Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: فرانسه تعطیل فروشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش ممنوعیت سفر

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری بیش از coronavirus روز جمعه او خود را گسترش قبلا تصویب ممنوعیت سفر شامل انگلستان و ایرلند.

فرانسه نیز تعطیل همه سینما و رستوران ها و فروشگاه ها به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. فروشگاه فروش کالاهای ضروری مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های بانک ها و روزنامه می ایستد باز باقی خواهد ماند.

دیدن یک لیست در حال اجرا از به روز رسانی نمایید.

روز شنبه, مارس 14

فرانسه تعطیل, تمام, تئاتر, رستوران ها و فروشگاه ها
12:18 P. M.

دولت فرانسه تعطیل تمام فروشگاه ها, رستوران ها و سالن های سینما در جهت مهار گسترش coronavirus. فروشگاه از اولین ضروریات مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های بانک ها و روزنامه می ایستد باز باقی خواهد ماند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند
10:08 A. M.

پس از اعلام یک دولت ملی اضطراری در روز جمعه رئیس جمهور تهمت گسترش ایالات متحده ممنوعیت سفر شامل انگلستان و ایرلند.

اپل بسته در تمام فروشگاه های خارج از چین تا مارس 27
6:03 A. M.

اپل در حال بسته شدن نزدیک به 500 مکان های خرده فروشی — تمام فروشگاه های خود را در سراسر جهان خارج از منطقه بزرگ چین — برای دو هفته.

جمعه, مارس 13

جهانی تعطیل تولید زنده-فیلم های اکشن
11:04 P. M.

استودیو یونیورسال به طور موقت متوقف شد, تولید در همه زندگی خود را-فیلم های اکشن از جمله “جهان ژوراسیک: Dominion,” “فلینت قوی” و یک untitled فیلم با بازی بیلی Eichner.

مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت فوق العاده اعلام شد
12:43 P. M.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری در پاسخ به coronavirus آزاد کردن میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای کمک به دولت های ایالتی و محلی پاسخ به همه گیر. او همچنین گفت: دولت نیز تلاش برای گسترش آزمایش ظرفیت.

Netflix کرکره تمام تولید در آمریکا و کانادا
12:41 P. M.

Netflix بکشد به طور موقت تعطیل تولید در تمام آن فیلم و تلویزیون پروژه های در ایالات متحده و کانادا است.

ورزشی Emmys و فناوری Emmys به تعویق افتاد
12:38 P. M.

تلویزیون ملی آکادمی علوم و هنر به تعویق افتاد آن دو آینده امی مراسم. هر دو 71st Annual تکنولوژی و مهندسی جایزه امی برای ماه آوریل 19 و 41 سالانه ورزشی جایزه امی برای برنامه ریزی مارس 28 شرکت محل را در تاریخ بعد.

دیزنی تعطیل 16 خلبانان
12:03 P. M.

دیزنی تعطیل تولید در 16 های مختلف خلبانان که در حال تولید زیر چتر آن از استودیو است. آن را نیز متوقف تولید در Nat Geo را “نابغه ها: Aretha,” بازیگران سینتیا Erivo برای حداقل سه هفته.

دیزنی-فاکس توقف تولید در بسیاری زنده-فیلم های اکشن
10:46 A. M.

دیزنی اعلام کرد که تولید و پیش تولید “آخرین دوئل” “پری دریایی کوچک” “شانگ چی و افسانه ده حلقه”, “خانه تنهایی” از “کابوس کوچه” “Peter Pan & وندی” و “منقبض” را تعطیل “برای یک زمان کوتاه است.”

Knott را بری مزرعه شش پرچم نزدیک
9:59 A. M.

Knott را بری مزرعه و شش پرچم امریکا پیوست دیزنی و استودیو یونیورسال در بسته شدن آن پارک.

کارشناسی ارشد به تعویق افتاد
7:41 A. M.

کارشناسی ارشد گلف معتبرترین مسابقات آخرین رویداد ورزشی به تسلیم شدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سهام ارتجاعی پس از پنجشنبه بازار تاریخی بحران بیش از Coronavirus نگرانی
5:48 A. M.

