اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP بیمارستان محلی یا 13HEALTH. اطلاعات و پشتیبانی در طول COVID-19 بحران موجود است و از طریق جامعه بهبود تدریس خصوصی در خانه در 1800 173 349.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • مقامات بهداشتی تشخیص داده اند 1001 مردم با COVID-19 و 442 بهبود در کوئینزلند.
  • نخست وزیر premiers و وزرای ارشد دیدار خواهد کرد امروز با تعطیلی مدارس و انتظار می رود در دستور کار ملی کابینه.
  • کوئینزلند پدر و مادر تاکید کرد, در مورد تحصیل در خانه است.
  • ‘این نژادپرست مزخرف است برای متوقف کردن’: پلیس, نمایندگان مجلس نگرانی COVID-19 حملات در کوئینزلند.
  • اگر شما می خواهم به داوطلب برای حمایت از سالمندان در گیر ثبت نام برای مراقبت “ارتش”.

Kmart تبدیل سه فروشگاه به مراکز توزیع

تخفیف فروشگاه Kmart تبدیل شده است و طی آن 240 فروشگاه های سراسر کشور به موقت مراکز توزیع به عنوان آنلاین تقاضا همچنان رو به اوج در محبوب خرده فروش.

Kmart است که متعلق به خرده فروشی کنگلومرا Wesfarmers است نگه داشته و درهای باز در هفته های اخیر آن را به عنوان در نظر گرفته شده خود را ضروری خدمات.

Kmart will transform some of its stores.

Kmart تبدیل خواهد شد برخی از فروشگاه های آن است.

اما مانند بسیاری دیگر از خرده فروشان آن را نیز تجربه یک افزایش در خرید و فروش آنلاین, باعث این شرکت برای ایجاد تغییرات به نگه دارید تا با تقاضا است.

آن براندون پارک فروشگاه در ویکتوریا, Top Ryde فروشگاه در نیو ساوت ولز و کبولتور فروشگاه در کوئینزلند خواهد بود به طور موقت تبدیل به “تیره فروشگاه’: به روی عموم بسته است اما هنوز هم عامل برای تحقق آنلاین سفارشات برای تحویل خانه.

“فروشگاه ما تیم را از ادامه کار instore به عنوان بخشی از تحقق این تیم; تضمین این که ما Kmart مشتریان و جوامع دسترسی آسان به محصولات آنها نیاز دارید در زمانی که آنها به آنها نیاز دارید بیشتر” سخنگوی گفت.

“ما می دانیم که این یک زمان منحصر به فرد است و ما در اینجا برای حمایت از مشتریان ما تیم ها و جوامع در حالی که همه ما تنظیم به این شیوه جدید زندگی با هم.”

هفته گذشته Kmart مواجه تمسخر و انتقاد در رسانه های اجتماعی پس از خود را آنلاین معرفی فروشگاه مجازی صف ” که محدود تعداد بازدید کنندگان به فروشگاه آنلاین شرکت در تلاش برای کاهش ترافیک است.

برای تماس بهتر ‘سایبر بهداشت’ در میان همه گیر شیفت به کار از خانه

هر کس باید انجام بهداشت خوب در حال حاضر, اما کارشناسان اصرار مردم به طور ناگهانی کار از خانه با توجه به کروناویروس به ورزش خوب “cyber-بهداشت” را به عنوان به خوبی.

Dr Leonie سیمپسون a cyber security متخصص با QUT مدرسه علوم کامپیوتر می گوید: برای بسیاری از مردم این اولین بار است که آنها از خانه کار می کرد و در حال توسعه خوب آنلاین عادات اولیه مهم است.

سایبر بهداشت Checklist

  • بررسی قبل از اینکه شما کلیک کنید
  • نگه داشتن یک رقومي لیست شماره تلفن مهم از جمله آن مرکز
  • تواند امنیت/حریم خصوصی آگاه با ویدئو کنفرانس از جمله آنچه در پس زمینه خود را نشان می دهد
  • هرگز اطلاعات شخصی خود مانند کلمه عبور و اطلاعات بانکی و غیره
  • هرگز برای باز کردن یک لینک یا فایل از یک منبع ناشناخته

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

هزاران نفر از Queenslanders از کار هستند

بیش از 3000 Queenslanders از دست رفته کار در ماه مارس به عنوان دولت نرخ بیکاری در افزایش کمی به 5.7 درصد است اما تاثیر کامل خود از دولت دستور خاموش شدن ناگهانی است و در عین حال آشکار شود.

تعداد کل افراد بیکار به دنبال کار تمام وقت رشد 10,600 مردم در ماه گذشته, آخرین اطلاعات از اداره آمار استرالیا نشان داد.

بیش از 2.5 میلیون Queenslanders تا به حال کار در ماه مارس, اما تعداد کسانی که احتمالا کاهش یافت پس از جهان فرو اقتصادی نزاع به دلیل گسترش coronavirus.

