Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ویکتوریا مدارس می تواند بازگشایی این مدت; خزانه داری هشدار دائمی زیان کار; کشور مرگ و میر می ایستد در 84


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • استرالیا مرگ و میر افزایش یافته و به 84 پس از مرگ از خانه سالمندان ساکن در NSW با توجه به خوشه ای از موارد.
  • ویکتوریا ثبت دو مورد جدید از coronavirus به عنوان برتر پرچم بازگشایی مدارس به همه دانش آموزان این مدت است.
  • بیش از 2 میلیون استرالیایی باید COVIDSafe ردیابی برنامه بر روی تلفن همراه خود را.
  • جهانی مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 206,000. وجود بیش از 3 میلیون مورد شناخته شده از عفونت اما بیش از 867,000 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.
  • نهادهای بهداشت و درمان هشدار می دهند که یک پتانسیل جدید کروناویروس مرتبط با سندرم در حال ظهور است که در کودکان باعث فوری هشدار به پزشکان در سراسر کشور است.

به روز رسانی: درمانگاه روانپزشکی بسته و بیماران منتقل شده به آلفرد زیر COVID-19 شیوع

به روز رسانی در درمانگاه اعصاب و روان در مرکز ملبورن شیوع از خبرنگار بهداشت ملیسا کانینگهام:


یک ملبورن درمانگاه روانپزشکی در مرکز شیوع کروناویروس شده است توقیف و خود بیماران منتقل شده به بیمارستان آلفرد به عنوان یکی دیگر از مثبت COVID-19 مورد مربوط به خوشه تایید شده است.

آلبرت جاده کلینیک بسته شدن برای تمیز کردن می آید به عنوان ویکتوریا قله پزشکی بدن نشان می دهد که تلاش برای هشدار دادن به دولت در مورد افزایش خطر شیوع کروناویروس در سلامت روان امکانات تقریبا دو هفته قبل از جزئیات یک خوشه در یک کلینیک روانی پدید آمده است.

The Albert Road Clinic, which was at the centre of a coronavirus outbreak.

آلبرت جاده درمانگاه بود که در مرکز شیوع کروناویروس.اعتبار:Eddim جیم

در بیانیه ای در روز دوشنبه آلبرت جاده درمانگاه گفت: این کار از نزدیک با آلفرد بیمارستان بر انتقال ده ها تن از بیماران. بیشتر آلودگی این کلینیک انجام می شود پس از بيماران منتقل شده اند.

آن را نیز تایید دیگری به تازگی مرخص بیمار آزمایش شده بود postive به COVID-19.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

داده های جمع آوری شده توسط تماس با ردیابی نرم افزار ارسال نمی شود در خارج از کشور: شکار

داده های جمع آوری شده توسط coronavirus برنامه ارسال نمی شود در خارج از کشور با وجود قوانین ایالات متحده اجازه می دهد سرویس های اطلاعاتی آمریکا برای دسترسی به آن با دولت مشاوره حقوقی, پیشنهاد ما قانون صدق نمی کند و به برنامه.

ABC گزارش داد که آمریکا ابر عمل می تواند اجازه می دهد سرویس های اطلاعاتی خارجی به نمایش داده های جمع آوری شده توسط استرالیا coronavirus برنامه به دلیل آن خواهد شد ذخیره شده بر روی یک سرور آمازون – و ما قانون اجازه می دهد تا آن جاسوس برای دسترسی به داده های ذخیره شده توسط آن کشور شرکت.

اما وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: دولت دریافت مشاوره حقوقی است که باعث می شود آن را “کاملا روشن است که بدون استفاده از قانون ایالات متحده در رابطه با این برنامه”.

تبلیغات

تولد یک coronavirus حامل کودک در استرالیا متفاوت بود برای دلایل درست

استرالیا پزشکان که تحویل coronavirus حامل کودک می گویند که چه زمانی می تواند جهان برای اولین بار – با نگه داشتن مادر آلوده همراه با نوزاد.

در خارج از کشور, نوزادان و مادران مبتلا به این بیماری شده اند از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده به مدت 14 روز پس از یک برنامه ریزی عمل سزارین و مانع از تغذیه با شیر مادر.