آمریکا بازارهای سهام منعکس جمعه با شاخص های عمده اهمیت حیاتی سود جامد در اوایل معاملات یک روز پس از تار و مار که دیدم بدترین کاهش قیمت برای سهام پس از جمعه سیاه بحران در اکتبر 1987.

دولت فرانسه ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر
5:45 صبح.

پس از تعطیلی مدارس و دانشگاه ها اعلام شده توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز پنج شنبه نخست وزیر فرانسه در حال حاضر ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور است. جدید ممنوعیت اعلام شده توسط نخست وزیر ادوارد فیلیپ در روز جمعه بوده است نه مورخ.

VidCon 2020 در آناهایم هنوز برنامه ریزی برای رفتن به جلو
5:35 A. M.

در حال حاضر VidCon گل سرسبد نسخه آمریکایی است که هنوز هم یک در میان موجی از لغو از دیگر حوادث و خاموش شدن ناگهانی از جمله بسته شدن دیزنی لند و دیگر پارک بیش از شیوع کروناویروس.

پنج شنبه, مارس 12

‘Shang-چی’ تعلیق تولید
9:48 P. M.

دیزنی تصمیم گرفته اند به طور موقت شاتر تولید در “شانگ چی.” تاخیر می آید با توجه به مدیر فلوریدا دانیل Cretton خواسته شده توسط یک دکتر به خود منزوی. Cretton احساس نمی شد علائم COVID-19 اما تصمیم به آزمایش می شود به عنوان یک احتیاط از آنجا که او یک پدر جدید. او خود منزوی به عنوان او در انتظار او نتایج آزمون.

‘Grey’s Anatomy’ تولید به تعویق افتاد
6:45 P. M.

“Grey’s Anatomy” به تعویق افتاد تولید موثر بلافاصله. تولید کننده اجرایی ارسال یک ایمیل به بازیگران و خدمه و گفت: “ما در حال رفتن به خانه در حال حاضر به مدت حداقل دو هفته و در انتظار برای دیدن چگونه coronavirus وضعیت تکامل می یابد.” سری به گزارش شات 21 از برنامه ریزی 25 قسمت آن 16 فصل است.

کمیسر NBA: وقفه ‘حداقل 30 روز’ فصل احتمالا بیش از
6:27 P. M.

کمیسر NBA آدم نقره ای به نظر می رسد در TNT پنج شنبه شب بعد از بازی به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد چرا که از شیوع کروناویروس آشکار است که در لیگ وقفه خواهد آخرین برای “حداقل 30 روز.”

“قیمت مناسب است’ تولید معلق; ‘کارت کوسه’ فصل 2 به تاخیر افتاد
6:15 P. M.

Fremantle تولید را متوقف کرده و در آن آمار روز بازی نشان می دهد “قیمت مناسب” موثر بلافاصله به دلیل چگونه انتگرال مخاطبان دخالت به فرمت. دیگر Fremantle سری “america’s Got Talent” و “دشمنی خانواده” هنوز هم در تولید خواهد شد اما فیلم بدون معمول خود را زندگی می کنند مخاطبان قطعات. شروع تولید در فصل 2 از “کارت کوسه” نیز به تاخیر افتاده است.

Lیک نمایش لغو میان Coronavirus نگرانی
5:54 P. M.

سالانه LA نمایش برنامه بازار هر سال برگزار می شود در upfronts صنعت آخرین جزء اصلی به کنار coronavirus بیماری همه گیر. منابع صنعت گفت: از آن ساخته شده هیچ حس به ادامه برنامه ای برای یک هفته نمایشگاه از برنامه های جدید برای خریداران بین المللی در زمانی که سفر به و از ایالات متحده به طور فزاینده ای محدود

Disney World, Disneyland Paris نزدیک
5:22 P. M.

