چینی استان در مرکز شیوع کروناویروس گزارش یک رکورد در افزایش مرگ و میر و بیش از هزاران عفونت با استفاده از گسترده تر تعریف در روز پنج شنبه در حالی که ژاپن شد و به مقام سوم در خارج از سرزمین اصلی چین به رنج می برند و مرگ و میر.

این بیماری همه گیر شده حزب کمونیست چین یکی از آن sternest چالش ها در سال محدود به دومین اقتصاد بزرگ جهان و باعث پاکسازی استانی بوروکرات.

با چین و خیابان ها و رستوران ها و گل بازارهای لخت یک بدبختی روز ولنتاین بود و انتظار می رود در روز جمعه.

ژاپن تایید آن coronavirus مرگ یک زن در 80s زندگی در استان کاناگاوا در نزدیکی توکیو – اضافه کردن به دو نفر قبلی مرگ و میر در هنگ کنگ و فیلیپین.

ژاپن یکی از بدترین آسیب دیده بیش از دو دوجین دیگر کشورها و سرزمین هایی که دیده اند صدها نفر از عفونت های ناشی از آنفولانزا مانند بیماری.

ژاپنی زن بیمار در ماه ژانویه اما تنها بعد نشان داد علائم ذات الریه در بیمارستان بستری شد, با coronavirus را تایید کرد پس از مرگ او و سرایت مسیر تحت تحقیقات وزیر بهداشت گفت.

اما جهش بزرگ در چین گزارش موارد نشان دهنده یک تصمیم توسط مقامات وجود دارد به reclassify تعداد موارد مشکوک با استفاده از بيماران قفسه سینه, تصاویر است و نه لزوما “نوک کوه یخ” از یک اپیدمی گسترده تر با سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده.

مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که بیش از 14 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هوبئی استان یک شبه آمد و پس از یک تغییر شامل نتایج سریعتر از توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن است که نشان می دهد عفونت ریه به جای تکیه فقط در تست های آزمایشگاهی برای تایید موارد است.

“ما دیده ایم این افزایش در تعداد موارد گزارش شده در چین اما این نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در مسیر شیوع” رایان گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

بزرگترین خوشه ای از عفونت های خارج از چین است که در یک سفر دریایی بوش در حال حاضر قرنطینه کردن یک پورت و بیشتر از 44 مورد گزارش شده در هیئت مدیره در روز پنج شنبه افزایش مجموع 219. اما مقامات گفت: برخی از سالمندان که در نهایت اجازه داده می شود به پیاده در روز جمعه.

“خارج از موارد در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ما شاهد یک افزایش چشمگیر در انتقال خارج از چین” که رایان گفت.

او افزود که اصلی U. N. آژانس بهداشت انتظار می رود بقیه ی ویژه ای که به تیم وارد در چین بیش از آخر هفته آینده به تحقیقی که کانون این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چین بیش از آن پاسخ و گفت: واشنگتن مشغول به کار بود از نزدیک با پکن است. “من فکر می کنم آنها به کار گرفته شده آن را به حرفه ای, و من فکر می کنم آنها بسیار توانا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پادکست پخش در iHeart Radio.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, لری Kudlow بود بیشتر مهم است. “ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از این تعداد در حال پریدن به اطراف… وجود دارد برخی تعجب,” او گفت.

چین مرگ و میر بالا رفتن

در مرکزی چین هوبئی مقامات گفت: 242 نفر در چهارشنبه بزرگترین روزانه افزایش پس از آنفولانزا مانند ویروس پدید آمده در استان ووهان در ماه دسامبر.

مجموع مرگ و میر در چین در حال 1,367.

این افزایش پس از یک پیش بینی در اوایل این هفته توسط چین ارشد پزشکی مشاور است که این بیماری همه گیر ممکن است وجود پایان آوریل متوقف جهانی سهام رالی.

اما به نظر می رسد تا حد زیادی به دلیل تغییر در روش.

هوبئی قبلا فقط امکان عفونت را تایید توسط RNA آزمایش است که می تواند به روز. RNA یا ribonucleic acid, حمل اطلاعات ژنتیکی امکان شناسایی ویروس ها است.

اما آن را نیز آغاز شده است با استفاده از سی تی اسکن از ریه ها و هوبئی کمیسیون بهداشت گفت: با دقت اشاره کردن و منزوی کردن موارد سریع تر است.

به عنوان یک نتیجه دیگر 14,840 مورد جدید گزارش شده در این استان در روز پنج شنبه از 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدید در سراسر کشور یک روز زودتر. اما به استثنای موارد تایید شده با استفاده از روش های جدید تعداد موارد جدید افزایش تنها 1,508.

حدود 60000 نفر آلوده شده اند و در مجموع اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

واکنش در برابر کارمندان

شیوع اعتقاد به ظهور از یک ووهان بازار که در آن حیات وحش معامله شد به طور غیر قانونی است باعث واکنش شدید در برابر محلی رهبران سیاسی.

استانی حزب کمونیست و رئیس جیانگ Chaoliang اخراج شد به عنوان دبیر هوبئی استانی کمیته کارشناسی ارشد Guoqiang حذف به عنوان رئیس حزب در ووهان رسانه های دولتی گفت. آنها دو بالاترین-مشخصات مقامات به axed پس از وقوع.

دانشمندان چینی در حال آزمایش دو داروهای ضد ویروسی و نتایج نخستین هفته دور هر چند که سران هشدار داده اند یک واکسن می تواند 18 ماه.

در حالی که شاهزاده خانم الماس بوش کروز همچنان در قرنطینه یکی دیگر از لوکس بوش MS Westerdam شد و در نهایت اجازه به حوض در کامبوج پس از منع از گوام و ژاپن و فیلیپین و تایوان و تایلند بیش از ترس است که یکی از آن 1,455 مسافران و 802 خدمه ممکن است ویروس – حتی اگر هیچ کدام تا به حال آزمایش مثبت است.

این Westerdam مسافر کف زدند و تشویق می کردند در هنگام ورود خود را در غروب آفتاب.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im