اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP بیمارستان محلی یا 13HEALTH.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • تقریبا 1000 Queenslanders زده شده با COVID-19 که جان پنج Queenslanders از جمله یکی بود که بین ایالتی در زمان مرگ او.
  • استرالیا ثبت کرده است 6359 مورد تأیید و 61 مرگ و میر.
  • اگر شما نیاز به حمایت اضافی تماس با جامعه بهبود تدریس خصوصی در خانه در 1800 173 349. اگر شما می خواهم برای پیوستن به مراقبت “ارتش” برای حمایت از سالمندان در طول COVID-19 بحران از اینجا ثبت نام کنید.

نرخ بیکاری می تواند به 26 سال به بالا

هفت صد هزار استرالیایی می تواند از دست دادن کار خود را در اواسط سال به عنوان نرخ بیکاری می رسد بالاترین سطح خود در 26 سال اما خزانه داری مدلسازی همچنین نشان می دهد آن را خواهد شده اند بسیار بدتر بدون JobKeeper برنامه.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که وزارت خزانه داری تا به حال انتظار می رود نرخ بیکاری که لبه پایین به 5.1 درصد در ماه فوریه به سه تا 15 درصد به عنوان کسب و کار ایستاده بود پایین کارکنان و درهای خود را بسته و در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

به جای آن معتقد $130 میلیارد یارانه دستمزد برنامه بود که تصویب شده توسط پارلمان فدرال در هفته گذشته خواهد شد در نتیجه نرخ بیکاری به 10 درصد در ماه ژوئن سه ماهه.

خواهد بود که بالاترین نرخ بیکاری از آوریل سال 1994 زمانی که استرالیا هنوز دوره نقاهت بعد از 1990-91 رکود است. این امر همچنین تعدادی از مردم استرالیا از کار به 1.4 میلیون تمام زمان بالا. در ماه فوریه وجود دارد 700,000 مردم به دنبال یک شغل.

کوئینزلند سوابق تقریبا 1000 نفر

بیشتر از 11 Queenslanders باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یک شبه با توجه به برتر Annastacia Palaszczuk.

“ما شاهد هستیم که قطعا مسطح منحنی در کوئینزلند. آنچه قابل توجه نتیجه” Ms Palaszczuk گفت: امروز نه.

“سی و پنج [موارد] بیش عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی. یازده امشب. ما واقعا به خوبی در نظر مسطح که منحنی. مثل من گفت: اجازه دهید سر و صدا آن را.”

این موارد جدید را دولت در مجموع به 998.

مناطق می تواند برای اولین بار به سهولت محدودیت

صبح بخیر و خوش آمدید به ما نورد پوشش از آخرین تحولات در COVID-19 ،

در اینجا یک بسته بندی توسط بریزبن تایمز خبرنگار استوارت Layt.

کوئینزلند مناطق می تواند آرامش بخش از coronavirus مربوط به محدودیت زودتر از سایر نقاط کشور است. اما هر منطقه است که هنوز هم روبرو ماه از مستند, با وجود این دولت تایید فقط هفت مورد جدید از COVID-19 دیروز نهمین روز متوالی با کمتر از 15 جدید تایید موارد است.

افزایش آورده دولت تعداد تجمعی موارد به 987. پنج Queenslanders فوت کرده اند از این بیماری و 442 نفر بهبود یافته اند از جمله تعدادی بودند که تهویه مناسب در بخش مراقبت های ویژه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im