ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه در چین پس از آن تجدید نظر ووهان را coronavirus مرگ و میر و افزایش آن تا 50 درصد است.
  • در همین حال یکی دیگر از 630 نفر در نیویورک در طول 24 ساعت گذشته به معنی مرگ و میر افت داشته است اما در حال سقوط نیست. در مجموع 12,822 مردم در سراسر ایالت نیویورک درگذشت.
  • تنها یک مورد جدید از coronavirus تایید شد در ویکتوریا در پنجشنبه آوردن تعداد در دولت به 1302. چهارده نفر کشته شده اند در دولت است.
  • زمان اجتماعی-فاصله محدودیت در ویکتوریا را به باقی می ماند در محل برای حداقل یکی دیگر از چهار هفته تا زمانی که ممکن است 11.
  • سازمان ملل متحد بدن برآورد 300,000 آفریقایی مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Anti-مستند اعتراضات در آمریکا

آمریکایی معترض در خیابان – بسیاری ایستاده شانه به شانه و بدون ماسک صورت – علیه coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

در آمریکا و بحران هزینه حداقل 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از هل دادن نرخ بیکاری نسبت به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

بسیاری از آمریکایی ها به ویژه در مناطق روستایی و دیگر نقاط کشور است که باید دیده نمی شود عمده شیوع بیماری باید فرمانداران خواست برای بازگشایی اقتصاد خود را.

Hundreds of protesters gather outside Minnesota Govenor Tim Walz' official residence on Friday, April 17.

صدها نفر از معترضان جمع آوری خارج مینه سوتا Govenor تیم Walz’ اقامت رسمی در سهشنبه, مارس 17.اعتبار:AP

آنها به نظر می رسید با حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که “آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا” در یک صدای جیر جیر-طوفان یک شبه.

معترضان به خیابان آمده اند در اوهایو و تگزاس و کارولینای شمالی, کنتاکی, ویرجینیا و میشیگان که در آن بیش از 3000 معلوم شد در چه شبیه یکی از رئيس جمهور تظاهرات با MAGA (امریکا بزرگ دوباره) کلاه و تهمت پرچم.

تظاهرات ادامه, از جمله یکی در خارج از خانه از فرماندار Tim Walz از ایالت مینه سوتا و دیگری در آیداهو که در آن فرماندار است که یک جمهوری خواه است.

People gather for a 'Liberate Minnesota' protest on April 17.

مردم جمع آوری برای ‘آزاد مینه سوتا’ اعتراض در آوریل 17.اعتبار:AP

بیش از 1000 فعالان در آیداهو خانه ملت در مخالفت با فرماندار براد کوچک را گسترش ایالت stay-at-home منظور پایان ماه آوریل است.

پسوند مواجه شد با تمسخر توسط برخی از اعضای راست در آیداهو و برخی آزادیخواه تفنگ-حقوق و ضد واکسن سازمان آغاز شد اعضای پیوسته به سرپیچی از دستور. بیشتر در بویزی اعتراض ایستاده بودند شانه به شانه و با پوشیدن ماسک.

برخی انجام شده نشانه این ادعا coronavirus جعل است در حالی که دیگران برگزار می شود نشانه هایی با شعارهایی مانند “همه کارگران ضروری” و “آزادی از ترس نیست”.

President Trump tweeted his support for a protest against Minnesota's continued stay-at-home order.

رئیس جمهور تهمت توییتی حمایت خود را از اعتراض سوتا ادامه داد: stay-at-home سفارش. اعتبار:AP

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی ما برای دیدن 60-65k مرگ و میر بیش از همه گیر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخمین زده این کشور کشته و برای رسیدن به 60,000 65,000 به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

در شبانه اش نشست خبری رئیس جمهور تهمت و گفت: تعداد “می توانست بالاتر” با مدل سازی پیش بینی مرگ و میر تا 2.2 میلیون اگر دولت “آیا هیچ چیز”.

“یکی بیش از حد بسیاری از” رئیس جمهور گفت:. “باید آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

تعداد COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در حال حاضر در 36,721.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 5.5 میلیون تست سواب خواهد بود ارسال به کشورهای مختلف اما گفت که از آن خواهد شد تا فرد متحده به استفاده از آن تست قابلیت های.

“اکثر excitingly در هفته های آینده من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن برخی از دراماتیک اقدامات انجام شده” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور همچنین گفت: او گفت: رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador که او را کمک به مکزیک با هواکش.

تبلیغات

Carrum فراز کارخانه ساخت 1000 ماسک صورت یک روز

صنعتی مهارت های دوخت تقریبا منقرض شده در استرالیا را محو پارچه تولید و صنعت به طور ناگهانی در تقاضا به عنوان شرکت های داخلی در پاسخ به نیاز برای ماسک صورت.

