Coronavirus مستند هزینه ممکن است اقتصاد هند Rs 7-8 تریلیون

هند مستند شامل coronavirus—به عنوان بزرگترین—ممکن است هزینه اقتصاد حداقل Rs 7 تریلیون دلار به عنوان کسب و کار پرواز و قطار و مردم به ماندن قرار داده و گفت: تحلیلگران صنعت و بدن در روز دوشنبه.

21-day مستند بود به پایان روز سه شنبه اما نارندرا نخست وزیر است به احتمال زیاد به گسترش تا مارس 30 هنگامی که او صحبت می کند به این ملت فردا صبح.

این مستند در 25 مارس به ارمغان آورد تا آنجا که 70 درصد از فعالیت های اقتصادی, سرمایه گذاری, صادرات و مصرف اختیاری به وقفه. تنها کالاهای اساسی و خدمات مانند کشاورزی, معدن, ابزار, خدمات مالی و خدمات IT و خدمات عمومی اجازه داده شد به کار گیرند.

حاکی از این است که این بیماری همه گیر آمد و در نا مناسب ترین زمان برای هند که اقتصاد نشان دادن نشانه هایی از بهبود پس از پررنگ مالی/پولی اقدامات جسم نهادی تحقیقات گفت: این کشور دوباره خیره در امکان پایین تک رقمی رشد FY2021 (مارس سال 2020 به ماه مارس سال 2021).

همچنین بخوانید: مستند فرمت طرح اقتصاد: آنچه انتظار می رود از ساعت مودی آدرس

“در سراسر کشور کامل مستند است به احتمال زیاد اصلاح کردن حداقل 7-8 تومان تریلیون” PTI به نقل از آن عنوان کرد و گفت.

Acuite رتبه بندی و تحقیقاتی با مسئولیت محدود در اوایل این ماه تخمین زده است که مستند هزینه خواهد شد اقتصاد هند تقریبا $4.64 میلیارد دلار (بیش از 35,000 تومان کرور روپیه) هر روز و کل 21-day مستند خواهد شد و در نتیجه در تولید ناخالص داخلی از دست دادن حدود 98 میلیارد دلار (حدود Rs 7.5 تریلیون دلار).

گسترش سریع COVID-19 نه تنها مختل اقتصاد جهانی بلکه باعث تعطیلی در بسیاری از نقاط هند از اوایل ماه مارس و تقریبا کامل shutdown از 25 مارس. “در حالی که در سراسر کشور خاموش کردن برنامه ریزی شده است برای برداشته شود از 15 آوریل سال 2020 خطرات طولانی مدت اختلال در فعالیت های اقتصادی وجود داشته باشد بسته به شدت شیوع” اعتباری امتیاز آژانس گفت.

Modi, coronavirus,

نخست وزیر نارندرا تعامل با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد راه هایی برای بررسی گسترش coronavirus.

این بخش که بیشتر به شدت تحت تاثیر هستند حمل و نقل و هتل و رستوران و فعالیت های املاک و مستغلات.

نخست وزیر مودی است که به احتمال زیاد به جزئیات پست-مستند سناریو در یک آدرس به ملت در صبح روز سه شنبه.

تمام هند حمل و نقل موتور کنگره (AIMTC) دبیر کل Naveen گوپتا گفت: زیان انباشته به کامیونداران در طول 15 روز اول مستند در مورد Rs 35,200 کرور داده شده به طور متوسط 2,200 تومان زیان به ازای هر کامیون در روز است. “بیش از 90 درصد از حدود یک کرور کامیون در کشور در حال جاده ها را در این مستند به عنوان كانون با تنها کالاهای اساسی در حرکت هستند,” او گفت:. “حتی اگر مستند برداشته است آن را حداقل 2 تا 3 ماه برای کامیونداران به لنگی به برخی از عادی مقیاس به عنوان ما درک مصرف موارد غیر ضروری باقی می ماند آمار در حساب از فقدان قدرت خرید.”

AIMTC نشان دهنده حدود 93 لاخ حمل و نقل و رانندگان کامیون است و خود چتر بدن.

ملی توسعه املاک و مستغلات شورای – بدن از realtors قرار می دهد از دست دادن در این بخش در تومان 1 تریلیون. “من می ترسم به برآورد چه ضرر و زیان خواهد بود. من فکر می کنم احتمال از دست رفتن شاید تومان 1 تریلیون دلار در یک محافظه کار بر اساس یک همه هند بر اساس. آن است که یک محافظه کار شکل. من نمی توانم فکر می کنم از انتهای فوقانی شکل… بر اساس قاعده انگشت شست حداقل Rs 1 تریلیون گفت:” رئیس جمهور آن Niranjan Hiranandani.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تامیل نادو گسترش مستند تا مارس 30

کنفدراسیون همه هند معامله گران تخمین می زند که خسارات وارده توسط خرده فروشی این کشور در نیمه دوم ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر شد عظیم 30 میلیارد دلار.

بخش خرده فروشی هند متشکل از 70 میلیون کوچک متوسط و بزرگ معامله گران به کارگیری 45 کرور مردم ماهانه کسب و کار در حدود 70 میلیارد دلار.

یک میزبان از سازمان های بین المللی را کاهش رشد اقتصادی هند برآورد FY21 بر نگرانی در مورد خرید اینترنتی از COVID-19 شیوع.

بانک جهانی روز یکشنبه گفت: اقتصاد هند است و انتظار می رود به رشد 1.5 درصد به 2.8 درصد در 2020-21 مالی است که آغاز شده و در تاریخ 1 آوریل. این خواهد بود که کمترین نرخ رشد ثبت شده از اصلاحات اقتصادی از سال 1991. بانک انکشاف آسیایی (ADB) می بیند رشد اقتصادی هند لغزش به 4 درصد در FY21 در حالی که S&P رتبه جهانی بیشتر کاهش آن رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی برای این کشور به 3.5 درصد از قبلی دانگرید از 5.2 درصد است.

Fitch در رتبه بندی قرار می دهد برآورد آن برای هند نرخ رشد 2 درصد در حالی که هند در رتبه بندی و تحقیقاتی خود تجدید نظر FY21 هوا به 3.6 درصد از 5.5 درصد در اوایل. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران به کاهش برآورد خود از هند رشد تولید ناخالص داخلی در طول سال 2020 تقویم سال برای 2.5 درصد از برآورد قبلی از 5.3 درصد و گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث بی سابقه شوک به اقتصاد جهانی است.

Acuite رتبه معتقد است این خطر وجود دارد از یک انقباض از ماه آوریل تا ژوئن (2020-21 مالی) تولید ناخالص داخلی به میزان 5 تا 6 درصد با Q2 (جولای تا سپتامبر) نیز به احتمال زیاد به پست رشد متوسط در بهترین سناریو مورد. این انتظار به طور کلی رشد تولید ناخالص داخلی برای 2020-21 می شود در این گروه از 2-3 درصد است که طول می کشد را به حساب قابل توجهی احیای اقتصادی در نیمه دوم سال مالی است. “ما باید ما را قطع تولید ناخالص داخلی برآورد FY21 از 5.2 درصد به 3.1 درصد و بر این باورند که بیش از حد به عقب خواهد بود-به پایان رسید” Centrum نهادی تحقیقات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر