Coronavirus ممکن است گسترش کشف نشده برای هفته ها در ما


واشنگتن: coronavirus گردش شده است کشف نشده است و احتمالا آلوده تعداد زیادی از مردم بیش از شش هفته گذشته در واشنگتن با توجه به تجزیه و تحلیل ژنتیکی ویروس در نمونه است که پیامدهای جدی در میان تشدید اضطراب در مورد احتمال گسترش این بیماری است.

The airport in Everett, Washington, located in the county where two of the seemingly related coronavirus cases emerged.

این فرودگاه در اورت واشنگتن واقع در شهرستان که در آن دو نفر از به ظاهر مربوط coronavirus موارد پدید آمده است.اعتبار:AP

محققان انجام ژنتیکی توالی دو نمونه ویروس ها.

یکی از بیماران که در سفر از چین به Snohomish County, در شمال سیاتل در ایالت واشنگتن در اواسط ماه ژانویه و اولین فرد مبتلا به این بیماری در ایالات متحده است.

دیگر از به تازگی تشخیص داده شده و بیمار در همان شهرستان یک دانش آموز دبیرستانی با هیچ مربوط به سفر و یا دیگر شناخته شده قرار گرفتن در معرض coronavirus.

تبلیغات

دو نمونه نگاه تقریبا یکسان ژنتیکی گفت: Trevor Bedford محاسباتی زیست شناس در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل اعلام کرد که نتایج این تحقیقات در توییتر در اواخر شنبه شب.

“این به شدت نشان می دهد که وجود دارد شده است مرموز انتقال در واشنگتن طی 6 هفته” بدفورد نوشت.

“من معتقدم که ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر شیوع قابل توجهی در ایالت واشنگتن بود که شناسایی شده تا در حال حاضر با توجه به محدود مورد نیاز به تعریف مستقیم سفر به چین است.”

مقامات در سیاتل و پادشاه شهرستان در روز یکشنبه اعلام کرد که دو نفر تست مثبت برای کروناویروس که باعث بیماری به نام covid-19.

هر دو گروه از بیماران که در دهه 60 و در وضعیت بحرانی است.

که به ارمغان می آورد شیوع این بیماری در ایالت واشنگتن به هشت مورد از آنها در شهرستان کینگ از جمله اولین coronavirus مرگ در ایالات متحده بود که در روز شنبه اعلام کرد.

مقامات بهداشت در واشنگتن و در سراسر کشور گفت: آنها انتظار دارند شماره خود ادامه خواهد داد به افزایش در پی تصمیم آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در هفته گذشته به گسترش تست دستورالعمل.

بیش از آخر هفته مورد جدید گزارش شده در آمریکایی که به تازگی در سفر به کره جنوبی و ایتالیا از جمله یک فرد در رود آیلند دولت می شود.

وزارت بهداشت و درمان در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, در قلب دره سیلیکون اعلام کرد سه coronavirus موارد جمعه شب آوردن به هفت تعداد کل موارد وجود دارد. اعلام این خبر به جزئیات چند مورد از این موارد است.

Robin Addison, a nurse at Providence Regional Medical Center, in Everett, Washington, the state where coronavirus cases have emerged.

رابین هود یک پرستار در پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت واشنگتن دولت که در آن coronavirus موارد پدید آمده اند. اعتبار:AP

کالیفرنیا و اورگان مانند واشنگتن گزارش داده اند coronavirus عفونت در افرادی که نه سفر به مناطق ضربه سخت شیوع و یا تماس با افراد شناخته شده است به توان و حذف. ایالات متحده ده ها تن از دیگر تایید عفونت اکثر آنها افرادی بودند که در میان مسافران کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

بین المللی عکس در ادامه به بدتر با خوشه در موارد, در کره جنوبی, ایران و ایتالیا در روزهای اخیر. در سراسر جهان تقریبا 90000 نفر آلوده شده اند coronavirus و 3000 فوت کرده اند.

این تحقیقات گزارش شده توسط بدفورد اولیه است و بیشتر تحلیل می تواند تغییر نتیجه.

بدفورد گفت: ممکن است اما بسیار بعید است که شباهت ژنتيکی دو نمونه ویروس می تواند یک تصادف و منعکس کننده های مجزا با معرفی ویروس به شهرستان اسنوهومیش آلوده مسافران به جای پایدار فرد-به-فرد گسترش در جامعه است.

CDC شده است در تماس با بدفورد و اگر چه کارشناسان آژانس توجه داشته باشید که فرضیه خود را دارای اعتبار دانشمندان نیاز به اطلاعات بیشتر با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن صحبت رک و راست.

“این است که به دور از قطعی” این مقام گفت. این گونه خاص موجود در این دو نمونه گسترده در چین و جاهای دیگر. این امکان وجود دارد که شخص دیگری معرفی ویروس به جامعه “است که ما نمی انتخاب کنید تا” این مقام گفت.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>