Coronavirus به روز رسانی های زنده ویکتوریا: بیش از 1m استرالیا دانلود COVIDSafe برنامه جهانی به موارد نزدیک به 3 میلیون; استرالیا مرگ و میر می ایستد در 83


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

 • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 203,000 در حالی که وجود دارد بیش از 2.9 میلیون مورد شناخته شده از عفونت است.
 • در استرالیا, مرگ و میر می ایستد در 83 و وجود دارد 6714 موارد تایید شده. ویکتوریا تلفات افزایش یافت و به 17 بیش از آخر هفته بعد مرد در 90s درگذشت از ویروس.
 • بیش از 1 میلیون استرالیایی دریافت COVIDSafe برنامه طی چهار ساعت از زمان راه اندازی آن.
 • WA و کوئینزلند در حال کاهش خود مستندات این هفته است. ویکتوریا در نظر نمی آرامش هر مستند قوانین تا زمانی که ممکن است 11.
 • سنگاپور تقلا برای ساخت تخت بیمارستان پس از موج دوم coronavirus را شکست در میان کشور را کارگران مهاجر.

WA ‘با احتیاط شل’ محدودیت از امروز

غرب استرالیا می تواند جمع آوری در گروه های 10 نفر از جمله برای پیک نیک, ماهیگیری, قایقرانی, پیاده روی و کمپینگ از امروز برتر را علامت McGowan گفته است.

قبلا این ممنوعیت در تجمعات بیش از دو نفر است.

WA ثبت موارد جدید در روز یکشنبه. دولت 55 مورد شناخته شده از عفونت و مرگ و میر از coronavirus از هشت.

McGowan گفت: از آنجا که دولت تا به حال ثبت شده “نتایج قابل توجه” در مبارزه با COVID-19 برخی از افراطی ترین محدودیت ها در حال حاضر می تواند “با احتیاط آرام است.”

“این تصمیم گیری ها بر اساس بهترین توصیه های پزشکی در کشور و به عنوان مشخص شده توسط ملی کابینه محدودیت ها می تواند در محل به مدت شش ماه اما موضوع را به طور منظم بررسی,” او گفت:.

“با تشکر از شما دوباره برای انجام چنین کار بزرگی را تا کنون.”

غرب استرالیا هم اکنون می توانید ترک خانه های خود به دلایل:

 • برای خرید نیازهای ضروری
 • کار
 • پزشکی و یا مراقبت های بهداشتی نیاز دارد
 • ورزش
 • آموزش یا مطالعه دانشگاه
 • کودکان و یا مدرسه

تمام محدودیت های دیگر در محل باقی می ماند از جمله بسته شدن عمومی زمین های بازی پارک اسکیت و تجهیزات سالن های بدنسازی.

‘اجرای آزمون’: کوئینزلند آرامش محدودیت از نیمه شب جمعه

محدودیت در کوئینزلند کاسته خواهد شد از شنبه آینده در آنچه دولت را برتر Annastacia Palaszczuk می گوید که “اجرای آزمون ها” است که او را دریغ نکنید برای برگرداندن اگر مسخره گرفته.

کوئینزلند ثبت سه عفونت های جدید در روز یکشنبه در نظر گرفتن دولت تعداد کل موارد به 1030. آن را ثبت کرده است مرگ و میر از coronavirus از شش.

برتر گفت: از نیمه شب جمعه آینده Queenslanders قادر خواهد بود به ترک خانه خود را برای تفریح و سرگرمی و همچنین سفر تا 50 کیلومتر از خانه خود را.

Premier Annastacia Palaszczuk says she will not hesitate to clamp back on restrictions if cases rise.

برتر Annastacia Palaszczuk می گوید او نمی خواهد دریغ گیره پشت در محدودیت اگر موارد افزایش است.اعتبار:AAP /دارن انگلند

او از مردم خواست تا همکاری با آنچه او به عنوان “بسیار کوچک گام.”

“اگر ما دیدن تجمع جرم من لحظه ای تردید نمی گیره به پایین” برتر گفت.

قوانین جدید اجازه خواهد داد که مردم را به:

 • رفتن برای یک درایو
 • سوار یک موتور جت اسکی یا قایق برای لذت بردن
 • پیک نیک
 • بازدید از پارک ملی
 • فروشگاه برای موارد غیر ضروری

اما اجتماعی فاصله باید حفظ شود و گردش محدود به اعضای همان خانواده و یا یک فرد و یک دوست دیگر.

اینجا بیشتر بخوانید.

تبلیغات

ویکتوریا در نظر نمی تسهیلات قبل از مارس 11: بهداشت ارشد

غربی استرالیا اجتماعی کاهش فاصله محدودیت اجازه می دهد مجالس به 10 نفر از امروز.

و Queenslanders قادر خواهد بود برای رفتن به پیکنیک و تفریحی درایو ها از نیمه شب روز جمعه است.

ویکتوریا, اما, نمی خواهد از, باد, بازگشت سخت stay-at-home سفارشات حداقل تا مارس 11 زمانی که دولت فعلی اضطراری به پایان می رسد رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید.

Chief Health Officer Brett Sutton says he won't be making any significant changes to Victoria's strict stage three restrictions until May 11.

رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید او نمی خواهد ساخت هر گونه تغییرات قابل توجهی به ویکتوریا سخت در مرحله سوم محدودیت تا زمانی که ممکن است 11. اعتبار:اسکات McNaughton

وزیر بهداشت جنی Mikakos با رد هر گونه مفهوم انزوا اقدامات در حال برداشته دیر در مناطق روستایی و منطقه ای ویکتوریا که در آن وجود داشته است کمتر coronavirus موارد در مقایسه با شهر ملبورن و جیلان.

“ممکن است وجود دارد برخی از تغییرات برای روشن شدن بهداشت عمومی جهت از یک نقطه نظر قانونی, اما آن را نمی خواهد مهم” استاد ساتون میگوید.

[اینجا بیشتر بخوانید]

“این مرا ناراحت می کند این است که هنوز هم در اخبار’: Birx در پاسخ به ادعاهای ضد عفونی کننده

Co-ordinator کاخ سفید را coronavirus گروه ضربت به او می گوید نگران است که مداوم تمرکز بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد عفونی کننده نظرات است غرق کردن رسمی بهداشت عمومی مشاوره.

دبورا Birx شوکه به نظر می رسد در فیلم که پخش شد که رئیس جمهور ایالات متحده پیشنهاد trialling اشعه و مواد ضد عفونی کننده تزریق ممکن coronavirus درمان است. ضد عفونی کننده تولید کنندگان از جمله Dettol صادر اظهارات گفت: محصولات خود را هرگز نباید مصرف شود و ما آژانس حفاظت بهداشت CDC صادر مشابه مشاوره.

“زمانی که او برای من روشن ساخته است و او می دانست که آن نه یک درمان است و من فکر می کنم این نوع از گفت و گو اتفاق خواهد افتاد” Birx سی ان ان گفت.

“این مرا ناراحت می کند این است که هنوز هم در اخبار, چون من فکر می کنم ما در حال از دست رفته بزرگتر قطعه,” او گفت:.

“به عنوان یک دانشمند و بهداشت عمومی رسمی و به عنوان یک محقق – گاهی اوقات من نگران که ما نمی دریافت اطلاعات به مردم آمریکا که آنها نیاز به زمانی که ما در ادامه به آوردن چیزی بود که از پنج شنبه شب.

“این بود غرق در افکار … اما من می خواهم ما را به حرکت می کند قادر به دریافت اطلاعات به مردم آمریکا است که می تواند کمک به آنها را به حفاظت از هر یک از دیگر.”

واکسن مرگ جعلی نیوز: مقامات بهداشتی بریتانیا

انگلستان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی می گوید و ادعا می کند در حال گسترش در رسانه های اجتماعی است که یک داوطلب در کشور اولین آزمایش واکسن مرده است درست نیست.