در میان کسانی که هرگز انتظار می رود مهارت های خود را از دوره دیگری خواهد آنها را داغ ملک سه افغانی پناهنده خواهر.

فاطمه Tayebeh و طاهره شدند یک ماه پیش توسط ویکتوریا شرکت جادا پرده لوازم به دوخت machinists.

این اولین بار است که در شش سال در استرالیا است که آنها تا به حال تمام وقت اشتغال است.

آنها آموخته اند به استفاده از ماشین آلات دوخت صنعتی تحت شرایط برده به دختران در ایران زندگی می.

“آنها باید مهارت های شگفت انگیز” صاحب استرالیا ماسک صورت James Farren گفت.

James Farren packs masks at his family's Carrum Downs factory.

جیمز Farren بسته ماسک در خانواده اش Carrum فراز کارخانه.اعتبار:AAP

همراه با یکی دیگر ماشین آلات آنها در حال ساخت تا 1000 ماسک صورت یک روز اما آقای Farren امیدوار به استخدام کارکنان بیشتر به تولید روزانه 5000.

“وجود دارد تقاضا بیشتر از ما خواهد بود قادر به انجام,” او گفت:.

تا ماه فوریه که متعلق به خانواده Carrum فراز کارخانه تا به حال تهیه شده است سفارشی برش پرده و پرده به Bunnings ویژه و دیگران.

اما شروع coronavirus اجتماعی-فاصله محدودیت دیدم تقاضا برای خدمات خود را رها کردن قرار دادن 25 ساله و کسب و کار در نزاع.

در اوایل ماه مارس آقای Farren شد متقاعد کردن پدر و مادر خود را به نگه داشتن از نظر مالی توسط شناور به طور موقت ساخت ماسک صورت.

آن را آسان برای شروع به عنوان وجود دارد هیچ یک از پارچه مورد نیاز در استرالیا در دسترس.

مناسب ماسک صورت بیش از فقط پنبه آقای Farren توضیح داد.

به یک فیلتر عملکرد آنها نیاز به ویژه تولید “unwoven” یا “چرخید پیوند” پارچه ای است که تنها در آسیا است.

تقریبا تمام ذخایر این پارچه خریداری شد و فرستاده شده به چین در ماه فوریه پس آقای Farren می تواند آن را پیدا کند به صورت محلی.

او رفت به یک فروشنده پارچه در تایوان است. این یک شاهکار خود را به عنوان بسیاری از تامین کنندگان آسیایی از ماسک صورت پارچه نیست و صادرات این محصول است.

آقای Farren هیچ ایده چگونه خانواده شرکت خواهد ساخت ماسک.

“این خیلی معلوم نیست ما فقط قصد داریم هفته به هفته و مصرف آن را به عنوان آن می آید واقعا” او گفت:.

AAP

باکره نجات: Qld ارائه می دهد برای قرار دادن $200 متر به سمت هواپیمایی

کوئینزلند دولت ارائه شده است برای قرار دادن 200 میلیون دلار نسبت به یک ملی بسته به نگه داشتن ویرجین استرالیا شناور در طول این بیماری همه گیر.

اما این حمایت مشروط بر دولت فدرال حمایت, تجدید ساختار بدهی سهامداران و دارندگان اوراق قرضه پشتیبانی مداوم منطقه ای پرواز و شرکت هواپیمایی نگه داشتن مقر آن در بریزبن.

باکره خواسته است دولت فدرال برای $1.4 میلیارد دلار وام تبدیل به سهام اگر بازپرداخت نشده که این شرکت هواپیمایی می گوید آن نیاز به زنده ماندن اثرات COVID-19 در بخش حمل و نقل هوایی.

کوئینزلند توسعه دولت کامرون سفید خواسته است دیگر دولت های ایالتی و دولت فدرال برای پیوستن به نیروهای خود را برای حمایت از خطوط هوایی است.

“کوئینزلند استرالیا داده هر دو ما هواپیمایی ملی – ما نمی خواهد اجازه دهید آنها را بروید و یا اجازه دهید هزاران نفر از خانواده خود را در مشاغل بدون یک مبارزه” آقای دیک گفت.

“اما ما نمی توانیم آن را انجام دهد به تنهایی و نه ما باید … ما نیاز دولت استرالیا به رهبری یک تلاش ملی برای نگه داشتن ما دو هواپیمایی پرواز.

Grounded Virgin Australia planes parked at Brisbane Airport.

پایه ویرجین استرالیا هواپیماهای پارک شده در فرودگاه بریزبن.اعتبار:AAP

“ما همچنین می خواهم به نگه داشتن درجه عادلانه است. ما می دانیم که آن می تواند هزینه تا 25 درصد بیشتر به پرواز در تک حامل مسیرهای, و ما می خواهید برای جلوگیری از که در تمام هزینه های زمانی که ما خروج از این بحران است.”

دولت فدرال اعلام کرد این هفته اولیه $165 میلیون بسته به کمک کوانتاس و ویرجین استرالیا همچنان محدود پروازهای داخلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet-طوفان: رئیس جمهور هل متحده برای بلند کردن ویروس محدودیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مقاومت تشویق به ماندن در خانه و سفارشات با هدف شامل coronavirus که انداخته اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

اما برخی از فرمانداران می گویند که آنها به شدت نیاز به کمک از واشنگتن در حال گسترش و تست قبل از آنها می توانید با خیال راحت آنها را بلند.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به ما فرمانداران نقشه راه برای دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر مالی درد و به آنها گفت که می تواند تماس با عکس های او ramped تا فشار در سه دموکراتیک متحده در یک سری از توییت.

“آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا گفت:” در یک صدای جیر جیر-طوفان در است که او نیز به شدت انتقاد کرد و در نیویورک فرماندار اندرو کومو برای نخوری فدرال پاسخ.

آقای کومو باید زمان بیشتری را صرف “انجام” و زمان کمتر “شکایت” کرد.

در پاسخ به درخواست از فرمانداران برای کمک از واشنگتن در ramping تا تست برای ویروس تهمت قرار داده و بار به عقب بر روی آنها: “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!”

وجود دارد بیش از 692,000 coronavirus موارد در ایالات متحده در جهان و بیش از 36,700 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

AP بلومبرگ

17 موارد جدید در ویکتوریا

ویکتوریا ثبت کرده است یکی دیگر از 17 مورد از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته از جمله نه موارد در میان بازگشت مسافران در قرنطینه.

در یک صدای جیر جیر صبح امروز وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: تعداد کل موارد در دولت افزایش یافته بود به 1319 یک شبه.

سی و مردم در بیمارستان با این ویروس از جمله 12 نفر که در حال مبارزه برای زندگی در بخش مراقبت های ویژه.

Ms Mikakos گفت: 39 افرادی که قرار داده شده اند در قرنطینه در ویکتوریا هتل ها پس از جداسازی اکید اقدامات در جای خود قرار گرفتند آزمایش مثبت به این ویروس از جمله هفت تن از گرگ مورتیمر کروز.

این گرگ مورتیمر تحت فشار قرار دادند از آرژانتین در 15 مارس برای یک رویا 16-روز کروز به قطب جنوب و بازگشت. از 217 مسافر و خدمه لذت می برد “چهار روز فوق العاده” در قطب جنوب قبل از تبدیل وضعیت وخیم با بسیاری از ابتلا به ویروس.

پس از هفته رشته در زده کشتی استرالیایی بودند در نهایت اجازه به گام کشتی شنبه گذشته و بر روی یک هواپیما عازم خانه است.

ادامه مطلب: کابوس کروز در جهنم کشتی گرگ مورتیمر

تبلیغات

ملبورن قیمت ملک می تواند جست و خیز کردن 11 درصد

ملبورن قیمت ملک می تواند جست و خیز کردن تا 11 درصد در شش ماه آینده با کشورهای مشترک المنافع بانک اقتصاددانان هشدار coronavirus همه گیر اقتصادی آتن را به خانه اصلاح “اجتناب ناپذیر”.

این بانک گفت: در روز جمعه آن معتقد است قیمت ها در سیدنی می تواند 10 درصد در اکتبر در حالی که در ملبورن آنها به احتمال زیاد با 11 درصد بالاتر بیکاری کاهش رانت و کمبود خریدار خارجی علاقه ترکیب برای ضربه زدن این کلید بازار.

The Commonwealth Bank believes house prices in Sydney and Melbourne could fall by at least 10 per cent in the next six months.

مشترک المنافع بانک معتقد است که قیمت خانه در سیدنی و ملبورن می تواند با حداقل 10 درصد در شش ماه آینده.اعتبار:Arsineh Houspian

“اعطای وام های جدید است که انتظار می رود به قرارداد خریدار انتظارات تطبیقی از سرزندگی به بدبینی اجاره به احتمال زیاد به سقوط حراج ترخیص کالا از گمرک نرخ انتظار می رود باقی می ماند و ضعیف و گردش مالی خواهد بود پایین تر از حد معمول گفت:” گرت Aird, Commonwealth Bank سر از استرالیا اقتصاد است.

“علاوه بر این معمول اساسی تقاضا نبض از شبکه خارج از کشور مهاجرت کرده است از بین میره چرا که مرز بسته است. نتیجه خالص بدان معنی است که کاهش قیمت اجتناب ناپذیر است.”

سرمایه دیگر شهرستانها نیز به احتمال زیاد برای دیدن عمده اصلاحات است. این CBA است و پیش بینی 10 درصد می افتد در درون و کانبرا 8 درصد قطره در Adelaide Brisbane و هوبارت و 7 درصد کاهش پرت.

