Coronavirus: Pietersen به مصاحبه Rohit Sharma در توییتر در 4 بعد از ظهر امروز

سابق کریکت انگلستان رودخانه Kevin Pietersen را با چت هند, درب بازکن, Rohit Sharma روز پنج شنبه در رسانه های اجتماعی he0 گفته است.

“4 بعد از ظهر فردا هندی, استاندارد زمان من مصاحبه @ImRo45 در Instagram زندگی می کنند در مورد همه چیز! که 10:30 صبح به وقت تهران. امیدواریم که شما می توانید به ما بپیوندید!” Pietersen گفت: در صدای جیر جیر.

قبلا Pietersen بود خواست شهروندان هند را به ماندن در خانه در طول 21 روز مستند دوره که آغاز شده از روز سه شنبه نیمه شب در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

“Namaste India! من شنیده ام که وضعیت خود را مانند خودمان PM مودی اعلام کرده است در سراسر کشور مستند به مدت 21 روز. من درخواست شما به دنبال این دستورالعمل. ما مبارزه با کروناویروس با هم و بیرون آمدن از این وضعیت است. لطفا ماندن در خانه خود را و ایمن ماندن” او توییتی در هندی.
 

قبلا نیز Pietersen بود توییتی در Hindi اصرار هندی شهروندان به رعایت دستورالعمل های صادر شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که تا کنون آلوده بیش از 500 نفر و ادعا کرد که بیش از 10 زندگی می کند.

در سخنرانی خود به ملت روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت: lockdown یک گام اساسی برای مبارزه با کروناویروس قاطعانه. او اضافه کرد که صرفه جویی در زندگی اولویت است که از هم اکنون.

“با دست خورده من درخواست شما را به ماندن قرار داده و هر کجا که شما هستند” گفت: مودی. او اضافه کرد که او متوجه اقتصادی انشعابات آن است. این یک کوچکتر نگرانی او گفت: به سلامت شهروندان هند است که در حال حاضر اولویت خود را.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>