ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • ویکتوریا ثبت کرده است یکی دیگر از 17 مورد از coronavirus از جمله نه موارد در میان بازگشت مسافران در قرنطینه. آن را به ارمغان می آورد تعداد کل موارد به 1319.
  • زمان اجتماعی-فاصله محدودیت در ویکتوریا را به باقی می ماند در محل برای حداقل یکی دیگر از چهار هفته تا زمانی که ممکن است 11.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه در چین پس از آن تجدید نظر ووهان را coronavirus مرگ و میر و افزایش آن تا 50 درصد است.
  • در همین حال یکی دیگر از 630 نفر در نیویورک در طول 24 ساعت گذشته به معنی مرگ و میر افت داشته است اما در حال سقوط نیست. در مجموع 12,822 مردم در سراسر ایالت نیویورک درگذشت.
  • سازمان ملل متحد بدن برآورد 300,000 آفریقایی مرگ خواهد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

استرالیا به عنوان خود-جدا از جهان بهبود اقتصادی آویزان در تعادل

استرالیا در برابر دو ناهموار راه برای بهبودی از coronavirus.

اولین سفر شروع می شود در عرض چند هفته به عنوان محدودیت های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی کاسته در زحمت موفق مراحل.

دوم می تواند به تاخیر افتاد تا دو سال به عنوان مرز باقی می ماند بسته به حداقل رساندن خطر دور جدیدی از عفونت ها از خارج از کشور پشتیبانی کنند.

فاصله بین دو, بین احیای اقتصاد داخلی و اتصال مجدد به اقتصاد جهانی از طریق مهاجرت ماهر و بین المللی آموزش و پرورش تعیین خواهد کرد که آیا استرالیا اجتناب عمیق و طولانی مدت رکود است.

While Australia effectively self-isolates from the rest of the world, economic recovery will become harder.

در حالی که استرالیا به طور موثر خود-جدا از بقیه جهان بهبود اقتصادی تبدیل خواهد شد سخت تر است.اعتبار:James Alcock

این موریسون دولت اصرار دارد اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن نسبتا به سرعت هنگامی که کسب و کارهای محلی می شد.

که موقعیت تقویت شد این هفته توسط صندوق بین المللی پول که پیش بینی کامل V-شکل بازیابی برای استرالیا. تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به سقوط با 6.7 درصد در سال جاری افزایش می یابد و با 6.1 درصد در سال 2021.

اما آن را دشوار است برای دیدن چگونه دو بخش از این معادله می تواند به دست آورد در حالی که استرالیا به طور موثر خود-جدا از بقیه جهان.

بیش از نیمی از ملت را رشد جمعیت از سال 2005 آمده است از خارج از کشور مهاجرت و ماهر برنامه شده است غالب راننده از اقتصاد در دهه گذشته.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

خوب بعد از ظهر

G’day همه! این Roy Ward اینجا و من خواهید بود در حال اجرا این وبلاگ برای استراحت از امروز و در این شب ،

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اخبار آمده است این arvo از جمله به روز رسانی از وزیر بهداشت ویکتوریا جنی Mikakos در حدود 2.30 ساعت AEST که ما امیدواریم که به شما از طریق جریان زندگی می کنند.

لطفا به دنبال همراه و دریغ نکنید به ترک نظر و یا من رها یک خط در توییتر @rpjward در طول این شب است.

تبلیغات

به روز رسانی: ویکتوریا وزیر بهداشت با توجه به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی

با تشکر از شما برای پیوستن به من در این وبلاگ تا کنون امروز. همکار من Roy Ward به ارمغان خواهد آورد شما آخرین اخبار در این عصر و در طول شب.

ما با توجه به شنیدن از ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos در 2.30 pm.

ما در جریان زندگی او در کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در این وبلاگ انجام با ما بماند.

‘من’: روز خوب برای زوم عروسی

در زوم تماس تصویری با دوستان و خانواده لورن Kopua و Darran Dowling بودند تاسف خوردن چه چیزی می شده اند. آن را مارس 29 روز آنها قرار بود به ازدواج در ساحل طلا احاطه شده توسط عزیزان از سراسر استرالیا و نیوزیلند.

