Coronavirus قرار می دهد ‘کرکره up’ در اقتصاد جهانی مازاد ناپدید


این موریسون چهره دولت شکستن آن انتخابات وعده تحویل این کشور برای اولین بار بودجه مازاد در یک دهه اعتراف جهانی شیوع کروناویروس در حال حاضر با داشتن یک تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد و دولت گزینه برای پاسخ هستند “بسیار محدود”.

به عنوان یکی دیگر از $34 میلیارد دلار شد محو از ارزش ملت بزرگترین شرکت بیش از coronavirus نگرانی نخست وزیر اسکات موریسون و خزانه دار جاش Frydenberg اذعان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری در حال رشد بود.

دولت از آوریل وعده بودجه بود “در سیاه” در ابتدا پیش بینی مازاد $7.1 میلیارد دلار برای 2019-20 سال مالی است. که کاهش در ماه دسامبر به 5 میلیارد دلار قبل از تابستان آتش سوزی و در حال حاضر شیوع کروناویروس.

آقای موریسون گفت: هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند این ویروس که اکنون با کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و ایران تمام گزارش افزایش نرخ از عفونت است.

تبلیغات

از بعد از ظهر سه شنبه, ویروس کشته شده بود 2629 مردم و آلوده تقریبا 80,000. بیش از 25000 نفر بهبود یافته اند.

“کسانی که تصور می شد برای رفتن به یک coronavirus اپیدمی زمانی که بودجه گذشته منتشر شد [مارس]? البته هیچ کس را” آقای موریسون گفت. “اینها ناشناخته جهانی شوک. بنابراین ما در حال برخورد با کسانی که در شوک و ما در حال پردازش است که از طریق چه ما در بودجه به عنوان ما به ممکن و فراتر از آن.”

صندوق بین المللی پول که برگزار شد نشست G20 در عربستان سعودی با حضور جهانی خزانه و بانک مرکزی است قطع آن جهانی پیش بینی رشد 0.1 درصد در پی بحران بهداشت و درمان با چین می رود به 0.4 درصد رسید.

این ASX200 ریختن یکی دیگر از $34 میلیارد دلار در روز سه شنبه با سقوط در شرکت های در معرض چین و یا وابسته به این کشور برای تامین. موزاییک مارک های که شامل Millers و Noni B هشدار داد که ممکن است در تلاش برای دریافت سهام برای روز مادر فروش در ماه مه.

در طول دو روز گذشته بازار capitalisation ملت بزرگترین شرکت های ذکر شده کاهش یافته 80 میلیارد دلار.

آقای Frydenberg که با حضور در نشست گروه 20 گفت: coronavirus شد به “اولویت” برای سازمان ملل به عنوان “کرکره برو تا در اقتصاد جهانی”.

Workers wearing protective suits spray disinfectant as a precaution against the coronavirus at a market in Bupyeong, South Korea.

کارگران با پوشیدن لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus در یک بازار در Bupyeong کره جنوبی.اعتبار:AP

“اقتصاد استرالیا مواجه شده است تعدادی از شوک های اقتصادی شده اند که فراتر از کنترل ما,” او گفت:. “پیام ما امروز این است که اقتصاد استرالیا است قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر.”

آقای موریسون گفت: مالی پاسخ به اپیدمی شد باریک و پرچم در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت از نیروی کار را محرک هزینه در طول بحران مالی جهانی.

“این یک بحران بهداشتی نه مالی یکی” نخست وزیر گفت. “[گزینه] بسیار محدود کردم به گفتن. اما در اقتصاد داخلی به کار است که انجام شده است به خصوص در حمایت از گردشگری داخلی مبارزات.

“من می توانم اطمینان دهم مالیات دهندگان در پایان روز است که ما یک دولت که درگیر در مالی پاسخ.”

حتی قبل از شیوع کروناویروس در پایان ماه دسامبر بودجه 1.1 میلیارد دلار پشت آن مازاد پیش بینی شده است.

سایه خزانه دار جیم چالمرز گفت: اقتصاد شده بود به تاخیر انداختن پس از انتخابات فدرال حتی قبل از coronavirus و bushfires رسید.

آمپر سرمایه اقتصاددان ارشد شین الیور گفت: بانک مرکزی را مجبور به در نظر گرفتن یک نرخ بهره در جلسه خود در هفته آینده.

“به وضوح دیگر [coronavirus] میکشد و بیشتر شیوع بیماری و اختلال گسترش در سطح جهان بزرگتر تاثیر در استرالیا از جمله خطر از دو منفی چهارم; یعنی رکود,” او گفت:.

دانشگاه بخش رو به میلیاردها دلار ضرر و زیان به دانشجویان بین المللی باقی می ماند گیر دریایی – به طور فزاینده ای به رسمیت شناختن چقدر دشوار خواهد بود برای همه رشته دانش آموزان چینی در زمان بازگشت به آغاز مطالعات در استرالیا این ترم و برآوردن سخت خود جداسازی مورد نیاز آنها به احتمال زیاد صورت.

“وجود دارد هیچ نظر در لحظه ای که ما می تواند 100,000 دانش آموزان در اینجا از چین است. همه نشانه به نظر می رسد به بررسی آن در یک گروه توسط گروه اساس” گفت: Phil Madison صندلی از یک شهرت جهانی گروه ضربت راه اندازی به هماهنگی بخش پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

دانشگاه ها همچنین می گویند توصیه های پزشکی باقی مانده است برترین و آنها نمی خواهد می خواهید به ممنوعیت آرام اگر آن را تضعیف سلامت عمومی است.

ویکی تامسون مدیر اجرایی گروه هشت دانشگاه های, که حساب برای 65 درصد از دانش آموزان ثبت نام شده در استرالیا گفت: آنها در حال هل دادن دولت به استراحت محدودیت های مسافرتی و اگر آن را تضعیف سلامت عمومی است.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>