دیزنی در فلوریدا و دیزنی لند پاریس بسته خواهد شد به طور موقت آغاز این یکشنبه پایدار از طریق پایان ماه مارس. این حرکت به این معنی است که همه دیزنی پارک در سراسر جهان خواهد بود توقیف.

تولید روی ” نمایش امشب,’ ‘اواخر شب” به حالت تعلیق در
4:22 P. M.

ان بی سی گفت: آن را به حالت تعلیق در تولید آن دو گل سرسبد اواخر شب برنامه برای یک دوره حداقل دو هفته. شروع جمعه “نمایش امشب” و “آخر شب” را به حالت تعلیق در تولید از طریق قبلا برنامه ریزی شده وقفه بود که برنامه ریزی شده برای هفته مارس 23.

Netflix تعطیل L. A. دفتر
4:21 P. M.

Netflix تعطیل یکی از آن لا دفاتر پس از یک کارمند اعتقاد بر این بود که قرارداد coronavirus. همه لس آنجلس کارکنان توصیه به ترک و شروع به کار از خانه.

استودیو یونیورسال هالیوود می بندد
3:17 P. M.

استودیو یونیورسال هالیوود پیوست دیزنی لند در به طور موقت بسته شدن. این پیش بینی به بازگشایی در مارس 28, در حالی که Universal CityWalk باز باقی خواهد ماند.

NBCUniversal آمازون, توصیه به کارمندان برای کار از خانه
3:03 P. M.

NBCUniversal و آمازون توصیه می شود کارکنان خود را برای کار از خانه موثر بلافاصله. همه آمازون دفاتر شرکت های بزرگ از جمله شهر بر اساس Amazon Studios, توصیه برای کار از خانه از طریق 30 مارس.

‘Mulan’ ‘جدید جهش” و “شاخ’ به تعویق افتاد
2:49 P. M.

دیزنی به تعویق افتاد تئاتر منتشر شده از “مولان,” “جدید جهش” و “شاخ.” هر سه فیلم به تعویق افتاده اند به طور نامحدود به عنوان دیزنی به نظر می رسد جدید و تاریخ انتشار.

فیلم ترایبکا جشنواره به تعویق افتاد
2:10 P. M.

19 سالانه فیلم ترایبکا جشنواره بود که مجموعه را به محل مارس 15-26 شده است به تعویق افتاد. هیچ تاریخ جدید اعلام شده است.

پارادایم بسته دفاتر
2:04 P. M.

پارادایم استعداد آژانس بستن دفاتر آن شروع جمعه. هیچ بازه زمانی از زمانی که آنها خواهد شد اما منابع می گویند از آن خواهد شد حداقل یک زن و شوهر از هفته

دیزنی لند می بندد
1:30 P. M.

دیزنی به طور موقت بسته پارک در کالیفرنیا است. تنها چهارمین بار در تاریخ دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا., به طور کامل به حالت تعلیق عملیات.

جنون مارس لغو شد
1:25 P. M.

NCAA به نام خاموش سالانه کالج بسکتبال مسابقات که قرار بود برای شروع در اواخر این ماه.

زندگی ملت AEG-آژانس تعلیق عمده تورهای موسیقی
1:05 P. M.

این دو کشور زندگی می کنند-سرگرمی شرکت های AEG و زندگی ملت و چندین سازمان بزرگ اعلام کرده اند که آنها در حال تعلیق تور برای بقیه مارس.

امی FYC حوادث متوقف
1:02 P. M.

تلویزیون آکادمی قرار دادن یک توقف به امی خود را برای در نظر گرفتن حوادث. این آکادمی در حال حاضر ارائه شبکه و استودیو گزینه پرتاب FYC حوادث بدون مخاطبان زنده/عضویت در حضور, اما در آینده نزدیک که در حال حاضر تنها گزینه است.

UTA بسته دفاتر
12:50 P. M.

ایالات استعداد آژانس بسته است متعدد آن, اتاق کار, مکان, درخواست نمایندگان و کارکنان به محل کار از خانه. یک یادداشت از UTA مدیر عامل جرمی زیمر اطلاع کارکنان از بسته شدن آن است که گذشته “به هفته آینده.”

