تانک نرخ حمل و نقل در پشت coronavirus بیماری همه گیر در چین به احتمال زیاد برای صدمه زدن به درآمد از شرکت های حمل و نقل در ماه مارس سه ماهه. “نرخ حمل و نقل به طور قابل توجهی سقوط کرده و در حال تأثیر SCI (شرکت حمل و نقل از هند) در سراسر بخش. ما را دیده اند و این آسیب در ماه ژانویه در حال حاضر. ما Q4 درآمد هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار با توجه به این زمینه گفت:” Harjeet K. Joshi رئیس دولتی مصدوم در روز جمعه. او صحبت شد در حاشیه یک ASSOCHAM رویداد برگزار می شود.

SCI گزارش تثبیت خالص خرید و فروش Rs 1,25,761 کرور روپیه در ماه دسامبر سه ماهه تا 17 درصد بیش از مدت مشابه در سال گذشته با سهم قوی از تانکر بخش.

“ما تا به حال عملکرد قوی در سه ماهه سوم به طور عمده از تانکرهای. در حال حاضر تانکر بارهای نرم اند. بنابراین ما در یک صبر-و-تماشای حالت. وجود دارد تاثیر را در هر بخش برای ما اما است متفاوت” گفت: Joshi, بدون شرح کوانتومی از تاثیر بر روی هر یک از کسب و کار است. آستر دریایی فله و تانکر و ظروف کسب و کار بخش های علمی.

کروناویروس اولین بار شناسایی شده در 8 دسامبر 2019 و 1 ژانویه تا سال 2020 مقامات چینی مشخص منبع به یک بازار غذاهای دریایی در ووهان گفت: گزارش. در پایان ماه ژانویه در مورد 9,700 موارد تشخیص داده شد و 213 مرگ و میر گزارش شده است. در فوریه 3 وجود دارد 17,000 موارد تایید شده و در تاریخ تعداد غرفه در 28,000 اطلاع مقامات صنعت.

“Coronavirus تاثیر بسیار بزرگتر از آنچه که بازار پیش بینی کرده بود. ما درمانده هستند و به سادگی به تماشای بازار در حال حاضر. هیچ چیز می تواند انجام شود” گفت: آنیل Devli مدیر ارشد اجرایی (CEO) از ملی هند صاحبان کشتی’ Association (INSA)

سال نو چینی (25 ژانویه 2020) زمانی است که بیشتر بومی کارگران چینی در سفر به زادگاه خود را برای این جشنواره است. در این روز ووهان شد محاصره و حمل و نقل محدودیت های اعمال شده در بسیاری از نقاط کشور به دلیل کرونا بیماری همه گیر. در فوریه 1, تمام پروازهای بین المللی به چین لغو شد و این پایین آورده کشور را در مصرف سوخت به شدت.

چین مصرف 16 درصد از کل نفت جهانی را تولید. کاهش مصرف منجر به کاهش حدود 4 درصدی در واردات نفت خام توسط چین است. این به نوبه خود به شدت تحت تاثیر حمل و نقل نفت از طریق دریا.

“بسیار بزرگ حامل نفت خام (VLCCs) بودند که معاملات در بیش از 100.000 دلار در هر روز در ماه دسامبر کاهش یافته است به $15,000 در هر روز به عنوان در فوریه 7,” کاپیتان Rahul Bhargava, مدیر تجاری و عملیات در اسار حمل و نقل گفت: استاندارد کسب و کار از طریق ایمیل. مشابه تاثیر احساس شده در محموله فله خشک جنبش او اضافه شده است.

بالتیک خشک و شاخص ترکیبی (BDI) بود که تجارت در مورد 1500 در 10 دسامبر کاهش یافته و به 976 در ژانویه 3. آن معامله شد و در 431 عنوان در فوریه 6. بالتیک کیپ شاخص برای اولین بار در تاریخ بالتیک شاخص آغشته به منفی رقم در ژانویه 31 و در حال حاضر معاملات در منفی 187. در زمان منشور عملکرد معادل کیپ اندازه عروق نرخ حمل و نقل آمده است پایین تا 3000 $در هر روز از $22,000 هر روز. به طور مشابه, حمل و نقل کشتی های حمل و نقل می آیند به $3,400 هر روز از 12000 دلار.

“همه بخش های فله خشک تجارت از دست داده اند و حدود 75 درصد به 85 درصد از درآمد در یکی از آخرین ماه” گفت: Bhargava. Supramax و کانتینر عروق بخشی از خشک فله تجارت بخش همراه با شنل و حمل و نقل, در میان دیگران. اما بزرگ شرق, حمل و نقل, هند بزرگترین بخش خصوصی شرکت حمل و نقل است که این بیماری همه گیر به تنهایی مسئول این سقوط شدید در نرخ حمل و نقل.

“رکود اقتصادی و بلند کردن اجسام از Cosco تحریم توسط ما به ارمغان آورد که کشتی عرضه به بازار نیز منجر به کاهش نرخ حمل و نقل گفت:” یک منبع شرکت. “بعد از یک ماه بسیار مهم خواهد بود و ما در حال تماشای,” منبع اضافه شده است. در سپتامبر 25, ما گذاشته تحریم Cosco حمل و نقل تانکر (دالیان) و Cosco حمل و نقل تانکر (دالیان) سیمن و مدیریت کشتی برای تجارت نفت با ایران ، کسانی که تحریم ها برداشته شد توسط آمریکا در هفته گذشته. Cosco حمل و نقل کنترل بیش از 5 درصد از جهانی VLCC ناوگان.

احساس غرق شدن

• رکود و بلند کردن اجسام از Cosco تحریم ها همچنین هدف قرار دادن حمل و نقل تجارت

• تمام بخش های فله خشک تجارت از دست داده اند 75-85% سود در یک ماه گذشته

• Cosco حمل و نقل کنترل بیش از 5 درصد از جهانی VLCC ناوگان

• بالتیک کیپ شاخص برای اولین بار در تاریخ, کاهش یافت و به رقم منفی

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر