Coronavirus: پاریسی نادیده گرفتن هشدارهای میان ویروس سرکوب

صادر شده در: اصلاح شده:

پاریسی ها دیده می شد به این شهر پارک ها و فضاهای عمومی در droves یکشنبه, فقط ساعت پس از دولت دستور میله, رستوران ها و دیگر غیر ضروری برای کسب و کارهای نزدیک و توصیه به شهروندان در خانه بماند تا آنجا که ممکن است. در حال حاضر اقدامات سختگیرانه تر ممکن است قریب الوقوع است.

تبلیغات

“من می گویم این همه جدیت: ما باید همه با هم نشان می دهد نظم و انضباط بیشتر در استفاده از این اقدامات” نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ گفت: به عنوان او اعلام تعطیلی روز شنبه.

“آنچه ما باید انجام دهید در این لحظه است که به سادگی جلوگیری از جمع آوری به عنوان آنجا که ممکن است محدود کردن ملاقات با دوستان و خانواده … فقط ترک خانه برای فعالیت های ضروری.”

اما در خیلی گرم روز یکشنبه گروه پاریسی و گردشگران دیده می شد جمع آوری با دوستان و خانواده در این شهرستان در پارک ها و در بانک ها از رودخانه سن. برخی از picnicked دیگران بازی فوتبال یا pétanque.

روز دوشنبه در فرانسه به بهداشت عمومی رئیس جروم Salomon هشدار داد که گسترش این ویروس که به کشته شدن 127 در کشور و آلوده بیش از 5,400 شد افزایش به دلیل نادیده گرفتن مردم از دولت ،

“تلویزیون دیروز گزارش شد استارک و مردم بودند و در مورد بسیاری,” او گفت: France Inter, رادیو “و محدود پایبندی به توصیه بدان معنی است که ما شده اند قادر به کاهش سرعت این بیماری همه گیر.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است که با توجه به آدرس ملت امشب پس از یک نشست سطح بالا با وزرا و مشاوران و او به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام اقدامات سخت تر برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر فرانسه خواهد بود implicating مرتب کردن بر اساس از مجموع مستند دیده می شود در کشورهای دیگر مانند ایتالیا و اسپانیا که در آن مردم ممنوع شده است به منازل خود را ترک کنند مگر اینکه آن را برای برخی کارهای ضروری مانند رفتن به محل کار یا برای خرید مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>