Coronavirus درد برای موبایل چینی گوشی سازندگان ممکن است سامسونگ به دست آوردن

به عنوان چین قرقره از coronavirus بیماری همه گیر کره ای تلفن همراه ساز سامسونگ به نظر می رسد در دوره نقاهت برخی از زمین را از دست داد.

در حالی که شیوع این بیماری را مجبور ترین مارک های پیشرو مانند اپل, Xiaomi, Asus Vivo و Realme به دوباره کاری خود را از تاریخ راه اندازی و استراتژی های قیمت گذاری سامسونگ که تلاش برای حفظ آن را نگه دارید بیش از این بازار در سال گذشته گرفته شده منجر شود.

داده ها از اداره استاندارد هند (BIS) نشان می دهد که محلی واحد کره ای عمده به صف نه گوشی جدید مدل برای راه اندازی در اوایل سال 2020 است. در میان مارک های اصلی تنها Redmi (از Xiaomi) و LG ثبت نام کرده اند دو مدل هر یک از ژانویه 1 با استانداردهای ملی بدن پس از موتورولا و Coolpad (هر یک).

دهلی نو-بر اساس نام تجاری محلی Cellecor است که حضور در ورود به سطح بخش در صدر جدول با 15 مدل ثبت نام از 1 ژانویه. هایتک یکی دیگر از نام تجاری هند دارای نقطه سوم با هشت مدل های ثبت شده در طول این دوره است.

با توجه به فیصل Kawoosa سرب تحلیلگر در TechArc روند به وضوح نشان می دهد که “عمده oem ها (سازندگان تجهیزات اصلی) خود را به تاخیر انداخته شد. به طور معمول پس از BIS, ثبت نام, مدل های در حال راه اندازی در 4-6 هفته”.

همچنین بخوانید: در حال واردات هند به ارزش $70.4 میلیارد دلار از چین در خطر ابتلا به کروناویروس?

او گفت: “همانطور که از در حال حاضر آن را می دهد مزیت سامسونگ در میان عمده oem ها به عنوان آن را می توانید از تهیه کره و کشورهای دیگر و در نتیجه کم تاثیر آن در زنجیره تامین است.”

با تولید معلق در چین و عرضه از اجزای کلیدی و مدل گوشی در معرض خطر شرکت های چینی هستند احساس گرما. هر چند بسیاری از آنها راه اندازی امکانات در هند آنها همچنان به شدت بستگی به لوازم از چین است.

chart

سامسونگ اما تا حدودی ایمنی بدن به اختلال در عرضه در کشور همسایه. دلیل این است که این شرکت که تولید شده است بسیاری از گوشی های محلی ramped تا ظرفیت آن در سال 2018 با اضافه کردن خطوط جدید و دسته بندی محصولات در آن نویدا تسهیلات دو برابر آن ظرفیت نصب شده به 120 میلیون واحد از 68 میلیون در سال است.

بر خلاف رقبای خود سامسونگ دارای یک خانه زنجیره تامین از مولفه های کلیدی مانند تخته مدار چاپی و پانل های صفحه نمایش. و بزرگترین تولید پایه در ویتنام است. Navkendar سینگ مدیر تحقیقاتی IDC گفت: سامسونگ کمتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر بحران اخیر.

“بر خلاف آن چینی رقبای سامسونگ عملیات در حال گسترش در سراسر قاره است. در نتیجه, آن را به یک بزرگتر سطح موجودی و برنامه های خود را نه تنها وابسته به چین و یا هند است. عرضه بحران از چین در نتیجه ممکن است کمک به آن را در طول سه ماهه اول, اینجا,” او گفت:.

“ما نه تنها در تولید بسیاری از قطعات ما در هند, اما همچنین ما یک مرکز بزرگ در ویتنام است. بنابراین ما در حال انتظار هر گونه تأثیر عمده ای در عملیات به دلیل coronavirus بحران” گفت: یک مدیر ارشد اجرایی سامسونگ در هند است.

با توجه به فرد این شرکت در دوره به رول از آن دو flagships — Samsung Galaxy Z تلنگر و Samsung Galaxy S20+ — در ماه مارس. آن را باز کرده است قبل از رزرو برای مدل های.

سامسونگ تا به حال به طور پیوسته از دست داده و سهم بازار در سال گذشته — از 25.3 درصد در ماه ژوئن سه ماهه به 15.5 درصد در سه ماهه دسامبر. سامسونگ که یک بار رهبر بازار بود تحت فشار قرار دادند به نقطه سوم تا پایان 2019 — پشت Xiaomi و Vivo. با رقبای خود را تحت فشار قرار دادند به گوشه آن فرصتی برای گسترش دوباره از دست زمین با ماه آوریل است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>