Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر قرار دادن اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی: نظرسنجی

اقتصاد جهانی در حال حاضر در رکود به عنوان ضربه زدن به فعالیت های اقتصادی از coronavirus همه گیر تبدیل شده است گسترده تر با توجه به اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز در میان قایق از بانک مرکزی محرک اقدامات این هفته است.

گسترش این بیماری ناشی از این ویروس Covid-19 فرستاده است بازارهای مالی سقوط با وجود برخی از بزرگترین اورژانس اقدامات محرک اقتصادی پس از بحران مالی جهانی اعلام شده توسط ده ها تن از بانک های مرکزی در سراسر اروپا و امریکا و آسیا و استرالیا است.

وحشت روشن بود در سهام و اوراق قرضه طلا و قیمت کالاها تاکید انتظارات شدید اقتصادی ناشی از شیوع این بیماری.

بیش از سه چهارم از اقتصاددانان مستقر در امریکا و اروپا, نظرسنجی این هفته از 31 41 گفت: زمان جهانی توسعه اقتصادی در حال حاضر به پایان رسید در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا اقتصاد جهانی در حال حاضر در رکود است.

“هفته گذشته ما به این نتیجه رسیدند که Covid-19 شوک خواهد تولید یک رکود جهانی به عنوان تقریبا تمام جهان قرارداد بیش از سه ماه بین آوریل و مه” اشاره کرد بروس Kasman رئیس جهانی تحقیقات اقتصادی در JP Morgan.

“وجود دارد هیچ شک ندارم که بلندترین گسترش جهانی ثبت خواهد شد و در پایان این سه ماهه. کلید چشم انداز موضوع در حال حاضر اندازه گیری عمق و مدت زمان از سال 2020 رکود است.”

اقتصاددانان بارها و بارها کاهش چشم انداز رشد اقتصادی طی ماه گذشته و افزایش پیش بینی احتمال رکود اقتصادی در بسیاری از اقتصادهای بزرگ. این بدترین نمایش در رشد گرفته فقط هفته پیش در برخی از موارد در حال حاضر به مرکزی سناریو برای بخش خصوصی اقتصاددانان در سلامت انتخابات است ،

“در حال تکامل اخبار Covid-19 باعث شده ‘پیش بینی جهش frogging,’ با اقتصاددانان و استراتژیست بارها و بارها کاهش پیش بینی های خود را. در میان این سه بزرگ اقتصاد آمریکا و منطقه یورو را ببینید رشد منفی در حالی که نرخ رشد اقتصادی چین است که انتظار می رود به در آمده لاشی 1.5 درصد گفت:” اتان هریس رئیس جهانی اقتصاد در BofA.

“ما اولین قطعه این ویروس در شوک بود با عنوان “بد یا بدتر’; در حال حاضر ما اصلاح که به ‘واقعا بد و یا بسیار بدتر است.’ ما در حال حاضر انتظار Covid-19 به علت رکود اقتصادی جهانی در سال 2020 از مقدار مشابه به رکود از سال 1982 و 2009.”

اقتصاد جهانی پیش بینی شد به گسترش 1.6 درصد در سال جاری حدود نیمی از 3.1 درصد پیش بینی شده در ژانویه نظرسنجی و ضعیف ترین پس از بحران مالی جهانی از 2007-09. پیش بینی برای سال 2020 تولید ناخالص داخلی جهانی در محدوده -2.0 درصد به +2.7 درصد است.

“به عنوان مواردی از coronavirus مارپیچی به سمت بالا اختلال در اقتصاد جهانی در حال افزایش است. ما باید برش جهانی ما برای رشد تولید ناخالص داخلی به 1.25 درصد در سال کمتر شدید از رکود عمیق از 1981-82 و 2008-09 اما بدتر از خفیف رکود از سال 1991 و 2001″ اشاره کرد گلدمن ساکس ” اقتصاد تیم تحقیقاتی.

“سازگار با این اقتصاددانان ما در حال حاضر انتظار می رود رکود در اروپا و ژاپن و کانادا و احتمالا ایالات متحده است.”

اقتصاد ایالات متحده تقریبا قطعی برای ورود به یک رکود اقتصادی در این سال اگر آن را در حال حاضر بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه و پس از فدرال رزرو اضطراری حرکت در روز یکشنبه.

“اقتصاد ایالات متحده در حال رفتن به یک شوک از این کروناویروس و من فکر می کنم که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در حدود اندازه و عمق و مدت طولانی از شوک” گفت: تیفانی Wilding, شمال اقتصاددان آمریکایی در اقیانوس آرام شرکت مدیریت سرمایه گذاری (PIMCO).

“ما هنوز در حال گرفتن سر ما پیچیده در اطراف آن است. ما فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که ما دارای یک ویژگی های رکود اقتصادی در این سال است.”

به عنوان دومین اقتصاد بزرگ دنیا در چین که در آن شیوع ویروس سرچشمه های رویترز نظرسنجی منتشر شده در تاریخ 6 مارس نشان داد که چشم انداز خود بار دیگر کاهش قابل توجهی برای این سه ماهه بعدی در سه ماهه اول و برای سال 2020 است. پس از اقتصاددانان بوده است کاهش پیش بینی های خود را حتی بیشتر.

آسیب اقتصادی از وقوع پیش بینی شده بود به طنین انداز از طریق دیگر اقتصادهای عمده در آسیا بیش از حد با هوا به سرعت به طور قابل توجهی متوقف کردن و یا کوچک کردن آشکار در سه ماهه جاری با توجه به یک Feb. 26 مهر نظرسنجی.

اقتصاد ژاپن است که در حال حاضر قرارداد به شدت نسبت به پایان سال 2019 شد و انتظار می رود به رشد تنها 0.1 درصد در سال مالی جدید شروع می شود که در آوریل 6 مارس رویترز نظرسنجی نشان می دهد که تجدید نظر کردن از 0.5 درصد پیش بینی شده در فوریه. زیر گسترش سریع عفونت ویروس از چین به کشورهای دیگر از جمله اروپا و خطر از منطقه یورو و رکود اقتصادی دو برابر شده است در یک نظرسنجی انجام شده در اوایل این ماه.

آن بود بسیار متفاوت برای انگلستان که در آن بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره نزدیک به صفر در روز پنج شنبه و دوباره شروع به خرید دارایی ها.

اقتصاد بریتانیا بود و انتظار می رود به گسترش 0.1 درصد در این سه ماهه و سپس قرارداد 0.3 درصد در سه ماهه بعدی تیز تجدید نظر از 0.3 درصد گسترش آنها تا به حال انتظار می رود قبل از اینکه برای هر دو محله در نظرسنجی قبلی. در بدترین سناریو مورد اقتصاد بود هوا به قرارداد 1.0 درصد در سه ماهه آینده و با 0.7 درصد در سال 2020 است. پیش بینی شد تا به عنوان کم -5.0 درصد و -3.0 درصد به ترتيب با هیچ اقتصاددان انتظار رشد در هر دو دوره در بدترین حالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>