شیوع کروناویروس: تلفات لمس 10 در هند 519 تست مثبت

مرگ و میر با توجه به COVID-19 افزایش یافت و به 10 در هند با دهلی نو گزارش دوم مرگ در حالی که تعداد موارد مثبت از جمله تلفات رسیده 519 روز سه شنبه اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

بنگال غربی و هیماچال پرادش گزارش تلفات هر روز دوشنبه در حالی که هفت مرگ شد قبلا از ماهاراشترا (دو) Bihar, Karnataka گجرات و پنجاب.

با توجه به آمار و ارقام به روز شده در ساعت 8.15 تعداد فعال COVID-19 موارد 469 در حالی که 40 افراد درمان شده است/تخلیه شده و یا مهاجرت کردند. این رقم شامل 43 اتباع خارجی و ده و میر گزارش شده تا کنون وزارت بهداشت گفت.

در ضمن آخرین شورای تحقیقات پزشکی هند داده می گوید: 536 افراد تایید شده است امتیاز مثبت در میان موارد مشکوک و مخاطبین شناخته شده موارد مثبت. 65 سال coronavirus فوت بیمار در بمبئی در روز دوشنبه به Brihanmumbai شهرداری شرکت گفت. اما این مورد بود که شمارش در وزارت بهداشت ‘آخرین رقم است.

کرالا گزارش بیشترین تعداد از موارد تا کنون در 95 از جمله هشت اتباع خارجی به دنبال ماهاراشترا که ثبت 89 از جمله سه خارجی, با توجه به وزارت اطلاعات.

کارناتاکا به گزارش 37 مورد از coronavirus بیماران در حالی که موارد در Telangana افزایش به 35 از جمله 10 خارجی. موارد در راجستان افزایش یافت و به 32 از جمله دو خارجی.

اوتار پرادش 33 موارد مثبت از جمله یک تبعه خارجی. گجرات نیز 33 موارد مثبت از جمله یک خارجی است.

موارد در دهلی ایستاده در 30 از جمله یک خارجی است. در هاریانا وجود دارد که 28 نفر از جمله 14 خارجی پنجاب گزارش 29 مورد. Ladakh دارای 13 نفر در حالی که در تامیل نادو گزارش شده 15 مورد از جمله دو خارجی. West Bengal گزارش نه موارد در حالی که آندرا پرادش هشت بیماران. هر دو Madhya Pradesh و Chandigarh گزارش هفت مورد هر یک. جامو و کشمیر دارای چهار مورد است Uttarakhand, از جمله یک خارجی است.

وجود دارد هر یک در هیماچال پرادش و بیهار در حالی که دو مورد وجود دارد در Odisha. تامیل نادو, مانیپور و Chhattisgarh گزارش یک مورد در هر.

در دوم آدرس به ملت در کمتر از یک هفته در COVID-19 نخست وزیر نارندرا مودی گفت: این مستند خواهد بود از روز سه شنبه نیمه شب به او اعلام کرد که مرکزی تخصیص 15,000 تومان کرور روپیه برای تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان برای مقابله با این بیماری است.

مرکز ممنوعیت صادرات عفونی

دولت در روز سه شنبه ممنوع صادرات عفونی در پی کمبود و وضعیت در هند. آن را نیز جزئی اصلاح زودتر ممنوعیت صادرات هواکش.

EC عهده Rajya سبها سنجی برای برنامه ریزی Mar 26

انتخابات کمیسیون معوق Rajya سبها سنجی برای برنامه ریزی مارس 26 در نظر COVID-19 شیوع یک بیانیه رسمی گفت: در روز سه شنبه.

تامیل نادو به راه اندازی تومان 770-کرور API پارک

تامیل نادو دولت اعلام کرده است راه اندازی یک مواد فعال دارویی (API) در پارک دولت با 770 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری. همچنین متعهد تومان 3,280 کرور برای مبارزه با COVID-19 شیوع.

تا کارخانه قند برای درخواست مجوز به sanitizers

دلیل افزایش تقاضا برای عفونی خصوصی کارخانه های تولید شکر در اوتار پرادش را برای اعمال دارو مجوز تولید محصول در خود اسیر مشروب.

ایتالیا سوابق 743 مرگ و میر جهانی تلفات نزدیک 17,000

ایتالیا گزارش یک افزایش شدید در آن coronavirus مرگ و میر در روز سه شنبه 743 بیشتر قربانیان. تعداد مرگ و میر در سراسر جهان از COVID-19 بود در 16,961 با توجه به شمارش شده توسط AFP.

جدید hantavirus ظهور در چین 1 کشته

یک مرد در استان یوننان چین است درگذشت hantavirus یک بیماری گسترش جوندگان, رسمی, رسانه ها گفت. او در حالی که در راه بازگشت به استان شاندونگ برای کار بر روی یک اجاره اتوبوس در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>