به عنوان شراب جریان یک دانه کاشته شد: چه چیزی آنها را از هنوز هم پاکستان تبادل?

با کمی تشویق این زن و شوهر بر خاست به عمل است. خود را برگذار گفت که او می تواند در عرض چهار ساعت تا زمانی که وجود دارد تنها حداکثر پنج نفر به دیدار دولت با قوانین. عروسی بود پشت در – تقریبا.

Lauren Kopua and Darran Dowling during their Zoom wedding ceremony.

لورن Kopua و Darran Dowling در طول زوم مراسم عروسی.

Kopua و داولینگ – که برای اولین بار مورخ 30 سال پیش قبل از اینکه رسالت خود را عاشقانه در سال 2018 – ملاقات در موقت محراب هر دو با پوشیدن لباس عروس و داماد گروه در حالی که حدود 60 مهمان تماشای ویدئو.

“من نگاه کن و فکر می کنم که چگونه دیوانه شد که ما تا به حال چهار ساعت به جلو آن همه با هم… [اما] آن زیبا بود. همه رو به خنده و تشویق از طریق مراسم” Kopua می گوید.

“ما امضا ما گواهی ازدواج کرده بود ما اولین رقص برش کیک ما و بود ما نان تست با همه در زوم.”

ادامه مطلب: آن بود روز بزرگ خود را. چهار ساعت بعد ازدواج آنها در زوم

Collingwood به جلو مایل به ورود به قرنطینه hub به AFL پشت

Collingwood به جلو Josh Thomas خواهد شد بیش از تمایل به وارد قرنطینه hub به منظور بازی AFL در سال 2020 اگر چه او انتظار دارد که بدون داشتن کودکان باعث می شود تصمیم گیری آسان تر برای او از آن ممکن است برای همسالان خود.

اما 28 ساله مصمم است که بازیکنان باید آماده برای برداشتن گام اضافی در هر کجا که ممکن است برای دریافت این فصل تا و در حال اجرا به ارائه سرگرمی برای حامیان و آوردن درآمد به بازی برای حمایت از باشگاه است.

Collingwood forward Josh Thomas would have no problems playing in a quarantine hub, but knows circumstances may be challenging for other players.

Collingwood به جلو جاش توماس را بدون مشکل بازی در یک قرنطینه hub اما می داند که شرایط ممکن است برای به چالش کشیدن بازیکنان دیگر.اعتبار:گتی ایماژ

“این یکی از آن چیزهایی که به عنوان یک بازیکن ما گفت: ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد. آن را به ایده آل در بسیاری از, اما این یک وضعیت جدی است که هر کس در بنابراین من فکر می کنم زمانی که شما می گویند که شما انجام آنچه در آن طول می کشد شما را مجبور به رفتن کردم و در واقع عمل است که به عنوان” توماس گفت.

کار خواستار دولت فدرال برای کمک به رشته روبی شاهزاده خانم خدمه

فدرال کار است اصرار به موریسون دولت برای کمک به خدمه از COVID-19 آلوده روبی شاهزاده خانم به عنوان صاحب کروز شرکت بوش است که شکایت توسط خانواده یک شهروند ایالات متحده که از درگذشت این بیماری است.

کار می گوید دولت باید نه زور کشتی به ترک استرالیا آب با خدمه در هیئت مدیره که آزمایش مثبت به کوروناویروس.

“تنها اعضای خدمه که بازگشت منفی نتایج آزمون و داوطلب به باقی می ماند در کشتی برای کشتی سفر خود به بندر بعدی باید باقی می ماند در کشتی” اپوزیسیون اصلی امور سخنگوی Kristina Keneally گفت: در یک بیانیه مشترک با حمل و نقل سخنگوی کاترین پادشاه و دستیار سخنگوی کارول براون.

آنها می گویند دولت باید کار با کروز شرکت بین المللی کارگران حمل و نقل فدراسیون روسیه که به نمایندگی از خدمه به بازگرداندن باقی مانده خدمه به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

هزینه های مرتبط با بازگشت باید تحت پوشش شرکت کروز.