خزانه دار جکی Trad گفت: جمع آوری داده ها در طول دو هفته اول ماه مارس قبل از یک بیماری همه گیر اعلام شد و بخش های بزرگی از اقتصاد قرار داده بودند به “خواب زمستانی” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما می دانیم که این ارقام نشان نمی فاجعه رخ داده است که در اقتصاد از آنجا که ما تا به حال برای قفل کردن همه چیز را برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس” او گفت:.

گوش دهید: هنگامی که خبرنگار ما رو COVID-19

امروز در قسمت لطفا توضیح ملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر پیوست توسط اروپا خبرنگار بیوان سپر که سهام خود دلخراش تجربه با COVID-19 در لندن است.

کوئینزلند مدنی پرچم آزادی خواهان حفظ حریم خصوصی و نگرانی از برنامه تلفن

کوئینزلند شورای آزادی های مدنی افزوده است صدای خود را به کسانی که با نگرانی های حریم خصوصی در سراسر COVID-19 پیگیری برنامه پرچم برای انتشار توسط دولت فدرال.

حرکت به پیروی از رهبری از کشورهایی مانند چین و بریتانیا و سنگاپور – که استرالیا طرح خواهد بود از نزدیک بر اساس – و ورود جنبش از کسانی که دانلود نرم افزار موبایل هشدار به آنها نزدیک شده بود به کسی که با یک مورد تایید شده.

نخست وزیر اسکات موریسون را رد کرده است مجبور محبوبیت این برنامه که با استفاده از بلوتوث به موقعیت کاربران در ارتباط با هر یک از دیگر هر چند حداقل 40 درصد از جمعیت نیاز به آن را دانلود کنید برای آن موثر باشد.

هر چند سنگاپور طرح نمی کند جمع آوری داده های GPS و یا یک فرد و محل آن را نگه داشتن اطلاعات در مورد “نزدیکی تماس با ما” یک فرد تلفن همراه شماره تلفن و دیگری “تصادفی anonymised” شماره شناسایی که QCCL می گوید باید رد کرد.

رئیس شورای مایکل مقابله گفت: آنها آگاه باشند از برنامه های دیگر یا نهایی و یا در حال توسعه که اطمینان حاصل شود برنامه کاربر می تواند مشخص نشده.

او همچنین اضافه کرد که بیشتر مردم خواهد بود به احتمال زیاد برای دانلود چنین برنامه اگر آنها می تواند راضی حریم خصوصی خود را محافظت می شود.

“ما نیاز به مقابله با سرایت در یک راه است که احترام به حقوق اساسی از استرالیا
که یکی از آنها حق حریم خصوصی” آقای مقابله گفت.

“دولت باید شروع روند بهترین پا با انتخاب یک برنامه است که اکثر محافظت از حریم خصوصی استرالیا.”

بخش املاک فشار در کوئینزلند مستاجر قوانین

صاحبخانه بودن خواست به موضع در برابر تغییرات پیشنهادی به کوئینزلند بازار اجاره و یا پا این لایحه برای سرمایه گذاری های خود را.

اقدامات خواهد محافظت از مستاجران که نمی تواند از پرداخت اجاره خود را به دلیل COVID-19 همه گیر از اخراج و اگر اجاره نامه خود را منقضی می شود در طول بحران.

صاحبان املاک باید ارائه مستاجران در این وضعیت حداقل شش ماه دیگر تمدید و مستاجران که نمی تواند از پرداخت اجاره بها و می خواهید برای پایان دادن به اجاره نامه خود را در اوایل می تواند انجام این کار است.

آن را نیز بیشتر از افراد واجد شرایط برای حمایت از دولت تا چهار هفته اجاره یا حداکثر 2000 دلار در حالی که آنها منتظر حمایت دولت فدرال.

قربانیان داخلی و خشونت خانوادگی اجازه داده می شود برای پایان دادن به اجاره به سرعت تغییر قفل بدون به دنبال تایید دسترسی باند و جدا از co-tenancies.

اما املاک و مستغلات موسسه کوئینزلند می گوید مستاجر هستند که دارای اولویت در هزینه صاحبخانه.

آن است که با دعوت از آنها برای نوشتن به لیگ برتر Annastacia Palaszczuk به دنبال تغییرات است که همچنین می توانیم آنها را حمایت می کند.

“آن را که ساده” رئیس اجرایی Antonia Mercorella نوشت: در نامه سرگشاده ای.

“ما با هم می تواند یک تفاوت و رسیدن به یک متعادل تر نتیجه برای صاحبخانه است.”

AAP

تبلیغات

اجتماعی فاصله محدودیت می تواند شروع به برداشته شود در چهار هفته: PM

اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن گسترش coronavirus می تواند برداشته شود در اسرع وقت چهار هفته نخست وزیر اسکات موریسون گفته است.

نخست وزیر گفت: سه مورد نیاز باید قبل از ملاقات قوانین در حال تغییر: تست بیشتر بهتر است تماس, ردیابی و سریعتر واکنش به شیوع بیماری.

Prime Minister Scott Morrison.

نخست وزیر اسکات موریسون. اعتبار:Alex Ellinghausen

“ما نیاز به یک حتی گسترده تر تست رژیم” آقای موریسون گفت.

“ما یکی از, اگر نه بیشتر, آزمایش های گسترده رژیم در جهان امروز است.