اما زمانی که 31 سال با کروناویروس به هنگام تولد در Gold Coast, دانشگاه, بیمارستان, ماه گذشته, متخصص زنان و زایمان گفت: آنها قادر به نگه داشتن خانواده با هم در یک اتاق ایزوله با وجود پدر و مادر هر دو تست مثبت به عفونت است.

Gold Coast University Hospital director of obstetrics Dr Benjamin Bopp, who helped plan Australia's first coronavirus delivery.

Gold Coast, دانشگاه مدیر بیمارستان زنان دکتر بنجامین استر که به کمک طرح استرالیا برای اولین بار coronavirus تحویل.

انجام یک عمل سزارین و کسی کودک را به مدت دو هفته است که خیلی رادیکال گام” بیمارستان مدیر زایمان Dr بنیامین نوارهای گفت.

خواندن کل داستان در اینجا.

‘ما در حال برنده شدن است اما ما برنده نشده و در عین حال’: شکار اعلام کرد بیشتر ماسک درمانگاه

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار است که هنوز هم خطاب به رسانه ها:

ناتوانی بخش را دریافت نیم میلیون ماسک از دولت فدرال فدرال به عنوان وزیر بهداشت گرگ شکار اعلام کرد بیش از 75 میلیون ماسک وارد شده بود در کشور از شیوع کروناویروس.

بیش از 300 عمومی تنفسی درمانگاه راه اندازی شده اند در سراسر کشور, وزیر بهداشت گفت, و 530,000 آزمون انجام شده است.

آقای هانت گفت: 111 استرالیا بودند در بیمارستان با coronavirus 43 شد در بخش مراقبت های ویژه و 27 بودند هواکش.

“ما در حال برنده شدن است اما ما باید برنده نیست و در عین حال” او گفت:. “هر روز ما در حال گرفتن نزدیک تر است.”

2.5 میلیون استرالیایی دانلود COVIDSafe به عنوان تلفات افزایش به 85: شکار

تقریبا دو و نیم میلیون استرالیایی دریافت کرده اند دولت فدرال coronavirus تماس با ردیابی برنامه فدرال و وزیر بهداشت گرگ شکار شده است گفت: در میان رکورد پایین جامعه انتقال در کشور است.

آقای هانت گفت: فقط در یک مورد ناشناخته جامعه انتقال در استرالیا در 24 ساعت گذشته از مجموع 12 مورد.

شده اند وجود دارد 100 نفر در هفت روز گذشته.

“ما نه فقط مسطح منحنی, اما ما در حال تحکیم آن و گسترش آن و تامین امنیت آن را,” او گفت:.

آقای هانت گفت: 85 استرالیایی کشته شده بود از coronavirus با یک اتفاق می افتد “مدت کوتاهی قبل از” او تا به صحبت می کنند و این بعد از ظهر.

‘ممکن است آن را به بازنشستگی:’ Costello پشت اوایل دسترسی به سوپر

آینده صندوق صندلی پیتر Costello می گوید استرالیایی که از دست داده اند شغل خود را به دلیل coronavirus بحران باید قادر به شیر به superannuation اضافه کردن به درستی مدیریت بودجه باید بدون مشکل پرداخت از اعضای خود را.

خزانه دار سابق گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که فوق العاده صنعت تلاش شد با وجود 3.8 میلیارد دلار خارج از بودجه در, چهار روز پس از دولت فدرال coronavirus بسته نجات آمد.

Future Fund chair Peter Costello said he had been preparing for a range of uncertainties over the past few years.

آینده صندوق صندلی پیتر Costello گفت که او آماده شده بود برای طیف وسیعی از ابهامات بیش از چند سال گذشته است. اعتبار:جینی Barrett

“من فکر نمی کنم در حال حاضر وجود دارد این است که هر مدرکی که فوق العاده وجوه نیاز به نقدینگی که آنها لازم نیست” آقای کاستلو گفت.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

تبلیغات

توزیع بیش از, و نگاه به آینده

با تشکر از شما برای پیوستن من امروز شنیدم برتر Daniel Andrews دفاع از خود را تندرو موضع اجتماعی فاصله محدودیت و تعطیلی مدارس و دیدم شناگران و خوانندگان ضربه امواج در ساحل باندی برای اولین بار در پنج هفته.

دیوید استکورت خواهد سکان ما پوشش زنده این بعد از ظهر و شب. او را به شما به روز رسانی از گرگ شکار کنفرانس مطبوعاتی که شما می توانید در ادامه به تماشای زندگی می کنند در زیر.