مارس مشاغل ارقام از اداره آمار استرالیا روز پنجشنبه منتشر شد نشان داد نرخ بیکاری لبه تا حاشیه به 5.2 درصد است. اما این بررسی در نظر گرفته شد در نیمه اول ماه قبل از شرکت آغاز شده و جایگاه خود حقوقی واجد شرایط.

ادامه مطلب: سیدنی, ملبورن, قیمت خانه شمالی با 10 درصد سقوط: CBA

‘استرالیا در آستانه هیجان انگیز امکان’

استرالیا شانس به یک بازی هیجان انگیز جدید امکان – چشم انداز بین بردن جدید کروناویروس. به طور کامل. نه فقط مسطح منحنی اما خرد کردن آن می نویسد سیاسی ما ویرایشگر پیتر Hartcher.

نه این که آن را برنامه ریزی شده بود. اعلام استراتژی “کنترل و سرکوب”. اسکات موریسون reckons آن باقی مانده است ، اما وجود دارد برخی از نشانه های روشنی که استرالیا barrelling پیش با یک استراتژی برای درهم شکستن چیزی در دسترس نباشد. فقط اشاره نمی نیوزیلند.

Illustration.

تصویر.اعتبار:جیم Pavlidis

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم در حال حاضر” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه است “تحکیم مهار می خواهیم کار نسبت به موثر کنی.

“ما هرگز نمی تواند تضمین کند که کاملا, اما ما می خواهیم به کار نسبت به آن موثر کنی. در همان زمان ما نیز برنامه ریزی شده از جاده خارج.”

ادامه مطلب: نبود برنامه ریزی شده اما استرالیا در آستانه هیجان انگیز امکان

موریسون حکومت می کند نه از ساخت ردیابی برنامه اجباری

Coronavirus تلفن همراه ردیابی برنامه خواهد بود کلید حاوی ویروس معاون افسر ارشد پزشکی Paul Kelly می گوید که دولت فدرال رمپ تا مبارزات انتخاباتی خود را برای استرالیایی ها به توافق برسند به حرکات خود وارد سیستم شوید.

این نرم افزار تلفن همراه می تواند هشدار استرالیا به خطر ابتلا به کروناویروس با استفاده از حرکات خود را برای پیدا کردن اینکه آیا آنها باید به کسی نزدیک بوده است در حال حاضر آلوده.

پس از آن توسعه یافته است, برنامه دانلود خواهد شد توسط استرالیایی ها به طور داوطلبانه و فعال خواهد شد و اطلاعات در مورد جنبش های خود را به “آپلود بلافاصله به بهداشت عمومی واحد” در حالی که دستی ردیابی روند می تواند در روز.

The government is working to roll out an app that people can use to track their contacts with coronavirus cases.

دولت در حال کار برای رول کردن یک برنامه است که مردم می توانید استفاده کنید برای پیگیری تماس های خود را با کروناویروس موارد است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در یک مصاحبه رادیویی در صبح جمعه که برای ردیابی برنامه موثر باشد 40 درصد از استرالیایی ها خواهد نیاز به آن را دانلود کنید – دو سهم است که با استفاده از برنامه های مشابه در سنگاپور است.

او نمی خواهد رد آن را اجباری برای همه استرالیایی ها برای دانلود نرم افزار – و حمل تلفن خود را در همه زمان ها – اگر کافی داوطلبانه را به بالا دست نیافته بود.

“اولویت من نیست که اولویت من این است که به استرالیا بروید در گرفتن آن را حق:” آقای موریسون گفت.

“این هدف من است که من طرح, و من واقعا می خواهید برنامه به کار می کنند.”

وی استرالیایی برای حمایت از این ابتکار عمل “به عنوان یک ماده از خدمات ملی” شبیه به خرید جنگ اوراق قرضه و گفت که در حالی که بسیاری از خواهد معمولا هرگز دانلود چنین برنامه “این است نه زمان عادی”.

“اگر شما دانلود این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی کسی را” آقای موریسون گفت.

ادامه مطلب: ‘شروع با داوطلبانه و ببینید که چگونه ما’: فشار برای استرالیا بیشتر به استفاده از COVID-19 ردیابی نرم افزار

یک هفته 37 موارد جدید در ویکتوریا

اگر ما نگاهی به آمار و ارقام طی هفته گذشته ویکتوریا ثبت کرده است تنها 37 مورد جدید.

شنبه گذشته وجود دارد 1265 موارد تایید شده در دولت است.

همچنین روز شنبه گذشته دولت تایید ویکتوریا تا به حال ثبت آن 14 coronavirus مرگ یک مرد در 80s که در بیمارستان درگذشت.

امروز مرگ و میر هنوز هم می ایستد در 14 و وجود دارد 1302 موارد تایید شده.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de