“ما نیاز به انجام حتی بهتر از آن.”

نخست وزیر گفت: تکنولوژی می تواند مورد استفاده برای ایجاد “حتی بیشتر قابلیت ردیابی از ما در حال حاضر” به عنوان دولت فدرال finalises یک برنامه تلفن همراه آن را به امید کمک خواهد کرد که مسیر تماس از کسانی که قرارداد coronavirus.

“ما با استفاده از چهار هفته بعدی به اطمینان حاصل شود که ما می توانید این را در جای” او گفت:.

“و پایه محدودیت هایی که تعیین شده است را در محل باقی می ماند تا زمانی که ما قادر به رسیدن به آن سه گل.”

آقای موریسون گفت: محدودیت خواهد بود بررسی در یک دولت توسط دولت بر اساس.

بارگذاری می خورد Deliveroo قرار داده و در توجه بیش از اتهامات

دولت امیدوار است در قرعه کشی طرح حمله در روز دوشنبه برای رسیدگی به هزینه های بالا در تحویل مواد غذایی شرکت های مسئول کافه ها و رستوران ها را به Queenslanders وعده های غذایی خود را در خانه.

کسب و کار کوچک وزیر شانون Fentiman می گوید او را نمی خواهم, Queensland, کسب و کار, مبتلا, رکود تا 90 درصد در طول رمان coronavirus بحران به لگد در حالی که آنها در حال پایین.

Deliveroo continues to deliver throughout the coronavirus crisis.

Deliveroo همچنان برای تحویل در سراسر coronavirus بحران است.اعتبار:Trevor Collens

“بسیاری از ما رستوران و کافه صاحبان مجبور شده اند به درهای بسته خود را و عمل تنها در غذای آماده و تحویل سفارشات با توجه به COVID-19 بحران,” او می گوید.

“کسب و کارهای کوچک تا به حال به نوآوری و فکر می کنم سریع pivoting کسب و کار خود را به صورت آنلاین و غذای آماده. آنها سزاوار یک نمایشگاه در این زمان بحران.

“اغلب شرکت های حمل چنین بارگذاری می خورد و Deliveroo شارژ کسب و کار تا 35 درصد کمیسیون ترک بسیاری از کسب و کار به پوشیدن هزینه” Ms Fentiman می گوید.

“این است که چرا من را با هم ذینفعان کلیدی در هفته آینده, بنابراین ما می توانید نگاه کنید که چگونه برای مقابله با این موضوع از گزاف تحویل هزینه به عنوان یک مسئله فوری.”

بریزبن ترمینال کروز هنوز هم مجموعه ای برای باز کردن

بریزبن جدید چند میلیون دلاری بین المللی ترمینال کروز هنوز هم باز در ماه اکتبر به رغم این صنعت که در مستند به دلیل COVID-19 بحران است.

ترمینال زنجان به قبول آن برای اولین بار کشتی کارناوال متعلق به اقیانوس آرام سحر در 6 صبح در اکتبر 3 در توشه نقطه.

The cruise terminal planned for Luggage Point.

کروز ترمینال برنامه ریزی شده برای توشه نقطه.اعتبار:بندر بریزبن

یک پورت از بریزبن نماینده گفت که خیلی زود به تعیین اگر اولین کروز به ترک از این پورت نیاز به دوباره.

“با توجه به این واقعیت است که دولت معرفی کرده است توقیف موقت کروز به عنوان آنها در پروازهای بین المللی با هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که آن برداشته خواهد شد, این است که خیلی زود به درک چگونه این بحران را تحت تاثیر آینده فصول” سخنگوی گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تاونزویل نیروهای نظامی تحت بررسی به صورت غیر قانونی حزب خانه

کوئینزلند سربازان صورت داخلی ارتش انضباطی بررسی پس از ضربه با $1334 جریمه برای نقض رمان coronavirus محدودیت در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.

در حالی که پلیس و وزارت دفاع منتشر نشده جزئیات خاص, ABC News در گزارش هشت ADF اعضا برگزار شد غیر قانونی حزب خانه ای در کوه پایین در شمال کوئینزلند شهر تاونزویل.

دفاع تایید کرد در بیانیه ای اعلام کرد که “تعداد کمی از تاونزویل-بر اساس سربازان ارتش استرالیا” یافت شد “را مطابق” با COVID-19 انزوا و محدودیت.

“رئیس ارتش با صدور بخشنامه به تمام پرسنل که آنها را مطابق با تمام دولت های ایالتی و فدرال جهت اجتماعی فاصله و COVID-19 انتقال کاهش” ADF بیانیه می گوید.

“دفاع پرسنل درگیر خواهد بود موضوع را به انضباطی بررسی تحت نیروی دفاع و انضباط عمل می کنند که ممکن است شامل اداری یا انضباطی عمل است.”

دفاع طول می کشد هر گونه گزارش از پرسنل نه مطابق با COVID-19 دستورالعمل های جدی است. دفاع از خود ادامه خواهد داد تا به طور کامل همکاری با پلیس کوئینزلند خدمات مورد این موضوع.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im