئینزلند خانه در تلویزیون با کانال هفت از مارس 29.
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به کارگردانی و توقف پرداخت به سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.
  • ارشد و آسیب پذیر Queenslanders که نیاز به حمایت اضافی می توانید تماس بگیرید و جامعه بهبود تدریس خصوصی در خانه در 1800 173 349.
  • با الهام از “گل ارتش” بسیج برای کمک به تمیز کردن پس از سال 2011 سیل و شما می توانید داوطلب برای پیوستن به “مراقبت ارتش” برای حمایت از سالمندان در طول COVID-19 بحران در اینجا.

COVID-19 نباید دیده می شود به عنوان یک علت برای حمایت از تولیدات داخلی’

فدرال خزانه دار استرالیا اعلام کرده است باید در حفظ و حمایت از تجارت آزاد به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان قرارداد حدود سه درصد با توجه به کروناویروس بحران است.

خزانه دار جاش Frydenberg نیز به ارمغان آورد به شک بینی های ساخته شده توسط صندوق بین المللی پول که اقتصاد استرالیا است به قرارداد با 6.7 درصد گفت: آمار و ارقام با تکیه بر موقعیت استرالیا بود در چند هفته پیش و قبل از کشور مسطح منحنی و اعلام $130 میلیارد JobKeeper بسته است.

“ما باید برای دیدن ادامه تجارت در موارد ضروری مانند لوازم بهداشتی در این زمان” آقای Frydenberg می گوید.

“بحران کنونی دیده نمی شود باید به عنوان یک علت برای حمایت از تولیدات داخلی.”

آقای Frydenberg می گوید او را به پیوستن به خود را G20 همتایان خود در یک تماس بعد از امروز.

“از آن خواهد شد یک فرصت برای تبادل یادداشت ها در مورد اقدامات مختلف و همچنین چالش هایی که ما در ادامه به صورت در خانه و همچنین در سراسر جهان,” او می گوید.

زنده: خزانه دار جاش Frydenberg آدرس رسانه ها

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg فراهم می کند به روز رسانی.

تبلیغات

کوئینزلند TV-بر اساس آموزش و پرورش به شروع این ماه

کوئینزلند مدرسه درس در تلویزیون خواهد بود مخابره به کوئینزلند خانه برای اولین بار توسط کانال هفت از مارس 29.

دو ساعت برنامه در حال مونتاژ تصویری از کلاس های ارائه شده توسط معلمان انتخاب شده توسط آموزش و پرورش کوئینزلند.

School lessons will be televised into Queensland homes for the first time from April 29.

درس های مدرسه خواهد تلویزیونی به کوئینزلند خانه برای اولین بار از مارس 29.اعتبار:جینی Barrett

این برنامه اجرا خواهد شد سه روز در هفته احتمالا از ساعت 9 صبح تا 11 ظهر.

بریزبن تایمز گفته شده است هر روز کلاس درس خواهد بود دو ساعت و هر شیار از دو ساعت شامل ترکیبی از شش 15 دقیقه درس از معلمان مختلف.

وزیر آموزش و پرورش گریس گریس گفت: هیچ تصمیم نهایی ساخته شده بود.

“ما در حال حاضر در مذاکرات با تعدادی از شبکه های تحویل مواد یادگیری تراز وسط قرار دارد با کوئینزلند درسی از طریق تلویزیون در حالی که دانش آموزان در حال یادگیری از خانه” Ms گریس گفت.

داستان کامل در اینجا.

‘بیش از یک پنجم کارگران خود را از دست داده کل درآمد دستمزد’

نزدیک تماشا Westpac اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده دچار بزرگترین ماهانه سقوط در آن 47 سال سابقه.

اعتماد به نفس کاهش یافته است 17.7 درصد در ماه مارس و در حال حاضر نشسته بود که در آن در اعماق 1982 رکود و درست در بالای آن پایین ثبت رسیده در اوایل 1990s.

Westpac chief economist Bill Evans.

Westpac اقتصاددان ارشد Bill Evans.اعتبار:لیزا Maree ویلیامز

اعتماد به نفس در اقتصاد بیش از 12 ماه آینده کاهش یافته و 31 درصد تنها بزرگترین افت در تاریخ ثبت شده است و در حال حاضر در اعماق رسیده در طول بحران مالی جهانی.

