شیوع کروناویروس چوک Xi Jinping کمربند و جاده ابتکار

زمانی که رئیس جمهور خلق چین اولین بازدید رسمی در این سال به میانمار و امضا جدید زیرساخت قرارداد وجود دارد هیچ نشانه ای از مانع در مورد سفر به چین برنامه ریزی برای راه آهن و بنادر و بزرگراه ها در سراسر جهان: coronavirus. محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1800 نفر را idled زیادی از جهان را که دومین اقتصاد و خفه عناصر کلیدی یازدهم را امضا کمربند و جاده ابتکار (BRI).

کارگران چینی نمی توانند به خارج از کشور پروژه ها و کارخانه ها قطع از چین واردات آنها نیاز به نگه داشتن در حال اجرا با توجه به بیش از یک دوجین شرکت مدیران و مقامات. “بسیاری از کارخانه ها در چین بسته باقی می ماند; کسانی که باز نمی تواند رسیدن به ظرفیت کامل” گفت: Boyang Xue یک چین تحلیلگر در Ducker مرزی. “از آنجا که بسیاری از BRI پروژه تمایل به منبع ماشین آلات و تجهیزات از تولید کنندگان در چین بر اساس این اختلال در تولید صنعتی و زنجیره تامین باعث خواهد شد بیشتر به تاخیر می اندازد.”

یک غول پروژه راه آهن چین گروه بین المللی را 6 میلیارد دلار با سرعت بالا راه آهن در اندونزی است که در جای پای جنگ.

شرکت دولتی راه اندازی یک نیروی کار برای نظارت بر coronavirus’ گسترش و خواست همه کارکنان چینی است که رفت و خانه برای سال جدید قمری تعطیلات به بازگشت به اندونزی ارشد اجرایی این شرکت گفت: به شرط ناشناس ماندن به عنوان او بود مجاز به صحبت با رسانه ها. این شرکت را متوقف کرده است و بیش از 100 پرسنل چینی عمدتا کارگران ماهر و یا مدیران از بازگشت به پروژه ارتباط پایتخت اندونزی جاکارتا با پارچه توپی از باندونگ در حدود 140 متر (85 مایل) دور اجرایی گفت.

“ما باید تمرکز خود را در کمتر نقاط بحرانی از پروژه راه آهن تا زمانی که برخی از ما مردم کلید بازگشت به کار” او گفت:. “ما در حال رسیدن به یک شروع بد در سال 2020 است. پروژه های ما بوده است گل نشسته با تاخیر و جنجال و این coronavirus ما به ارمغان آورده چالش های بزرگتر.”

اختلال

چین بالا تنظیم کننده از شرکت های دولتی گفت: در یک شنبه جلسه که شیوع این بیماری باعث شده است که “مشکلات” در برخی از پروژه های خارج از کشور و سرمایه گذاری است.

این کشور “در حال حاضر ارتباط با خارج از کشور شرکت های خارج از کشور صاحبان و دولت به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای به دست آوردن حمایت و درک” گفت: Peng Songgang دبیر کل سرمایه های متعلق به نظارت و اداره کمیسیون.

چند شرکت های چینی در اندونزی از جمله Tsingshan برگزاری گروه سنگ شرکت با مسئولیت محدود و ژجیانگ Huayou کبالت دیدم نیکل و کبالت پروژه های مختل به جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد را متوقف و پروازها از چین در اوایل فوریه و اجازه ورود به افرادی که تا به حال شده است در سرزمین اصلی چین در گزارش قبلی 14 روز.

“پروژه های جدید ممکن است به تعویق افتاد اما زیاد نیست” گفت: یک مدیر اجرایی در یکی از شرکت های که در حال برنامه ریزی برای سفر به اندونزی قبل از سفر بان کی مون ساخته شده آن را غیر ممکن است. بیش از 133 کشور جهان را به اعمال محدودیت در ورود شهروندان چینی و یا افرادی که به چین سفر با توجه به ملی چین مهاجرت سازمان.

پاکستان $62 میلیارد چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) گفت: کروناویروس نبود داشتن تاثیر اگر چه مقامات گفت: برخی از مدیران شده بود به قرنطینه پس از بازگشت از چین است. چالش SARS-CoV-2 coronavirus به کمربند و جاده قرارداد به شرح زیر پوش بک در سال 2018 زمانی که مقامات در اندونزی و مالزی و سریلانکا و در جای دیگر انتقاد پروژه ها وجود دارد به عنوان پر هزینه و غیر ضروری است.

چین کوچک پشت برخی از برنامه های پس از چندین کشور به دنبال بررسی لغو یا در مقیاس پایین تعهدات با استناد به نگرانی های بیش از هزینه های فرسایش حاکمیت و فساد است.

شکسته زنجیره تامین

Coronavirus نیز شروع به اخلال در زنجیره تامین است که به شرکت دسترسی به کلید ماشین آلات و قطعات.

دفاتر چینی مدیران ارشد خالی ایستاده در کامبوج سیهانوکویل منطقه ویژه اقتصادی که توصیف خود را به عنوان یک “نقطه عطفی پروژه” بر روی کمربند و جاده ابتکار و خانه را به بیش از 160 کسب و کار و بیش از 20 ، 000 کارگران است. کارکنان چینی-اجرای کارخانه به رویترز گفت که بسیاری از کارگران وجود دارد, محلی, اما چالش بزرگتر بود وابستگی خود را به منابع از چین است.

که “می تواند آهنگسازی جدول زمانی پروژه به عنوان مثال ممکن است که افزایش هزینه های” سعید نیک Marro جهانی تجارت رهبری در واحد اطلاعات اقتصادی و چین تحلیلگر. و هر چند که ممکن است تنها بر عملیات در سه ماهه اول – با توجه به اینکه ویروس موجود است – آهسته تر رشد چین را منطقه ای و جهانی تاثیر, او گفت:.

در برخی از مکان ها بر روی کمربند و جاده تاثیر coronavirus در حال حاضر وارد.

بنگلادش اعلام کرده است تاخیر چندین پروژه های زیربنایی از جمله راه اندازی Payra زغال سنگ نیروگاه که قرار بود به شروع عملیات تجاری در اوایل فوریه. بیش از 2000 نفر از کارگران چینی کار بر روی این گیاه و حدود 40 درصد از آنها به خانه رفت برای سال جدید قمری, تعطیلات, رسانه های محلی گزارش. بیست بودند اجازه بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از 14 روز در قرنطینه.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>