“اخبار گردش در رسانه های اجتماعی است که اولین داوطلب در انگلستان coronavirus آزمایش واکسن مرده است کاملا خلاف واقع است” این بخش گفت.

یک حساب توییتر مسئله به یک زن مستقر در سیدنی به نام شینا Alexandra ارسال شده در لینک به این گزارش نادرست به میزبانی موقت سایت نما به عنوان یک خبر در خروجی.

این وب سایت ادعا دانشمند الیسا Granato که تجویز یک دوز از آکسفورد واکسن گروه آزمایشی واکسن در روز پنج شنبه فوت کرده است.

اما BBC پزشکی خبرنگار فرگوس والش گفت: او را به صحبت Granato یک زمان کوتاه پیش از طریق اسکایپ و او بسیار زنده است.

توییت ارسال شده هشت دقیقه پیش هنوز حذف شده توسط توییتر با وجود کاربران متعدد گفت: آنها تا به حال گزارش آن را برای پخش دروغ.

حساب قبلا ارسال شده ضد واکسیناسیون محتوا. همان لینک نيز ارسال شده در Facebook groups اما برخی از کسانی که پست ها حذف شده اند.

بیش از 1 میلیون استرالیایی دانلود برنامه ردیابی در چهار ساعت

بیش از 1 میلیون استرالیایی دریافت دولت COVIDSafe برنامه در عرض چهار ساعت پس از آن راه اندازی شده در روز یکشنبه.

The COVIDSafe tracing app was launched on Sunday and within four hours had been downloaded by 1 million Australians.

این COVIDSafe ردیابی نرم افزار راه اندازی شد در روز یکشنبه و در عرض چهار ساعت دریافت شده بود 1 میلیون استرالیایی.اعتبار:Alex Ellinghausen

“همانطور که در 10.30 ساعت 1 میلیون استرالیایی در حال حاضر دانلود و ثبت نام برای COVIDSafe برنامه” وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

“لطفا به ما بپیوندید و کمک به محافظت از خودمان خانواده های ما هر یک از دیگر, اما بالاتر از همه چیز ما پرستاران و پزشکان است.”

همین حالا بن Grubb تحلیل: coronavirus ردیابی نرم افزار حفظ حریم خصوصی کنه اما آن را تست استرالیایی’ اعتماد.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

تبلیغات

جهانی غرق 203,000

صبح بخیر و خوش آمدید به سن پوشش زنده coronavirus بحران امروز است. این ماریسا Calligeros اینجا و من به ارمغان خواهد آورد شما تمام آخرین تحولات در طول صبح.

اول در اینجا برخی از کلید تحولات از خارج از کشور در حالی که استرالیا در خواب:

 • یک بار در مدل دولت برای پایین آن عفونت نرخ سنگاپور در حال حاضر مسیرهای پیاده روی تنها چین و هند و ژاپن و پاکستان در آسیا برای تعدادی از coronavirus موارد است.
 • انگلستان به ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر پس از 31 مارس با 431 جدید مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت گذشته. انگلستان جهان پنجم-بالاترین مرگ و میر – 20,732 و پنجم-بالاترین میزان مرگ و میر.
 • انگلستان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی می گوید و ادعا می کند در حال گسترش در رسانه های اجتماعی است که یک داوطلب در کشور اولین آزمایش واکسن درگذشت نادرست است.
 • Co-ordinator کاخ سفید را coronavirus گروه ضربت به او می گوید نگران است که مداوم تمرکز بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد عفونی کننده نظرات است غرق کردن رسمی بهداشت عمومی مشاوره.
 • نیویورک اندرو کومو فرماندار مشخص شده است که چگونه دولت را بازگشایی از مارس 15 گفت: ساخت و تولید خواهد بود که اولین بخش به چراغ سبز داده می شود.

یکشنبه روکش: چگونه بعد آشکار شد: COVID امن ردیابی برنامه زنده رود; دو کشور برای آغاز کاهش محدودیت های مستند

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>