Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: حالت مرگ و میر افزایش می یابد به عنوان عفونت نرخ کاهش می یابد و

اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP بیمارستان محلی یا 13HEALTH.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • COVID-19 در حال حاضر ادعا کرد که زندگی پنج Queenslanders.
  • کوئینزلند ثبت 907 موارد تا کنون با مقامات بهداشت انتظار می رود به ارائه به روز رسانی امروز.
  • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 35 و وجود دارد 5687 تایید عفونت.
  • روبی شاهزاده باقی مانده در سواحل NSW به عنوان 250 خدمه در انتظار نتایج آزمون. پلیس تحقیقات به کشتی کروز شکست.
  • برای پشتیبانی: سالمندان و آسیب پذیر Queenslanders می توانید تماس بگیرید و جامعه بهبود خط 1800 173 349. به کمک: ثبت نام اینجا را برای مراقبت “ارتش” برای حمایت از سالمندان در طول COVID بحران است.

ده ها تن جریمه در ماشین رالی برای عبور اجتماعی جدید فاصله, قوانین,

پلیس کوئینزلند باید جریمه 58 نفر برای عبور از سختی کروناویروس جدید-مرتبط با جنبش محدودیت در خصوصی رالی ماشین در بریزبن در جنوب.

پلیس می گویند حدود 150 خودرو و گروه زیادی از مردم جمع شده بودند در یک انبار پارکینگ در Brickworks محل در Rochedale حدود 10ساعت در روز شنبه.

به عنوان آنها را به لحاظ اجتماعی فاصله و این رویداد در نظر گرفته نشده بود که دلیل مناسبی برای افرادی که به خارج از خانه های خود افسران جریمه چند نفر.

برخی از رانندگان اقدام به رانندگی در هنگام ماموران وارد شدند اما بسیاری از اتومبیل شد گرفتار در نزدیکی زمینه, پلیس گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

پنج Queenslanders درگذشت

صبح به خیر.

بریزبن تایمز خبرنگار استوارت Layt یک به روز رسانی اصلی تحولات دیروز.

کوئینزلند هیچ برنامه فوری برای گسترش آن تست رژیم برای رمان coronavirus با وجود موارد ناشناخته انتقال در دولت شروع به افزایش است.

دولت در روز یکشنبه و ثبت آن کمترین افزایش کلی در مورد اعداد برای چند هفته با تنها نه بیشتر افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن کلی شمارش به 907.

این اعداد و ارقام منتشر شد به عنوان دولت تلفات افزایش به پنج بعد از ظهر دیروز و پس از 78 سال درگذشت در بریزبن پرنس چارلز بیمارستان.

او چهارمین کوئینزلند مرگ مربوط به یک کشتی کروز و سوم را به بد بخت روبی شاهزاده خانم.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>