شیوع کروناویروس: 70 بیشتر تست مثبت در کشتی کروز تخلیه برنامه ریزی در راه


یکی دیگر از 70 نفر تست مثبت برای coronavirus در هیئت مدیره یک کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن به عنوان دولت استرالیا تهیه یک طرح برای نجات برخی از 200 استرالیا مسافران است.

تعداد کل موارد از الماس شاهزاده خانم به طور قابل توجهی شروع به پریدن کرد به 355, ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: در روز یکشنبه.

کشتی با برخی از 3700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره است که اکثر عفونت کروناویروس در خارج از چین است.

استرالیا مسافران در حال انتظار در نتیجه در اواخر بعد از ظهر امنیت ملی جلسه کمیته است که به نظر تخلیه برنامه ریزی برای رشته استرالیایی.

آمریکا و کانادا و هنگ کنگ در حال تمام ارسال هواپیما به ژاپن به تخلیه شهروندان خود. بعد از ظهر یکشنبه جلسه مورد بحث تخلیه گزینه برای استرالیایی ها, به گفته یک منبع نزدیک به دولت است.

تبلیغات
In for the long haul: Australian woman Aun Na Tan and her family in their cabin on board the Diamond Princess, which has been docked in quarantine in Yokohama due to the coronavirus outbreak.

برای مسافت های طولانی: بانوی استرالیایی Aun Na قهوهای مایل به زرد و خانواده اش در کابین خود را در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم است که از منوی view در قرنطینه در یوکوهاما با توجه به شیوع کروناویروس.اعتبار:Aun Na قهوهای مایل به زرد

جزیره کریسمس است که محل مورد نظر برای ارسال استرالیایی از الماس شاهزاده کشتی کروز است که لنگر انداخت در بندر یوکوهاما جنوب غربی توکیو.

این طرح بستگی دارد ظرفیت در این جزیره امکانات که برای هفته شده مسکن صدها نفر از مردم استرالیا تخلیه از چین هوبئی مرکز شیوع.

بیش از 200 استرالیایی در حال انتظار برای منتقل کردن جزیره کریسمس روز دوشنبه پس از اتمام 14 روز در قرنطینه به گفته یک منبع در این جزیره است.

گروه دوم باقی بماند خود را به صورت کامل 14 روز دوره قرنطینه تا مارس 24 یا حوالی.

اگر اتاق به اندازه کافی در جزیره کریسمس جدید evacuees از الماس شاهزاده خانم آنها می تواند فرستاده شده به داروین با توجه به این منبع نزدیک به دولت است.

هیچ زمان قرنطینه استرالیا در جزیره کریسمس و داروین را آزمایش مثبت برای ویروس.

امنیت ملی دیدار می آید به عنوان یک استرالیایی بهداشت عمومی کارشناس وارد ژاپن برای کمک به مقامات مقابله با نگرانی ها در مورد مسافران روی عرشه کشتی کروز – در کنار دیگر کارشناسان بین المللی است.

کشتی متعلق به کارناوال پارسیان قرنطینه شده پس از ورود در یوکوهاما در فوریه 3, پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ قبل از آن سفر به ژاپن تشخیص داده شد با این ویروس.

کسانی که تست مثبت در حال انتقال به بیمارستان است.

هیچ یک از کشتی درگذشت ویروس.

“ما باید پیش بینی گسترش عفونت از هم اکنون و باید ساخت سیستم های پزشکی و غیره به تمرکز تلاش ها برای جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به شدت بیمار است و یا در حال مرگ” ژاپنی ها, وزیر بهداشت گفت: در دولت پخش NHK.

ویکتوریا زن ورا Koslova-Fu شده است محدود به کابین خود را با شوهر شان در حالی که او دو پسر در سن 18 و 21 در یکی دیگر از کابین پایین سالن.

او گفت: مردم در تلاش بودند برای دریافت هوای تازه و ورزش و تنش در هیئت مدیره در حال افزایش بود با عدم شفافیت بیش از آنچه اتفاق می افتد بعدی.

“من عصبانی دولت ما انجام داده است و نه هر چیزی مفید است,” او گفت: از طریق پیام متنی در روز یکشنبه. “خلق و خوی پردازنده هستند [sic] مردم وحشت زده از ناشناخته”.

او گفت: این امکان در حال ارسال به جزیره کریسمس بود و نه “ایده آل”.

