Coronavirus: نفت نرخهای 6% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ممنوعیت سفر در اروپا

قیمت نفت سقوط حدود شش درصد پنج شنبه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 30 روز بان کی مون در تمام سفر از اروپا به ایالات متحده بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

وست تگزاس اینترمدیت تضعیف 6.2 درصد به 31 دلار در هر بشکه رسید در حالی که قیمت نفت خام برنت خاموش بود و 5.8 درصد در زیر $34 در هر بشکه رسید.

هر دو قرارداد تمدید تلفات سنگین از یک روز زودتر آمد که پس از عربستان سعودی و خلیج فارس شریک امارات متحده عربی با تشدید جنگ قیمت با تعهد به پمپ میلیون بشکه بیشتر از نفت خام است.

خام در بازارهای شده اند در بحران از آنجا شروع هفته, زمانی که آنها رنج می برد و خود را یکی از بزرگترین روز رها کردن در یک نسل پس از ریاض به کاهش قیمت زیر یک ردیف با مسکو در مورد خروجی کاهش است.

قیمت به طور خلاصه منعکس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به پرداختن به این کشور در شیوع ویروس است که در حال حاضر هدف قرار دادن اقتصاد برتر دنیا سخت — اما پس از آن به سرعت خورد به قرمز است.

سفر محدودیتی که اعمال نمی شود به بریتانیا را به اثر جمعه در نیمه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این حرکت پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام AxiCorp بازار استراتژیست Stephen Innes گفت که “اگر این دریافت نمی کند عربستان و روسیه به بازگشت به میز من فکر نمی کنم هر چیزی خواهد شد”.

این هفته سقوط قیمت های نفت پس از اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی تا به حال منجر به کاهش فشار خروجی بیشتر برای تقویت قیمت در میان فازها و کاهش تقاضا است.

اما این حرکت مسدود شده بود توسط مسکو جهانی دوم بزرگترین تولید کننده نفت باعث ریاض به کاهش قیمت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>