به شدت نیاز به کمک برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جنوب صحرای آفریقا در معرض خطر است به عنوان کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد یک قاره در حال حاضر رو به یک شلیک از بحران.

تبلیغات

در برخی از موارد اجتماعی فاصله اقدامات و مرز تعطیلی پیشگیری از کارگران از توزیع کمک.

در دیگران, کمک های مالی است در معرض خطر به عنوان سازمان تقلا به استخر منابع به مبارزه با سریع-بالونی COVID-19 شیوع بیماری در این قاره.

کامرون را واکسیناسیون فلج اطفال در مبارزات انتخاباتی متوقف شده است در حالی که در چاد یک واکسیناسیون سرخک برنامه به تعویق افتاده است.

در نیجر و بورکینا فاسو که در آن صدها هزار نفر از مردم آواره شده اند توسط جهادی خشونت پرواز در آوردن کمک های انسان دوستانه شده اند را در خود نگه دارد.

در جمهوری آفریقای مرکزی که در آن بسیاری از قلمرو تحت نوسان از گروه های مسلح منابع کلر مورد نیاز برای ارائه آب آشامیدنی سالم در حال اجرا هستند کم است.

“برخی از برنامه های آهسته و یا به طور موقت متوقف شد اما بسیاری از عملیات بشردوستانه در ادامه گفت:” جولی Belanger رئیس سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه برای غرب و مرکز آفریقا.

“ما در حال تمرکز بر فعالیت هایی است که برای بقا حیاتی است, اما ما همچنین تطبیق با ما راه کار” Belanger به خبرگزاری فرانسه گفت.

سازمان ملل متحد می گوید حدود 76 میلیون نفر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا نیاز به کمک برای زنده ماندن و محافظت از سلامت خود را.

Coronavirus همه گیر می تواند بیشتر تهدید جمعیت در این قاره است که تا کنون حداقل 12,700 موارد ثبت شده و بیش از 650 مرگ و میر با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش جمعه.

سازمان ها به سرعت یادگیری به تغییر چگونه کار می کنند برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر.

در نیجر به عنوان مثال مواد غذایی, جزوات در حال توزیع در گروه های کوچک به منظور حفظ و اجتماعی فاصله گفت: Jean-Noel پشت با سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا.

“به منظور کاهش فرکانس از توزیع مواد غذایی ما در حال توزیع دو یا سه ماه از جیره در هر زمان” او گفت:.

‘دالان بشردوستانه’

یکی ترس از این که سازمان های غیر دولتی و دولت ها است که کمک کارگران سفر به مناطق جدا شده می تواند coronavirus با آنها.

در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) اولین مورد از این ویروس ثبت شده در گما این بود که از نیجریه کمک کارگر.

ماسک و دستکش و لباس محافظ مورد نیاز برخی از سازمانهای — اما مهم دنده سخت است برای پیدا کردن در بسیاری از کشورها است.

“این است که در حال حاضر به اندازه کافی دشوار در فرانسه — شما می توانید تصور کنید که چگونه آن را در دورترین رسد از جمهوری آفریقای مرکزی گفت:” ایزابل رابین فرانسه موسسه خیریه اقدام علیه گرسنگی (ACF).

بسته شدن مرزها و محدودیت در جنبش داخل کشور موانع اضافی را به ارائه کمک های اولیه.

به عنوان یک نتیجه غیر دولتی در همه جا در حال تلاش برای مذاکره با مقامات در آفریقا اجازه می دهد تا “دالان بشردوستانه” یا معافیت برای پرسنل ،

پول نگران

اما از همه این مشکلات برای کار انسان دوستانه در حال حاضر “بزرگترین مالی است” گفت: یک مقام یونیسف در جمهوری دموکراتیک کنگو با اشاره به این واقعیت است که دهنده توجه در جای دیگری نهفته است در حال حاضر.

سازمان ملل متحد راه اندازی کرده است 2 میلیارد دلار (1.83 میلیارد یورو) “جهانی بشردوستانه طرح پاسخ” در coronavirus بسیاری از آن اختصاص داده شده برای آفریقا است.

هر چند آفریقا شده است آمار به عنوان بد به عنوان بسیاری از نقاط جهان این بیماری همه گیر است که یک تهدید در حال رشد با توجه به این قاره ضعف سیستم بهداشت و درمان تثبیت فقر و بهداشت ضعیف و شلوغ محله های فقیرنشین.

نگرانی وجود دارد که وجوه دریافت شده برای مقابله با مشکلات موجود قبل از آغاز این بیماری همه گیر در حال حاضر ممکن است باید جایگزین.

که می تواند به عنوان یک رویکرد است.

“این مهم است که ما فراموش نکنید که دیگر نیاز دارد” گفت: Maaike Hersevoort رئیس پزشکان بدون مرز ماموریت در جمهوری آفریقای مرکزی با اشاره به شیوع سرخک وجود دارد.

‘شدید پریشانی’

در غرب و مرکز آفریقا تعداد زیادی از مردم نیاز به کمک افزایش یافته است — حتی قبل از coronavirus آمار این قاره است.

وجود 44 میلیون نفر در نیاز در این سال شش میلیون بیشتر از سال 2019 با توجه به سازمان ملل متحد پیش بینی.

در ساحل منطقه ناامنی غذایی سطح در حال افزایش است و نگرانی وجود دارد برای برداشت بعدی پس از یک فقیر فصل بارانی.

“ما به خصوص نگران برای کودکانی که بیشتر در معرض بیماری زمانی که آنها دچار سوء تغذیه هستند” گفت: رابین از ACF.

به طور کلی سلامت در آفریقا می تواند ضربه سختی اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 — مستندات معنی است که میلیون ها نفر از مردم قادر به کار و در نتیجه مردها به نزول بیشتر به فقر است.

“ما باید نه از دست دادن بینایی از اواسط مدت و دراز مدت تاثیر این بحران گفت:” بروس Biber از کمیته بین المللی صلیب سرخ در آفریقای مرکزی شده است.

“مردم در حال حاضر تحت فشار برای سال پس از آن طول می کشد بسیار کمی به آنها فشار به یک دولت افراطی پریشانی.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im