شیوع کروناویروس: امارات متحده عربی به توقف صدور ویزا از مارس 17

Coronavirus بحران خواهد رسید ترافیک در هند شلوغ ترین مسیر بین المللی به عنوان امارات متحده عربی متوقف خواهد شد صدور تازه ویزا از 17 مارس است. تصمیم گیری می کند تاثیر موجود ویزا.

هوایی هند نیلی و Vistara در حال لغو پروازها به مقصد دوبی پس از تصمیم گیری.

بیش از 11 میلیون مسافر پرواز بین هند و امارات متحده عربی در سال 2019 و غرب کشور آسیایی است که هند بزرگترین بازار سفر هوایی. دبی شماره یک مقصد برای سرخپوستان با بیش از 500 هفتگی پرواز به/از هند است.

دولت هند در حال حاضر خواسته سرخپوستان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر در حالی که دولت امارات متحده عربی بیش از حد صادر کرده است که مشاوره به شهروندان خود برای خودداری از سفر از هند است.

عربستان سعودی و کویت بیش از حد را به حالت تعلیق پرواز همه در حالی که قطر را ممنوع کرده است ورود به سرخپوستان. این بیش از حد منجر به تعلیق پرواز به این کشور است.

در بیانیه ای نیلی گفت: خواهد شد لغو برخی از پروازها به مقصد دبی و شارجه و ابوظبی از مارس 17 تا محدودیت های مسافرتی برداشته می شوند. “ما تاسف ناراحتی ناشی از مشتریان ما خواهد شد و استرداد مبلغ به نهفته مسافران” آن را گفت.

“وجود دارد به طور موقت ظرفیت عقلانی داخلی و همچنین بین المللی شبکه با توجه به کاهش در تقاضا. ما باید چشم پوشی کردن لغو اتهامات عنوان شده برای تمام داخلی بلیط رزرو شده در و یا قبل از مارس 01, و برای همه بین المللی بلیط رزرو شده در و یا قبل از مارس 12” یک Vistara سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>