MLB تاخیر روز افتتاحیه
12:15 P. M.

لیگ اصلی بیس بال (MLB) تاخیر در شروع آن فصل به طور منظم “توسط حداقل دو هفته.” آن را نیز لغو تمام بهار آینده آموزش بازی.

کا بسته دفاتر
11:38 A. M.

کا بسته است آن قرن شهر, کالیفرنیا., دفاتر و درخواست از کارکنان برای کار از خانه. منابع می گویند نزدیک است انتظار می رود برای شروع در پایان روز پنج شنبه رخ داده است و پس از یک عامل ورزش آمد به تماس با آلوده بازیکن NBA. نیویورک بود تشویق به کار از خانه در اوایل روز شنبه به عنوان به خوبی.

WonderCon به تعویق افتاد
11:37 A. M.

WonderCon عمده فن کنوانسیون مستقر در آناهایم, کالیفرنیا, به تعویق افتاده است. این رویداد اداره Comic-Con International, بود, با توجه به اجرای از مارس 10-12.

برادوی می رود تاریک
11:19 A. M.

برادوی تئاتر در شهر نیویورک می رویم تیره شروع در 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه. با استناد به n. y. رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را دستور به محدود کردن تجمعات بیش از 500 نفر از برادوی لیگ اعلام کرد که اجرای اغاز خواهد شد این هفته از 13 آوریل سال 2020 است.

CBS, NBC, ضایعات زنده چشمگیر ارائه
10:48 A. M.

ViacomCBS و NBCUniversal گفت: آنها لغو خواهد خود را “چشمگیر” فروش رویدادهای آنها را نگه دارید در هر سال برای متقاعد کردن تبلیغ به ارتکاب میلیون دلار برای برنامه نویسی آن. مدیران را به جای پرده های جدید CBS 2020-2021 وبگاه صف و مطالب دیگر از شرکت در یک ویدئو “چشمگیر ویژه” خواهد شد که ارسال شده به رسانه های دیجیتال در مارس 13.

NHL تعلیق نجومی
10:43 A. M.

لیگ ملی هاکی (NHL) را “توقف” 2019-2020 فصل موثر بلافاصله. NHL گفت: در بیانیه خود که آن را با در نظر گرفتن اندازه گیری پس از یک بازیکن NBA آزمایش مثبت برای coronavirus توجه به این که هر دو لیگ به اشتراک گذاشتن امکانات و اتاق های قفل.

West Coast اواخر شب نشان می دهد Drop Live مخاطبان
9:30 A. M.

ABC “Jimmy Kimmel Live,” CBS’ “The Late Late Show with James Corden” و کمدی سنترال “چراغ با دیوید بیل” را به دنبال خواهد داشت مستقر در نیویورک در اواخر شب نشان می دهد در فرار از مخاطبان زنده شروع دوشنبه آینده. TBS’ “کانن” همچنین بر اساس ساحل غربی و زنجان به وقفه بیش از دو هفته آینده.

‘به مرغ عشق’ انتشار به تعویق افتاد
9:23 A. M.

برترین تصاویر آن به تعویق افتاد اکران برای “مرغ عشق” یک کمدی رمانتیک با بازی Kumail Nanjiani و عیسی Rae که برنامه ریزی شده بود به آمار تئاتر در آوریل 3. آن را هنوز رتبهدهی نشده است را اعلام کرد تاریخ انتشار.

‘Fast & Furious 9’ انتشار به عقب رانده در یک سال
9:14 A. M.

جهانی تحت فشار قرار دادند تاریخ انتشار نهم “سریع و خشمگین” فیلم پشت یک سال است. آن را در حال حاضر باز در سطح جهان در مارس سال 2021.

که به تعویق انداختن انگلستان تور
7:02 A. M.

که به تعویق افتاد آن انگلستان تور بود که برنامه ریزی شده برای شروع روز دوشنبه در منچستر. اما این وعده داده شده که نشان می دهد خواهد شد “قطعا اتفاق می افتد” و گفت: تاریخ خواهد بود موکول به بعد از آن در سال.