در اینجا یک روکش سریع از برخی از عناوین امروز:

  • ملی استرالیا, مرگ و میر افزایش یافته است به 84 پس از مرگ یک شهروند دیگر در Anglicare را Newmarch خانه در سیدنی غرب است. 89-سال هفتم مقیم به مرگ بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 در مرکز است که مربوط به 54 مورد.
  • در مورد 400,000 زلاند جدید بازگشت به کار امروز به عنوان کشور پدیدار از آن ماه بلند مستند. بسیاری از کیوی به رهبری مستقیم برای مک دونالد از طریق درایو خود را بزرگ مک و رفع.
  • NSW ساکنان اجازه خواهد داشت برای بازدید از دیگر خانواده ها در گروه دو بزرگسالان از روز جمعه در دولت اول آرامش اجتماعی محدودیت فاصله. این می آید به عنوان WA کوئینزلند و قلمرو شمالی نیز حرکت پشت به باد اجتماعی محدودیت فاصله. ویکتوریا در حال ساخت هر گونه حرکت می کند تا زمانی که آن را انجام یکی دیگر از 100,000 آزمایشات قبل از آوریل 11.
  • و خزانه داری فدرال صادر کرده وخیم هشدار در مورد کار دائم ضرر و زیان است. وزیر استیون کندی گفت: استرالیا هرگز دیده می شود “یک شوک اقتصادی از این سرعت و مقدار و شکل”.

پخش زنده: فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار فراهم می کند به روز رسانی

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار است که ارائه یک به روز رسانی در coronavirus موارد در سراسر استرالیا و اجرای تنفسی کلینیک و همچنین دولت COVIDSafe ردیابی نرم افزار.

‘گریه کردن تلفن’: میلیون دلار بودجه اضطراری برای هنرمندان

پیشرو استرالیا خیر ملحق شده اند نیروهای خود را برای ایجاد یک میلیون دلار تاسیسات برای هنرمندان چپ فقیر توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

معدن نجیب زاده اندرو فارست و کپی رایت بنیاد صندلی کیم ویلیامز در میان بالا مشخصات اهدا کنندگان کمک به سیدنی مایر صندوق ملی جدید برنامه کمک برای هنر.

به قید وثیقه-ارائه خواهد شد ایستگاهی سریع پاسخ $1000 کمک های مالی برای پوشش مواد غذایی, اجاره, صورتحساب تلفن و دسترسی به اینترنت برای هنر کارگران چپ سوخته توسط گالری studio, سالن کنسرت و تئاتر تعطیل.

Melbourne's MARS Gallery has been shut down except for its window shopfront.

ملبورن مریخ گالری شده است تعطیل به جز آن پنجره shopfront.

به دنبال برخی از خبر خوب ؟

ما می تواند همه را با برخی از خبر خوب در مورد حق در حال حاضر. همین دلیل است که ما راه اندازی کرده اند خبر خوب گروه Facebook, گروه, که در آن ما را به اشتراک بگذارید, نشاط بخشی الهام بخش و مثبت داستان و دعوت از اعضا برای انجام همان. پیوستن به گروه اینجا.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus اقدامات امنیت زیستی برای تنظیم airfares افزایش

Airfares تنظیم شده به اوج به عنوان شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها عبور در هزینه های اجرای جدید امنیت زیستی اقدامات زیر coronavirus همه گیر ،

هواپیما نیاز به تمیز با دقت بالا-مناطق مانند دکمه های روی دسته صندلی و کمربند ایمنی نیاز به ضد عفونی بین پرواز و احتمال وجود خواهد داشت کرسی های کمتری در دسترس بودن در بازار با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Firefighters prepare to disinfect areas at the Wuhan Tianhe International Airport on April 3.

آتش نشانان آماده سازی برای ضد عفونی کردن مناطق در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در آوریل 3.اعتبار:گتی

استاد Raina مک اینتایر رئیس امنیت زیستی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه NSW او گفت: “نمی دانم پاسخ” است که تامین مالی هزینه های هر COVID-19 اقدامات اما فرض بر این است که این امر به این معنی نیست که در آینده “سفر تبدیل خواهد شد بسیار گران قیمت با هزینه های که در گذشته به مصرف کنندگان”.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>