Coronavirus مستند 2.0 و مهاجر ظروف سرباز یا مسافر: در اینجا تمام است که اتفاق افتاده است

بیش از 1000 کارگران مهاجر در بمبئی جمع آوری شده در خارج از ایستگاه در Bandra در روز سه شنبه و خواستار ترتیبات حمل و نقل برای بازگشت به زادگاه ساعت پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد گسترش مداوم در سراسر کشور مستند تا آوریل 3.

باقی مانده مواد غذایی از موسسات خیریه و زندگی در تنگ خانه مضطرب مردم swarmed ایستگاه در حدود 3 بعد از ظهر روز سه شنبه بدون هر گونه برنامه ریزی داشته باشید. یک مورد به ثبت رسیده در Bandra ایستگاه پلیس در بخش 143, 147 و 149, 186, 188 از قانون مجازات اسلامی به عنوان خوانده شده با بخش 3 از اپیدمی عمل در برابر 800-1000 افراد ناشناس در ارتباط با این حادثه از جمع آوری در Bandra.

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به نام ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و ابراز نگرانی از تجمع کارگران مهاجر در Bandra. اتحادیه خانه وزیر تاکید کرد که چنین گردهمایی تضعیف هند در مبارزه با کروناویروس و دولت نیاز به ماندن هوشیار برای جلوگیری از حوادث. او همچنین ارائه پشتیبانی کامل خود را ماهاراشترا دولت است.

همچنین بخوانید: Covid-19: بحران ردیابی coronavirus رد پا در سراسر جهان

ماهاراشترا وزیر کابینه Aditya Thackrey روز سه شنبه گفت: این مرکز گرفته شده فوری اگاهی از این حادثه که در آن یک گروه بزرگی از کارگران مهاجر جمع آوری شده در Bandra ایستگاه راه آهن. “مرکز گرفته شده فوری اگاهی از این موضوع و کمک به دولت فعال است. خدا را شکر به نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah برای درک این وضعیت گفت:” Thackrey.

پلیس در Navi Mumbai بازداشت یک فرد برای تهدید بزرگ اعتراضی توسط کارگران مهاجر در Kurla بمبئی در مارس 18. مرد Vinay Dubey بازداشت شد توسط Navi Mumbai پلیس روز سه شنبه در ایرلی و بعد از تحویل به پلیس بمبئی. Dubey شده است متهم به تحریک مهاجران خود را از طریق رسانه های اجتماعی پست های تماس برای عمل است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده

ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh گفت که دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که مسئول گسترش شایعات قطار که قرار بود برای شروع که منجر به تعداد زیادی از مردم جمع آوری خارج Bandra ایستگاه.

“دستور داده شده است در برابر کسانی که به گسترش این شایعه که قطار شروع خواهد شد. دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به گسترش شایعات” Deshmukh کرده ایم.

“این نتیجه از شیوه ای که در این مستند تمدید شده است. افرادی که در گیر شد در بمبئی انتظار داشتند که مستند به پایان خواهد رسید و آنها اجازه خواهد داشت تا به خانه بروم اما آنها نا امید شدند با نخست وزیر نارندرا آدرس امروز. خشم خود را پشت سر هم از در خیابان های Bandra” گفت: Deshmukh. قبلا Deshmukh اطلاع داد که در مجموع 197 موارد ثبت شده و 37 نفر دستگیر شده اند تا در حال حاضر برای گسترش اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی.

تعلیق از خدمات راه آهن ضروری برای جلوگیری از coronavirus گسترش: راه آهن

مقامات ارشد راه آهن روز سه شنبه گفت: تعلیق از خدمات قطار و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی لازم است برای اطمینان اجتماعی فاصله است که تنها راه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. ترس از تکرار آنچه در بمبئی زودتر در طول روز هنگامی که هزاران نفر از مهاجران جمع آوری شده در Bandra ایستگاه راه آهن امیدوار به گرفتن قطار به بومی خود را در مکان های راه آهن شمال نیز با صدور یک مشاوره.

“عموم مردم است که تصمیم گرفته شده برای اجرا در هر قطار توسط راه آهن شمال تا 3 مارس سال 2020 در نظر COVID-19 از این رو چنین اخبار جعلی در گردش خون ممکن است بر این باور” شمال راه آهن سخنگوی گفت.

این مقام رسمی همچنین خواسته رسانه ها افراد به کشتزارهای که راه آهن شمال در حال اجرا نیست هر قطار از دهلی نو و یا هر جایی دیگری است. در میان شایعات که قطار خدمات در کشور از سر گرفته خواهد شد از 15 آوریل وزارت راه آهن نیز صادر روشن در توییتر.

همچنین بخوانید: کنگره MLA آزمون Covid-19 مثبت ساعت پس از دیدار با گجرات سانتی متر

“این روشن است که همه قطار مسافری خدمات به طور کامل لغو شده در سراسر کشور تا 3 مارس سال 2020 است و هیچ برنامه ریزی برای اجرای هر قطار ویژه برای روشن شدن مسافر راش. همه نگران ممکن است لطفا توجه داشته باشید از همان و کمک به ما در مقاومت در برابر هر گونه اشتباه و اخبار در این زمینه” وزارت راه آهن گفت: در وب سایت شبکه های اجتماعی.

رد گزارش ها در برخی از بخش رسانه ای که به راه آهن هند بود و برنامه ریزی برای اجرای قطار ویژه برای کمک به حرکت کارگران رشته در نقاط مختلف کشور به بومی خود را در مکان های وزارت راه آهن توضیح داد که آن را تا به حال هیچ گونه قصد دارد تا آوریل 3.

“این روشن است که همه قطار مسافری خدمات به طور کامل لغو سراسر کشور تا 3 مه سال 2020 است و هیچ برنامه ریزی برای اجرای هر قطار ویژه برای روشن شدن مسافر راش” یک توییت رسمی رسیدگی وزارت راه آهن در روز سه شنبه به عنوان خوانده شده.

از طریق توییت وزارت نیز خواست همه مردم نگران به “توجه داشته باشید از همان و کمک به ما در مقاومت در برابر هر گونه اشتباه و اخبار در این زمینه است.”

قبلا IRCTC گفته بود که هزینه کامل ارائه خواهد شد برای تمام قطار لغو شده تا آوریل 3 و اضافه شده است که کاربران نیاز خود را لغو نمی e-بلیط. آن را نیز گفت که مسافران که در حال حاضر لغو شده خود را e-بلیط نیز خواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت و افزود: “هیچ پیشبرد رزرو بلیط قطار از جمله e-بلیط تا مشاوره بیشتر این تسهیلات از لغو آنلاین باقی خواهد ماند عملکردی است.”

پلیس متوقف 40 کارگران مهاجر از ترک Telangana پای اطمینان کمک در مستند

پلیس متوقف شد و نزدیک به 40 مهاجر کارگران که تا به حال بر روی پا برای خود بومی محل در Madhya Pradesh و مطمئن به مراقبت از خود را پناهگاه و نیازهای دیگر در گسترش مستند فاز.

40 مهاجر کارگران که روزانه شرط از Madhya Pradesh گفت: آنها آمده بود به کار بر روی وعده های پیمانکار و اقامت در نزدیکی Golkonda فورت منطقه در حیدرآباد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر