شیوع کروناویروس: جلوگیری از دست دادن خوش آمد می گوید با namaste می گوید PM مودی

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه از مردم خواست تا توجه به شایعات در مورد کوروناویروس و تأکید بر نیاز به دنبال مشاوره از پزشکان در این زمینه است. او همچنین خواسته مردم برای جلوگیری از دست دادن و شروع به احوالپرسی از دیگران با ‘namaste’.

“در برابر چنین شایعات گردش بسیار به سرعت. برخی می گویند نمی خورند این که نمی کنند. برخی از مردم را در چیزهای جدید مانند خوردن این برای حفظ coronavirus دور. این درخواست من به تمام هموطنان, لطفا دور از این نوع شایعات,” او گفت:.

“هر آنچه که شما انجام مهربانی انجام آن در مشاوره از دکتر خود. بیایید تبدیل شدن به پزشکان خودمان” نخست وزیر گفت.

کل جهان در حال شکل گرفتن عادت ‘namaste’ مودی گفت. اگر به دلیل برخی از دلایل ما را قطع کرده اند این عادت آن است که زمان مناسب برای یک بار دیگر این را تا به جای از دست دادن مودی گفت.

او در تعامل با صاحبان برخی Jan Aushadhi Kendras و ذینفع از Pradhan Mantri Bhartiya Janaushadhi Pariyojna (PMBJP) از طریق ویدئو کنفرانس به مناسبت Jan Aushadhi Diwas.

“Jan Aushadhi Diwas است که نه تنها یک روز در مورد جشن یک طرح است اما یک روز به پیوستن با کرور سرخپوستان lakhs از خانواده هایی که کردم عمده امداد از طریق این طرح” مودی گفت.

آن را نیز یک روز برای رسیدن به دیگر مردم به popularise این طرح به طوری که فقیرترین فقرا از کشور نیز می تواند سود منافع او اضافه شده است.

صحبت کردن در مورد تاثیر PMBJP ابتکار گفت: هر ماه بیش از یک کرور خانواده ها در حال گرفتن مزایای داروهای ارزان از این Jan Aushadhi Kendras.

بیش از 6000 Jan Aushadhi Kendras در سراسر کشور باید با کمک مردم نجات بین 2,000 تومان-2,500 کرور او اضافه شده است.

هزینه دارو در Jan Aushadhi فروشگاه 50 تا 90 درصد ارزان تر از قیمت بازار به طور متوسط. به عنوان مثال او گفت: یک دارو برای درمان سرطان است که در اطراف قیمت تومان 6,500 در بازار, اما همان است که در دسترس Jan Aushadhi Kendras برای 850 تومان.

دولت تصمیم گرفته است برای دادن جوایز در این زمینه به رسمیت شناختن تلاش های افرادی که در حال اجرا هستند در این فروشگاه. این جوایز را شروع جدید رقابت سالم در زمینه Jan Aushadhi او اضافه شده است.

“من معتقدم که بزرگترین ذینفع از این رقابت خواهد بود و فقیر و طبقه متوسط” مودی گفت. او همچنین در اعتراض به دولت به درخواست پزشکان به تجویز تنها داروهای عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>