به نظر می رسد استرالیایی در انتظار نسبتا کوتاه آمار از coronavirus ناشی از رکود با یک اندازه گیری از اقتصاد بیش از 5 سال آینده پایین متوسط 3.8 درصد است.

اما مردم احساس یک ضربه خود را به جیب هیپ راست در حال حاضر.

امور مالی شخصی نسبت به یک سال پیش بود با 14.8 درصد است.

Westpac اقتصاددان ارشد Bill Evans توصیف نتیجه به عنوان اخلال به عنوان رکورد قبلی پایین رسیده بودند یک یا دو سال پس از وخامت مستمر و نه در یک ماه.

او می گوید: یک سوال جداگانه در اشتغال نشان داد که حدود 7 درصد از پاسخ دهندگان از دست داده اند کار خود را از طریق مارس با 14 درصد گفت: آنها شده بود را بدون پرداخت هزینه.

“این نتیجه نظر سنجی نشان میدهد که بیش از یک پنجم کارگران خود را از دست داده کل درآمد دستمزد,” او می گوید.

احتکار رونق بیش از: CBA می گوید خریداران بسته اند کیف پول خود را

خریداران را متوقف کرده اند احتکار و به جای آن در حال سوخت پایین با تیز می افتد در هزینه های سراسر هیئت مدیره.

آمارهای بانک مشترک المنافع بر اساس آن گسترده اعتباری و دبیت کارت شبکه نشان می دهد ترکیبی از coronavirus-ارتباط خاموش شدن ناگهانی و زود احتکار در حال حاضر هدف قرار دادن کل بخش خرده فروشی.

Hoarding appears to be coming to an end as consumers bunker down and slash spending altogether.

احتکار به نظر می رسد با به پایان آمدن به عنوان مصرف کنندگان پناهگاه پایین و بریده بریده صرف در دسترس نباشد.اعتبار:AAP

در این هفته به مارس 10, هزینه لباس در حال حاضر 58 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته. حمل و نقل هزینه های (44 درصد) مراقبت شخصی و محصولات زیبایی (61 درصد) و تفریح و سرگرمی (37 درصد) نیز ثبت شده بزرگ می افتد.

در حالی که شده است وجود دارد 23 درصد بالابر در فروش از طریق بطری مغازه ها این شده است به اندازه کافی برای جبران 72 درصد سقوط در هزینه از طریق هتل بارها و بارها.

داستان کامل است که در اینجا.

کوئینزلند محققان آمار نقطه شیرین با ماسک جدید مواد

وجود دارد می تواند شیرین امداد آینده برای سلامت کارگران نگران تامین تجهیزات حفاظتی برای محافظت در برابر coronavirus با کوئینزلند محققان تکمیل یک روش برای تبدیل نیشکر زباله به صورت ماسک.

دانشمندان از QUT باید چند سال گذشته صرف تکمیل مواد است که یک nanocellulose غشای ساخته شده از ضایعات کشاورزی مانند نیشکر مالچ.

Dr Thomas Rainey, left, and Dr Thuy Chu Van, have developed a new material for medical-grade masks using sugar cane waste.

دکتر توماس Rainey, چپ, و,,,, Dr Thuy چو ون را توسعه داده اند یک ماده جدید برای پزشکی درجه ماسک با استفاده از ضایعات نیشکر.اعتبار:QUT

QUT فرآیند مهندس Dr Thomas رینی می گوید: این مواد قادر به فیلتر کردن ذرات در مقیاس 100 nanometres است که در طیف وسیعی از ویروس ها مانند SARS-CoV-2.

“ما در حال آزمایش این مواد به طور کامل و در آن یافت می شود کارآمد تر در توانایی خود را برای حذف virus-اندازه نانوذرات از با کیفیت بالا و به صورت تجاری در دسترس ماسک ما آزمایش و مقایسه آن با” او می گوید.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

COVID-19 نجات پرواز اراضی در بریزبن با 115 استرالیایی در هیئت مدیره

رحمت پرواز کنده 115 استرالیا گردشگران از رمان coronavirus مستند در آمریکای جنوبی آورده و آنها را به خانه فرود در فرودگاه بریزبن شب گذشته.