“من می خواهم همه را به [گرد] تست شده,” او گفت:. “اگر من تست منفی است پس من خوشحال هستم به خود قرنطینه در خانه”.

اولین coronavirus مرگ در اروپا

اروپا به ثبت آن در اول مرگ و میر از شیوع کروناویروس. مرگ چهارمین خارج از سرزمین اصلی چین و خارج از آسیا است.

یک 80 ساله چینی که یک توریست در فرانسه درگذشت, در بیمارستانی در پاریس به علت آنفولانزا مانند ویروس در حال حاضر رسما به عنوان شناخته شده COVID-19, مقامات گفت.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است حدود 500 مورد در برخی از ده دو کشور و سرزمین با چهار مرگ و میر در ژاپن, هنگ کنگ فیلیپین و در حال حاضر در فرانسه.

چک های بهداشتی در استرالیا پورت

مسافران پس از رسیدن به سیدنی و ملبورن در برخی از کشتی های کروز در حال ارزیابی توسط کارشناسان بهداشت و درمان برای coronavirus برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

NSW بهداشت گفت: ارزیابی ریسک خواهد بود قبل از تکمیل هر یک از ورود به کشتی به سیدنی و پس از آن تصمیم خواهد بود ساخته شده در مورد اینکه آیا برای پیاده شدن مسافران از کشتی.

سازمان بهداشت اصرار دارد آن است که یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مسافران پس از رسیدن در سیدنی در یک کشتی کروز در مقابل نیوزیلند در روز یکشنبه خواهد بود ارزیابی به عنوان یک “حفاظت” سازمان بهداشت در بیانیه ای گفت.

“هیچ شیوع COVID-19 شناسایی شده است توسط پزشکان پردازنده کشتی که مجموعه بادبان از اوکلند و سفر در اطراف نیوزیلند به استرالیا. اما به عنوان حفاظت هر ناخوشی مسافران مورد بررسی قرار خواهد گرفت توسط تيم سلامت در اینجا” NSW بهداشت گفت.

یک سخنگوی ویکتوریا بنادر شرکت گفت: هیچ مورد مشکوک به در هیئت مدیره کشتی هایی که وارد شده بود و یا تنظیم شد وارد در ملبورن.

“ما چک های بهداشتی و نمایش برای همه مسافران سوار شدن و پیاده کشتی,” او گفت:.

“ما در حال گرفتن به روز رسانی در هر روز و همکاری بسیار نزدیک با کروز شرکت است.”

کروز فصل اجرا می شود از بهار به پاییز و با توجه به کشتی کروز, برنامه, ملبورن در حال حاضر دریافت تا 10 واردان در هر هفته.

چین نشان می دهد مقامات می دانستم که زود در مورد ویروس مرگبار

چین منتشر شد به روز رسانی coronavirus ارقام روز یکشنبه آن را به عنوان آشکار شد که رهبری این کشور آگاه بود از پتانسیل گرانش از وضعیت خوبی قبل از اینکه زنگ به صدا شد.

وجود 2009 موارد جدید در سرزمین اصلی چین آوردن آن تعداد موارد تایید شده به 68,500 و مرگ و میر به سال 1665 با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت.

اطلاعات وارد شده و به طور مستقل تایید شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علم و مهندسی این رقم را بیش از 69,000 با 1669 مرگ و میر در روز یکشنبه.

پس از دیدار رؤسای جمهوری چین و همچنین خاموش عمومی نقش در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر رسانه های دولتی منتشر شده در شنبه شب یک گفتار یازدهم تحویل داده شده در فوریه 3, که در آن او گفت که او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در اوایل ژانویه 7.

افشای نشان می دهد رهبران آگاه بودند از شیوع بالقوه شدت و قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

او در سخنرانی خود, یازدهم نیز نشان داد که او دستور داد یک مستند از ویروس epicentre: “در 22 ژانویه در نور از این بیماری همه گیر را گسترش سریع و چالش های پیشگیری و کنترل من ساخته شده روشن است که درخواست هوبئی استان پیاده سازی جامع و دقیق کنترل بر خروج مردم است.”

Coronavirus شیوع – به تازگی به طور رسمی به نام COVID-19 – شروع در ماه دسامبر در ووهان تهران مرکزی, چینی, استان هوبئی.

از آن هنگام تاکنون به بیش از 24 کشور و درخواست گسترده اقدامات پیشگیری از دولت چین از جمله یک مستند از شهرستانها با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر است.

  • با سیم های سازمان ها

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>