‘Coronavirus & Me’ مجموعه به عنوان اولین سری اصلی در Iwonder مستند Streamer

مشترک سری نمودار استرالیایی تجارب از هرج و مرج و سردرگمی به هر طریقی توسط Covid-19 پرده برداری شده است به عنوان اولین محتوای اصلی تولید مستند-متخصص جریان پلت فرم iwonder.

“کروناویروس و من” را با استفاده از ایجاد شده توسط کاربر-مطالب ارسالی ویرایش شده را با هم کوتاه و مستند. این خواهد شد در زمان واقعی را نشان می دهد که چگونه جامعه تطبیق با بحران و همچنین برای پیگیری احتمالی در مسیر بهبود است. این اولین بار خواهد بود در پایان ماه آوریل است.

استرالیا 2,793 تایید موارد coronavirus و 11 مرگ و میر. نخست وزیر اسکات موریسون در آخر هفته گذشته اعلام کرد بسته شدن مرزهای این کشور و مجازی مستند که به او هشدار می تواند شش ماه گذشته.

“به منعکس کننده ناشناخته طبیعت غیر قابل پیش بینی و همیشه در حال تغییر بحران, بدون پایان تاریخ و یا قسمت محدود شده است متصل به این مجموعه با هدف به ادامه انتشار قسمت های جدید به عنوان طولانی به عنوان موضوع مربوطه باقی مانده و اشتها برای, داستان, ادامه,” iwonder در بیانیه ای گفت.

همکاران خواهد پرداخت نمی شود. Iwonder وعده به جای کمک مالی به استرالیا صلیب سرخ برای هر یک استفاده می شود.

“به عنوان یک منبع اطلاعات و سرگرمی در زمانی که هر دو مورد نیاز هستند در حال حاضر بیش از همیشه iwonder خوش شانس است که در یک موقعیت برای گفتن روزمره استرالیایی’ Coronavirus داستان از یک عمیقا شخصی و فیلتر نشده دیدگاه” گفت: iwonder مدیر عامل جیمز پل. “با باز کردن iwonder پلت فرم به کار و فیلمسازان مشتاق به عنوان به خوبی به عنوان هر کس با یک دوربین-تلفن و یک داستان منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن Coronavirus و من کمک خواهد کرد را به تصرف خود منحصر به فرد این دوره در استرالیا, تاریخ گفته شده در زمان واقعی توسط کسانی که زندگی را از طریق آن.”

این شرکت تاسیس شد توسط جیمز پل قبلا iflix موسس رئیس محتوای افسر سابق iflix رئیس توسعه کسب و کار افسر Andreas von Maltzahn; و کارآفرین Mark Bridges. اوایل عملیات محدود شد به استرالیا و نیوزیلند و سنگاپور قبل از گسترش سپتامبر گذشته آن را در زمان دیگر بخش هایی از جنوب شرقی آسیا.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>