شیوع کروناویروس: کاخ سفید آماده اضطراری درخواست بودجه

کاخ سفید در حال آماده فوری درخواست بودجه به آدرس مرگبار شیوع کروناویروس که سریع گسترش است spooking بازارهای مالی و محدود کردن مسافرت های بین المللی.

این درخواست هنوز در حال توسعه است اما به احتمال زیاد برای آمدن این هفته یک مقام ارشد دولت رسمی تایید دوشنبه. وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حال حاضر شنود گذاشته به اورژانس بیماری های عفونی سریع پاسخ صندوق و به دنبال انتقال بیش از 130 میلیون دلار از دیگر HHS حساب برای مبارزه با این ویروس است اما فشار بیشتر.

در میان نیازهای بودجه به بازپرداخت پنتاگون است که مسکن evacuees از چین — که نیاز به انجام 14 روز قرنطينه — در چندین پایگاه نظامی در کالیفرنیا.

دموکراتها کنترل مجلس نوشت HHS وزیر الکس آذر در اوایل این ماه به درخواست بودجه برای کمک به سرعت توسعه coronavirus واکسن گسترش آزمایشگاهی ظرفیت و گوشت گاو تا غربالگری تلاش های ما در نقاط ورود. آذر است که میله میله به شهادت قبل از تخصیص بودجه سنا در روز سه شنبه و آمریکا در واکنش به شیوع این است که مطمئن شوید که به یک موضوع مهم.

کاخ سفید بودجه دفتر رهبری راسل Vought یک تنومند محافظه کار در حال کار با HHS به شکل درخواست با آژانس به دنبال بیش از این کاخ سفید است که به احتمال زیاد به تصویب. وجود دارد که پذیرای مخاطبان برای درخواست در کاپیتول هیل هر چند مستقل اورژانس هزینه های صورتحساب را می توان روی حیله و تزویر برای عبور از آنها همواره یک هدف برای قانونگذاران به دنبال اضافه کردن فایرفاکس.

به سرعت گسترش ویروس به ناودان اقتصاد چین که در آن ویروس نشات گرفته و caseloads به سرعت در حال افزایش در کشورهایی مانند کره جنوبی ایران و ایتالیا.

رسمی مورد نیاز گمنامی به دلیل درخواست نیست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>