“هر روز که می گذرد بدون موریسون دولت کمک به این رشته خدمه به خانه با خیال راحت خطرات بیشتر مردم بر روی تخته, پیمانکاری COVID-19 و قرار دادن غیر ضروری اضافی استرس در نیو ساوت ولز, سیستم بهداشت و درمان” گفتند.

بیش از 100 خدمه در روبی شاهزاده قرارداد COVID-19 با یک شماره در حال حاضر در حال airlifted به سیدنی بیمارستان.

بیست و یک استرالیایی مسافران روبی شاهزاده خانم فوت کرده اند از COVID-19.

راه مسافران بودند آزادانه مجاز به پیاده از روبی شاهزاده خانم که اجازه COVID-19 به گسترش در استرالیا است که در حال حاضر تحت بررسی پلیس است.

AAP

تبلیغات

تماشا کنید: ملبورن در مستند

ما تولید کننده ویدئو Rachael Dexter مستند یک روز در ملبورن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیدن شهر در خواب زمستانی به عنوان آن را در 15 آوریل …

از ‘شی جین پینگ با انجام یک کار بزرگ به این که واقعا آن را منفجر’: trump’s coronavirus پاسخ در توییتهایی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی و اقبال محکم مرتبط با حساب توییتر خود را. با 77 میلیون پیروان رئیس جمهور ایالات متحده شده است قادر به استفاده از پست های تحریک آمیز در گاهی اوقات بی امان حجم به شکل آنچه در مورد مذاکرات در عرصه سیاست است.

ما باید نگاه رئیس جمهور تهمت توييتها بیش از coronavirus همه گیر و فلوچارت چگونه بازی سرزنش را بین پکن و واشنگتن هایش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت یک هدف جدید در سازمان بهداشت جهانی.

ادامه مطلب: trump’s coronavirus پاسخ در توییتهایی

لیبرال frontbencher می گوید: ویکتوریا ارشد بهداشت افسر ‘نا مشخص bulls-تی’

دولت لیبرال frontbencher تیم اسمیت است تا پا حمله ویکتوریا ارشد بهداشت افسر با سایه برنامه ریزی وزیر متهم پروفسور برت ساتون از دستفروشی “مزخرف” در COVID-19 توصیه های بهداشتی به دولت است.

Mr اسمیت رفت و آنلاین در شب جمعه برای اقامه ارشد بهداشت افسر پایگاه مشاوره خود را در عزل دستورالعمل حذف از لیگ Daniel Andrews و وزیر بهداشت جنی Mikakos و ویکتوریا اجتماعی فاصله قوانین “تنبیهی” و برخی از آنها را “مسخره”.

روکش: سه استرالیایی مرگ Qld ارائه می دهد باکره تاسیسات تهمت پیش بینی 65k ما مرگ و میر

اگر شما فقط به پیوستن به ما در این پنج شنبه, در اینجا نگاهی به تحولات امروز:

  • سه استرالیایی کشته شده اند از COVID-19. یک زن 83 ساله کشتی کروز مسافری از کوئینزلند از دست داده و زندگی خود را در حالی که در بیمارستان در سیدنی در روز جمعه. 74 سال در بیمارستان درگذشت در تاسمانی و 58 ساله زن مرده در تمورته بیمارستان در NSW.
  • ویکتوریا ثبت کرده است 17 مورد جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن دولت را در مجموع به 1319.
  • در میان کسانی که 17 مورد نه بازگشت مسافران که در قرنطینه اجباری در ویکتوریا هتل ها از جمله هفت نفر از گرگ مورتیمر کشتی کروز.
Rowena and Wayne Hamilton quarantining at Rydges Hotel in Carlton having returned from the Greg Mortimer ship in Uruguay in the midst of the coronavirus pandemic on April 12.

Rowena و وین همیلتون quarantining در Paramount هتل کارلتون در بازگشت از گرگ مورتیمر کشتی در اروگوئه در میان coronavirus همه گیر در مارس 12.اعتبار:پنی است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im