خریداری شرکت Carlyle Group Inc تاخیر در ایالات متحده عرضه اولیه عمومی (IPO) از آن به آلمانی تخصص مواد شیمیایی گروه Atotech نگران است که شیوع کروناویروس خواهد تاثیر منفی ارزیابی آن می تواند دستیابی با سرمایه گذاران و مردم آشنا با این موضوع گفت: در روز جمعه.

Carlyle تصمیم بر عدم اطمینان است که گسترش این ویروس در چین و در سراسر جهان به ارمغان آورده است به بازارهای مالی با معیار S&P 500 شاخص در مسیر خود را برای بدترین هفته از ماه اوت.

Atotech که تخصص مواد شیمیایی و تجهیزات برای تخته های مدار چاپی و نیمه هادی ها در حال برنامه ریزی به پا زدن کردن آن IPO روند این هفته با انتشار یک محدوده قیمت نشان.

اما Carlyle نگران شد که Atotech تولید و قرار گرفتن در معرض کسب و کار در چین و همچنین گسترده تر در بازار نوسانات ناشی از شیوع خواهد صدمه دیده است تقاضای سرمایه گذار در IPO منابع گفت.

Atotech عمل چندین امکانات تولید در چین حسابداری برای 38 درصد از درآمد در بخش شیمی است که به نوبه خود باعث می شود تا حدود 90 ٪ از کسب و کار خود را با توجه به آن IPO ثبت نام.

آن را نمی تواند آموخته زمانی که Atotech شد برنامه ریزی برای از سرگیری آن IPO آماده سازی. اگر تاخیر فراتر از Feb. 14 شرکت را به اکنون می توانید آن IPO تشکیل پرونده به ایالات متحده تنظیم کننده شامل تمام سال درآمد هل دادن به عقب روند بیشتر است.

منابع نخواست نامش فاش شود دلیل این تصمیم محرمانه است. Atotech و Carlyle کاهش یافته است به نظر IPO برنامه و در هر تاثیر بالقوه از شیوع کروناویروس در Atotech کسب و کار در چین است.

تا مطمئن شوید که پنجره به عمومی هنوز باز است برای شرکت های با کمتر یا بدون قرار گرفتن در معرض به چین است. کالاهای خانگی ساز رینولدز محصولات مصرفی دیجیتال و متمرکز ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی 1Life, بهداشت و درمان, Inc که آن هم با حمایت Carlyle, با موفقیت به اتمام عرضه اولیه اوراق بهادار در این هفته.

کارلایل به دست آورد Atotech در سال 2016 در یک معامله به ارزش 3.2 میلیارد دلار از جمله بدهی. این شرکت به دنبال یک ارزیابی از حدود 5 میلیارد دلار از جمله بدهی در آن IPO رویترز قبلا گزارش شده است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de