شیوع کروناویروس: AFL را تایید طرح به بازی بدون جمعیت در صورت نیاز

AFL بازی برگزار خواهد شد در مقابل خالی می ایستد در جمعیت کمتر استادیوم اگر دولت یا سلامت بدن بان انبوه تجمعات عمومی به دلیل coronavirus.

لیگ اجرایی Gill McLachlan گفت که او برنامه ریزی شده و انتظار می رود بازی – از جمله فصل بازکن بین ریچموند و کارلتون پنجشنبه آینده به پیش بروید به صورت عادی اما اذعان کرد که وضعیت سیال و در حال تغییر به سرعت.

AFL باشگاه کاپیتان باید به شدت مورد حمایت این حرکت گفت: آنها خوشحال بودند به بازی در مقابل خالی stadia اگر آن را به معنای بازی رفت جلوتر.

تبلیغات

حرکت در آمد عنوان self-قرنطینه Fremantle بازیکن سام Switkowski که مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و ترس او می تواند قرارداد این ویروس از یکی از دوستان به تازگی چین سفر بود پاک شده بود از coronavirus پزشکی غربالگری.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: در حالی که وجود دارد هیچ ممنوعیت و در عین حال در توده مجامع عمومی از جمله در رویدادهای ورزشی مانند آخر این هفته فرمول یک جایزه بزرگ در آلبرت پارک یا مسابقات AFL آنها انتظار می رود که وضعیت به تغییر در هفته های آینده.

AFL اجرایی Gill McLachlan گفت: لیگ برنامه ریزی شده بود که احتمال است.

“اگر تجمع جرم معلق پس از آن ما خواهد شد بازی در استادیوم با هیچ جمعیت” McLachlan گفت.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که در صورت ارزش چه اندروز دولت گفت: امروز و به آنها گفت: ما باید آماده شود در هفته های آینده.

“توصیه ما در حال حاضر به فشار پیش رو به عنوان برنامه ریزی شده و یک دور پیش خواهد رفت و با هواداران, اما من فکر می کنم ما توجه داشته باشید از آنچه گفته شد امروز.”

رویدادهای ورزشی نیز به طور کامل لغو شود در معرض خطر کشورهایی مانند ایتالیا.

کار حزب تشکیل شده است به منظور توسعه برنامه های احتمالی برای AFL با McLachlan اضافه کرد که در لیگ آینده صندوق کمک خواهد کرد آنها را پوشش خسارت مالی از بازی در جمعیت کمتر stadia.

AFL اتحاد مدل مالی تاثیر داشتن هیچ جمعیت در بازی اما McLachlan نمی خواهم بگویم چقدر لغو معمولی دور از فوتبال خواهد هزینه.

“اولویت اول ما این است به انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن جامعه امن و خوب,” او گفت:.

McLachlan گفت: لیگ را به مشاوره از همه کشورها و دولت های فدرال و سلامت بدن قبل از تصمیم گیری.

ویکتوریا دولت ممنوعیت تجمع جرم را به وضوح تحت تاثیر قرار AFL مسابقات در این دولت اما McLachlan پیش بینی شده است که چنین تصمیم گیری خواهد بود هماهنگ میان دولت و یا گرفته شده توسط دولت فدرال است.

“این اندروز دولت باعث شده است تا امروز من مطمئن هستم که ما را از شنیدن دیگر دولت های ایالتی و فدرال در برخی از نقطه.

“من فکر می کنم شما باید آن را بر اساس مورد به مورد این است که به سرعت در حال تحول است اما ما کار خواهد کرد و با مقامات مربوطه در مربوطه متحده است. ما قصد داریم به بازی هر بازی در این فصل و ما ادامه خواهد داد برای تصمیم گیری ما باید به آن انجام می شود.”

او نامشخص است و در عین حال چه یک “جرم جمع آوری” ممکن است اشاره به و در نتیجه چه خواهد بود وجود دارد یک شبیه تاثیر را در دولت بازی های لیگ.

تعریف جرم جمع آوری متفاوت است بین کشورهای متحده و سرزمین های با McLachlan با استناد به سوئیس به عنوان مثال که در آن یک توده جمع آوری شده است چیزی بیش از 1000 نفر است.

در ضمن ریچموند پیوست بیشتر وسترن سیدنی در بسته کردن دسترسی به بازدید کنندگان خود را به فوتبال گروه ها و باشگاه مقابل دفتر به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به شیوع کروناویروس.

ببر روز سه شنبه تایید کرد که آنها تا به حال تصمیم به “حداقل رساندن” بازدید کنندگان به خصوص به فوتبال بخش به عنوان بخشی از یک پاسخ به پتانسیل گسترش ویروس.

Richmond مانند غول نسبتا حجم بالایی از بازدید کنندگان با یک بومی مرکز آموزشی در زدن توپ Rd و یک آرایه بزرگ از فعالیت های جامعه است که به طور معمول را گروه ها و افراد به باشگاه.

ریچموند احساس است که آن را آسان تر برای نزدیک کردن بازدید کنندگان به جای مسابقه افراد در سفر اخیر خود در خارج از کشور.

میکروگرم اجرایی استوارت روباه گفت: زمین هنوز برنامه ریزی در اطراف تمام رویدادهای مهم پیش رفتن.

با پیتر رایان

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>