آمازون.com آغاز شده است ساختمان آزمایشگاه را قادر خواهد ساخت که آن را به آزمون کارکنان برای Covid-19 ویروس, آخرین مرحله خرده فروش آنلاین در نظر گرفتن سعی کنید برای محافظت از خود کارگران انبار و تحویل رانندگان که در حال گرفتن محصولات ضروری به مشتریان پناه در خانه.

آمازون اذعان خود ad-hoc تلاش ممکن است بسیار انجام در طول زمان بیماری همه گیر.

هنوز هم آن است که اختصاص یک تیم از دانشمندان و مهندسین نرم افزار و تهیه متخصصان به ساخت یک آزمایشگاه است که به شما اجازه شرکت “شروع به تست اعداد کوچک ما کارکنان خط مقدم به زودی.” آزمون های کمیاب که مانع مقامات بهداشت عمومی از ارزیابی کامل دامنه شیوع در سراسر ایالات متحده.

“ما شروع به کار ساختمان افزایشی تست ظرفیت” آمازون گفت: روز شنبه در یک پست وبلاگ.

“یک تیم از Amazonians با مهارت های مختلف — از تحقیقات دانشمندان و مدیران برنامه به تهیه متخصصان و مهندسان نرم افزار — منتقل شده از روز عادی مشاغل بر روی یک تیم اختصاص داده شده به کار بر روی این طرح است.”

یک روز پس از بزوس تور انبار آمازون می گوید: یک کارگر وجود دارد coronavirus

آمازون انبار بازدید این هفته توسط مدیر عامل شرکت جف بزوس خود را تایید کرد اولین کارمند coronavirus مورد با توجه به یک پیام های ارسال شده به کارگران در روز پنج شنبه. کارمند که تست مثبت برای Covid-19 گذشته در سایت در روز دوشنبه با توجه به به روز رسانی آمازون فرستاده می شود. آمازون کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de