چهار شنبه, مارس 11

فرماندار کالیفرنیا تماس به انصراف از اجتماعات بزرگ
11:32 P. M.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیه می شود لغو و یا تاخیر در گردهمایی با بیش از 250 نفر است. سیاست خواهد بود که در اثر حداقل تا ماه مارس تمدید به کنسرت, کنفرانس, رویدادهای ورزشی و فیلم برای اولین بار.

NBA تعلیق نجومی
6:37 P. M.

NBA به حالت تعلیق در فصل جاری بازی کند. بازیکنان برای یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر شد گزارش تحت قرنطینه در شهر اوکلاهما پس از رودی Gobert یک بازیکن برای, جاز, آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

تام هنکس و ریتا ویلسون اعلام Coronavirus تشخیص
6:14 P. M.

تام هنکس و ریتا ویلسون هر دو 63 اعلام کرد که آنها باید آزمایش مثبت برای COVID-19 اولین مشاهیر عمومی با تشخیص. زن و شوهر ازدواج کرده بود و در استرالیا برای تولید Baz Luhrmann را بدون عنوان الویس پریسلی در آن هنکس در حال پخش است پریسلی یاد مدیر سرهنگ تام پارکر.

Nickelodeon به تعویق انداختن Kids’ Choice Awards
6:13 P. M.

Nickelodeon عقب رانده تاریخ آن سالانه Kids’ Choice Awards, که مجموعه ای را در مارس 22. این شبکه گفت: در بیانیه ای که آن را “اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ جدید در آینده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق تمام سفر از اروپا به آمریکا
6:09 P. M.

آمریکا را به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک یادآوری آدرس به ملت از دفتر بیضی. این محدودیت های مسافرتی که اثر را در نیمه شب روز جمعه را شامل انگلستان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که این سفر خاموش خواهد شد “تنظیم منوط به شرایط زمین است.”

PaleyFest لا به تعویق افتاد
4:48 P. M.

Paley مرکز به تعویق افتاد امضای آن سالانه PaleyFest لا رویداد که برنامه ریزی شده بود به پا زدن کردن این جمعه با ادای احترام به بازنشستگی طنزهای تلویزیونی “خانواده مدرن است.” این رویداد را از طریق اجرای مارس 21.

GLAAD Media Awards در نیویورک لغو شد
3:16 P. M.

GLAAD لغو آن جوایز رسانه ای در نیویورک است که مجموعه ای را در 19 مارس ، جشن “دیگر نمی خواهد رخ می دهد در هفته آینده زیر راهنمایی های جدید از ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو در اطراف COVID-19” سازمان در بیانیه ای گفت.

NCAA March Madness بازی به بازی بدون مخاطبان
2:34 P. M.

NCAA (National Collegiate Athletic Association) اعلام کرد که این بازی در آن, آینده مسابقات قهرمانی رویدادها و مسابقات بدون فن. NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: این بازی ها برگزار خواهد شد “با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده حضور دارد.”

نیویورک اواخر شب نشان می دهد Drop Live مخاطبان
2:00 P. M.

نیویورک بالا در اواخر شب نشان می دهد — CBS’ “Late Show With Stephen Colbert” ان بی سی “Tonight Show Starring Jimmy Fallon” و “آخر شب با Seth Meyers,” کمدی سنترال “نمایش روزانه با Trevor Noah” HBO “در هفته گذشته Tonight with John Oliver, براوو را “سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند” TBS’ “Full Frontal با سامانتا زنبور عسل” و Fox News Channel را “Greg Gutfeld نشان می دهد” — را نبرند مخاطبان زنده برای چند روز آینده.

‘بازمانده’ تاخیر فصل 41 تولید
1:24 P. M.

CBS تاخیر تولید در فصل 41 بود که مجموعه ای برای شروع در اواخر این ماه در فیجی است. در بیانیه سخنگوی این شبکه گفت: این طرح برای شروع فیلمبرداری در مارس 19 “در انتظار حوادث در سراسر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>