پرواز در زمان خاموش از پرو پایتخت لیما در بعد از ظهر دوشنبه به وقت محلی و با توجه به زمین در بریزبن در مورد 5.40 بعد از ظهر روز سه شنبه بود اما با تاخیر از سه ساعت.

115 مسافران صرف خواهد شد بعد از 14 روز در جداسازی اجباری در بریزبن.

این اولین پرواز از آمریکای جنوبی به بریزبن با توجه به Brisbane Airport Corporation.

همه مسافران پس از رسیدن در استرالیا توسط هوا یا دریا باید جدا در قرنطینه اقامت برای دو هفته از ورود خود را با توجه به Queensland Health محدودیت های مسافرتی.

Queenslanders در گیر کرده و به عنوان یک نتیجه از محدودیت های مسافرتی

دولت و مقامات ارشد پلیس در حال کار به خانه کوئینزلند ساکنان که آمده اند اجباری و جداسازی در غرب استرالیا, اما نمی توانید یک پرواز به خانه.

وجود بیش از 240 Queenslanders در گیر و با توجه به ABC News اما کوئینزلند فاجعه هماهنگ استیو Gollschewski می گوید او هنوز تایید دقیق اعداد با همتایان بین ایالتی.

Deputy Police Commissioner Steve Gollschewski says action will be taken over any "blatant disregard" of public health directions.

معاون کمیسر پلیس استیو Gollschewski می گوید عمل خواهد شد بیش از هر “اعتنایی آشکار” بهداشت عمومی جهت.اعتبار:Jono سرل/گتی ایماژ

“چه اتفاق می افتد در سراسر کشور است که ما در حال دیدن مردم بیرون آمدن از قرنطینه در داخل کشورها و آنها آمده اند از خارج از کشور وجود دارد که موظف قرنطینه اگر شما بازگشت از خارج از کشور” معاون کمیسر Gollschewski می گوید.

“ما در حال کار در سراسر کشور به مطمئن شوید که ما می توانید بازگرداندن مردم بین کشورها به دلیل کاهش تعداد پرواز که کاملا به چالش کشیدن.

“من در تماس با غرب استرالیا در لحظه گرفتن تایید آمار و ارقام در اطراف چگونه بسیاری از مردم [Queenslanders] بیش از وجود دارد و ما در حال گرفتن از طریق آن.

“این یک زمان به چالش کشیدن هر روز ما یک چالش جدید و یا چیزی است که ما باید سعی کنید برای حل و که یکی از مسائل ما واقعا تمرکز بر روی در حال حاضر.”

معلمان خواست به ماندن در مدرسه

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan به خواست معلمان برای اقامت در مدارس برای کمک به دانشآموزان آموزش و پرورش است اما حاضر به گفتن نیست که آیا او خواهد بود فرستادن فرزندان خود به مدرسه که اصطلاح رزومه در ویکتوریا فردا.

“این کاملا حیاتی است که دانش آموزان ما دریافت بهترین آموزش و پرورش است که آنها احتمالا می تواند در طول چهار تا شش هفته طول سه ماه آینده در طول شش ماه آینده” وزیر می گوید.

“و بدون نقش فرزندان ما نمی خواهد که تداوم یادگیری است که آنها نیاز دارند.”

آقای Tehan می گوید وجود خواهد داشت اضافی sanitiser در مدارس و تشویق بیشتر شستن دست و مبهوت ناهار استراحت برای دانش آموزان است.

او همچنین خواست معلمان بیش از سن 65 به توان با توجه به نقش هایی که در معرض آنها را به دانش آموزان است.

آقای Tehan می گوید: او مورد بحث با فرزندان خود که آیا آنها را به بازگشت به مدرسه فردا.

“سپس من را به یک تصمیم گیری بر اساس آنچه که من فکر می کنم برای آنها بهتر است” او می گوید.

“ترتیبات در ویکتوریا در این مرحله اگر فرزندان خود را می تواند در خانه بماند و تحت نظارت در خانه آنها باید در خانه بماند و نظارت شود.”

زنده: فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan فراهم می کند به روز رسانی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de