شیوع کروناویروس: هند قصد دارد آیورودا آزمایشات بر روی بیماران مبتلا به زودی

هند ممکن است به زودی شروع به آزمایشات پروتکل درمان در coronavirus (Covid-19) بیماران با استفاده از داروهای آیورودا.

در پیشگیری مقابل بسیاری از ایالت ها از جمله هاریانا گوا و کرالا باید شروع به استفاده از داروهای آیورودا برای بیماران بدون علامت و حتی خط مقدم کارگران است.

“این ayush وزارت دعوت کرده بود پیشنهادات از آیورودا و هومیوپاتی پزشکان در سراسر هند است. آنها در حدود 2000 پیشنهادات. در حال حاضر نیروی کار (تشکیل شده برای اعتبار علمی آیورودا و طب سنتی و فرمول ها از طریق موسسات تحقیقاتی) است که رفتن را از طریق این طرح است شارت یک پروتکل. آن است که انتظار می رود به زودی اطلاع” گفت: صنعت منبع است که حضور در جلسات با وزارت.

پس از اطلاع این بود که سعی کردم در بیماران مبتلا به Covid-19 — برای اولین بار در بدون علامت یا آنهایی که غیر شدید بیماران و نیز مظنون است.

همچنین بخوانید: Covid-19: هند شرکت به دنبال کاهش مستند هنجارهای برای تولید

پرداختن به این کشور در روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا صحبت در مورد خانه سنتی درمان (مانند نوشیدن آب گرم در طول روز و مصرف خانه ساخته ایمنی بوستر).

او قبلا ویدیو کنفرانس با ayush پزشکان. وظیفه نیروی دهکدهای از اعضای گروه بیوتکنولوژی (DBT) شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR) و همچنین ayush پزشکان. آن تعمق در بین مواد مخدر واکنش اگر بیمار تجویز یک طب آیورودا برای مبارزه با Covid-19 همراه با به طور منظم allopathic درمانی است.

همچنین بخوانید: بانک ها به دنبال تمدید مهلت قانونی برای بازپرداخت وام فراتر از ژوئن

صحبت کردن به کسب و کار استاندارد ayush وزیر Shripad Y Naik گفت: وزارت نیروی کار است دقیق پیشنهادات فرستاده شده توسط ayush پزشکان. سپس آن را به ارسال آن به سازمان های تحقیقاتی مانند شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) که در حال کار به طور فعال در Covid بحران است.

“این ICMR خواهد و سپس برگرداندن به وزارت با نظر خود را – که آیا یا نه برای رفتن پیش با خط درمان است. در چین آنها را با استفاده از داروهای سنتی همراه با داروهای allopathic. ما منتظر تصمیم نهایی در این و می توانید انتظار آن را در این ماه” Naik گفت.

او احساس کردند که از آنجا که هیچ تاسیس واکسن در دسترس برای رمان coronavirus آیورودا می تواند مفید باشد حتی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

در همین حال برخی از ایالت ها مانند هاریانا کرالا گوا در حال حاضر شروع به استفاده از آن به عنوان طب پیشگیری همراه با به طور منظم داروهای allopathic. منابع گفت که برخی از دولت های بیمارستان ها نیز با استفاده از آن برای درمان بیماران بدون علامت و کسانی که تحت قرنطینه.

همچنین بخوانید: راه آهن’ طرح برای متوقف کردن عملیات ممکن است تا 3 مجموعه به دندانه IRCTC درآمد

“آیورودا متون کردیم در مورد شیوع, راه هایی برای کنترل آنها و همچنین بیماری است که علائم بسیار شبیه است که رمان Coronavirus است. در حالی که شده است وجود دارد هیچ مطالعه بالینی در coronavirus بیماران, این روش های درمانی شده اند سعی و آزمایش در طول قرن ها. مفرد درمان خط بعید است که به عنوان آیورودا بسیار سفارشی با توجه به فرد prakriti یا طبیعت” گفت: Partap Chauhan, موسس, مدیر Jiva آیورودا.

خود سازمان با بیش از 500 پزشکان مشورت حدود 8000 بیماران هر روز در سراسر جهان است. Chauhan ادعا کرد که او اخذ شده تماس پریشانی از نیویورک که در آن شهروندان می خواهید به دانستن در مورد داروهای خانگی ساده آنها اتخاذ می تواند به ایمن ماندن.

همچنین بخوانید: کارگران مهاجر جمع آوری صدها نفر در بمبئی می گویند که آنها می خواهم برای رفتن به خانه

در هفته اول آوریل کرالا دولت تصمیم به استفاده از آیورودا برای کاهش گسترش Covid. آن طبقه بندی شده مردم را به هفت دسته هدف از تجویز دارو. کرالا وزیر در حال حاضر گفت که Ayur Raksha درمانگاه خواهد بود آغاز شده و در آیورودا درمانگاه ها و بیمارستان ها. حتی کسانی که دوره نقاهت بعد از Covid-19 خواهد بود با توجه آیورودا درمان برای بازگرداندن سلامت است.

وظیفه نیروی بیش از حد در حال کار بر روی چندین پروتکل می شود توصیه می شود برای گروه های مختلف از افراد مختلف بیماری زمینه ای.

صنعت احساس می کند که تولید دارو با توجه به پروتکل می تواند یک کار دشوار به عنوان مواد اولیه به راحتی در دسترس هستند و به اندازه کافی تولید کنندگان در کشور است. Chandubhai Bhanushali صاحب Ayurchem و همچنین رئیس آیورودا تولید کنندگان مواد مخدر انجمن (ADMA) که وابسته به CII گفت که وجود دارد 9,500 آیورودا شرکت ها در کشور است. از این تنها در حدود 2 درصد شرکت های بزرگ مانند Baidyanath, امامی یا Dabur.

نیز وجود دارد یک شبکه از حدود 600 آیورودا بیمارستان در سراسر هند است که می تواند طناب در درمان بدون علامت و یا مشکوک بیماران صنعت احساس می شود.

همچنین بخوانید: Telcos نمی خواهد نیاز به تعمیرات اساسی عمده ای بر زمین خدمات میگه COAI

Telangana در حال حاضر اطلاع آیورودا بیمارستان برای Covid-19 درمان است. اینکه این بیمارستان به عنوان قرنطینه بخش زیر پروتکل درمان از علاج بضد و یا استفاده از آیورودا درمان مشخص نیست.

اینکه آیا یا نه به دولت توصیه می کند آیورودا درمان سرخپوستان در حال حاضر آغاز شده اتخاذ این شاخه از پزشکی به عنوان یک پیشگیرانه گام.

داروخانه آنلاین دیده می شود سنبله در آیورودا فروش مواد مخدر. Prashant Tandon, مدیر ارشد اجرایی (CEO) از 1mg گفت: در آن دیده می شود دو برابر پرش در فروش داروهای آیورودا و ضد ایمنی تقویت داروها در چند هفته گذشته. دانيال شاه از بنیانگذاران PharmEasy گفت: فروش ashwagandha گز و chawanprash (ایمنی بوستر) شات پست Covid.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر