شیوع کروناویروس: Telangana بسته, مدارس, اماکن عمومی تا مارس 31

Telangana دولت اعلام کرده است که بسته شدن از تمام موسسات آموزشی و پارک ها و کافه ها و باشگاه ها علاوه بر منع همه انواع اجتماعات تا 31 ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی در مقابل ممکن است گسترش از coronavirus.

دولت خواسته است تا اپراتورها از همه ازدواج سالن به اجاره کردن محل خود را برای انجام ازدواج توابع پس از 31 ماه مارس در حالی که اجازه می دهد تنها کسانی که ازدواج خواهد بود که انجام شده در این ماه است.

“من درخواست تجدید نظر به مردم Telangana به وحشت در پی این اقدامات که صرفا گرفته شده برای جلوگیری از امکان سرایت از coronavirus. کل هدف از این مراحل این است که برای جلوگیری از جرم در جمع مردم است که می تواند در برخواهد داشت خطر coronavirus, پخش كردن, از یک فرد به فرد دیگر است. تا کنون دولت باید دو مورد تأیید و در مجموع 83 مورد در سراسر کشور از 130 میلیارد نفر” وزیر K Chandrasekhara رائو گفت: در حالی که جلسه کابینه تصمیم گیری به رسانه ها با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

وزیر رائو نیز در اعتراض به این خانواده هایی که ساخته شده ترتیبات برای انجام ازدواج توابع در این ماه محدود به تعدادی از شرکت کنندگان به 200 نفر است.

با وجود بسته شدن موسسات آموزش مداوم امتحانات عمومی از SSC و متوسط دوره و…. تکمیل خواهد شد و بدون هر گونه وقفه در حالی که تنها کسانی که نامزد شده اند که ظاهر می شود برای امتحانات خواهد بود و مجاز به اقامت در رفاه اجتماعی خوابگاهها با توجه به این وزیر.

دولت دولت تصمیم گرفته است برای حفظ تومان 500 کرور روپیه در اختیار دولت دبیر کل برای هر شرایط اضطراری هزینه های مورد نیاز در حاوی ویروس است.

در مورد 1020 تخت با جداسازی بخش جدا از 321 تخت ICU همراه با 240 هواکش راه اندازی شد برای درمان منحصر به فرد از caronavirus بیماران در سراسر کشور با توجه به این وزیر.

اما حمل و نقل عمومی و امکانات و همچنین مغازه ها و مراکز ادامه خواهد داد به اجرا به طور معمول در طول این دوره طوری که نمی شود هر گونه ناراحتی به مردم است. وزیر هشدار داد که شایعه mongers و کسانی که ادعا می کنند هر یک, تازه, موارد بدون تایید رسمی گرفته خواهد شد به کار.

حتی قبل از اینکه دولت اعلام کرد این مراحل غرفه داران انجمن اعلام کرده است که بسته شدن از تمام سالن های سینما تا 31 مارس در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>