Coronavirus مستند به شدت اجرا در بنگال غربی 3561 مردم arresed

بنگال غربی بود و شاهد سخت

اجرای کامل مستند در روز شنبه با پلیس سرکوب متخلفان توسل به lathcicharge و دستگیری 3561 نفر از بخش های مختلف دولت برای نقض پروتکل است.

تعداد دستگیری ها در این شهرستان شد و حدود 1000, مقامات گفت.

“در سراسر بنگال غربی در اطراف 2561 نفر دستگیر” یک مقام ارشد, West Bengal پلیس گفت: با اضافه کردن نیروی حال به weild این bation در بسیاری از مکان ها برای به اجرا درآوردن مستند.

کامل مستند در روز شنبه بخشی از دولت گام برای پیاده سازی هفته ای دوبار مستند از 23 ژوئیه 31 اوت به شکستن زنجیره ای از COVID-19 عفونت در میان بستری از جامعه انتقال در برخی از بخش های دولت است.

همه حمل و نقل عمومی دولتی و خصوصی و ادارات و بانک ها و دیگر موسسات تجاری محرومیت کسانی که در برخورد با ضروری خدمات بسته شد به عنوان محدودیت بودند به شدت اجرا, مقامات گفت.

عملیات پرواز در Netaji Subhas چاندرا فرودگاه بین المللی متوقف شد پس از درخواست توسط دولت به حمل و نقل هوایی داخلی وزارت.

از راه دور قطار شد, موکول, راه آهن گفت.

خدمات ضروری مانند مغازه های پزشکی و سلامت میلادی باز مانده است به عنوان این بود نگهداری از اجراء این مستند. پمپ های بنزین نیز مجاز به باز بماند.

در شهرستان پلیس گشت اصلی ترافیک تقاطع ها به نگه داشتن چک در مردم به آمدن در خیابان. ویژه پلیس در تیم دیده می شد گشت زنی در نقاط مختلف شهر به خصوص مهار مناطق.

در مکان های مختلف پلیس دیده می شد مجازات مستند متخلفان ساخت آنها انجام squats.

سنگر قرار داده بودند در بخش های مختلف دولت, مقامات گفت.

در Hooghly منطقه پلیس با توسل به ‘Gandhigiri’. پرسنل نیروی دیده می شد garlanding متخلفان و همراهی آنها را به خانه های خود.

مدارس و دیگر موسسات آموزشی در کشور در حال بسته از اواخر ماه مارس زمانی که فاز اول این مستند در سراسر کشور آغاز شده است.

BJP تمسخر دولت بیش از این مستند و گفت: تا به حال آن را اجرا و آن را صمیمانه در مارس وضعیت می شده اند متفاوت است.

“دولت کاملا clueless در مستند” West Bengal BJP جمهور Dilip Ghosh گفت.

نظرات خود را به خود جلب کرد انتقاد شدید از حکم TRinamool کنگره که گفت: هفته ای دوبار مستند است که در حال اجرا پس از مشاوره با کارشناسان سلامت.

“Dilip Ghosh باید متوقف صحبت کردن در مورد مسائل است که او را درک نمی کند. این هفته ای دوبار مستند اجرا شده و پس از صحبت با کارشناسان” ارشد TMC رهبر و سخنگوی Sougato Roy گفت.

کامل مستند بود که قبلا اعمال شده در دولت در جولای 23, 25 و 29 و اوت 5.

این COVID-19 تلفات در وزارت امور خارجه رفت و تا سال 2004 در شنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

یک بولتن توسط این اداره گفت که 2,949 جدید موارد گزارش شده از بخش های مختلف دولت در طول روز فشار خود را coronavirus تعداد به 92615.

با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط دولت کل مستندات تحمیل خواهد شد در اوت 20, 21, 27, 28 و 31.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>