Coronavirus کوئینزلند زندگی می کنند به روز رسانی: COVID-19 مورد افزایش عنوان جدید ‘اجرای’ تیم راه اندازی


اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP بیمارستان محلی یا 13HEALTH.

ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • در کوئینزلند 781 مردم شده اند قرارداد COVID-19 تا کنون.
  • استرالیا مرگ و میر می ایستد در 21 پس از مرگ یک بیمار در نیو ساوت ولز.
  • کوئینزلند دولت تشکیل “اجرای” تیم برای کمک به ردیابی افرادی که در تماس با افراد مبتلا به کروناویروس و پیگیری مردم قرار داده شده تحت انزوا.
  • کوئینزلند بخش حمل و نقل و جاده های اصلی مداخله به دفع بسته شدن رکس هواپیمایی مسیرهای.
  • ماسک صورت و دستکش در لیست ممنوع صادرات است.

Trad می گوید Queenslanders نباید جریمه برای رای دادن در انتخابات شورای

کوئینزلند معاون نخست وزیر جکی Trad می گوید او را “مدافع به شدت” به نمایندگی از کسانی که تصمیم به سر به یک نظرسنجی غرفه در آخر هفته گذشته از نگرانی های بهداشتی.

در طول یک Facebook Live Q&A در جلسه برای اعضای خود در جنوب بریزبن رای دهندگان Ms Trad خطاب به این پرسش که چرا دولت های محلی انتخابات جلو رفتم و اذعان دولت “می تواند انجام داده اند همه چیز بهتر” در شرایط بی سابقه ای.

جزئیات بیشتر از مت Dennien اینجا.

و که آن را برای بریزبن تایمز coronavirus وبلاگ برای امروز. ما خواهید بود به عقب آوردن شما آخرین فردا صبح.

ایمن ماندن – و در خانه بمانند!

کوانتاس می تواند بدون دولت وام می گوید: بزرگترین سهامدار

کوانتاس بزرگترین سهامدار Pendal گروه می گوید: هواپیمایی نمی نیاز به یک وام از دولت فدرال به دلیل آن به راحتی می توانید جمع آوری بدهی در بازار خود را اضافه کرد که هر گونه پشتیبانی ارائه شده تنها می تواند مفید باشد اگر آن را به رایگان بهره.

با رقیب ویرجین استرالیا به تعقیب یک $1.4 میلیارد دلار وام از دولت برای اطمینان از بقا کوانتاس گفته است این دولت است که باید آن را در نوبت دریافت $4.2 میلیارد دلار تسهیلات به “سطح زمین” اگر باکره درخواست اعطا شده است.

اما Pendal تحلیلگر Sondal Bensan می گوید تنها یک دولت وام صفر درصد بهره به کمک خواهد کرد کوانتاس با توجه به هواپیمایی مطرح شده تازه بدهی خود را ماه گذشته در 2.75 درصد است.

“آنها می توانند کمک های مالی خارجی آنها باید مقدار زیادی از نقدینگی و آن نسبتا ارزان است,” او گفت:.

بیشتر بخوانید از پاتریک تخم در اینجا.

تبلیغات

وزیر دارایی وعده به روز رسانی هفتگی

وزیر دارایی Mathias Cormann می گوید او در حال رفتن به موضوع به طور منظم به روز رسانی در هر جمعه که در آن او با استفاده از $40 میلیارد دلار که بیش از او دارای کنترل برای هر گونه هزینه های اضافی مورد نیاز برای مقابله با شیوع کروناویروس.

کار خواسته است ملی استرالیا تفتیش به توسعه ممیزی برنامه به دامپزشک مختلف صرف برنامه های در حال نورد توسط موریسون دولت برای مقابله با pandemicIn ماه گذشته دولت اعلام کرده است که تقریبا 200 میلیارد دلار در سال از جمله برنامه های این هفته $130 میلیارد JobKeeper یارانه دستمزد طرح.

Finance Minister Mathias Cormann.

وزیر دارایی Mathias Cormann.اعتبار:پری Duffin/AAP

آن را نیز تایید شده برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک از جمله ضمانت وام در حالی که وزیر دارایی Mathias Cormann داده شده است تصویب به صرف تا 40 میلیارد دلار در فوری و یا غیر منتظره ،

سناتور Cormann گفت: 40 میلیارد دلار پیش است که او نظارت به دولت این ظرفیت برای مقابله با فوری یا پیش بینی نشده مورد نیاز برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“وجود دارد دیرینه و ایجاد شفافیت و مجلس گزارش مورد نیاز در محل در رابطه با استفاده از پیش به وزیر دارایی” او گفت:.

“با توجه به اندازه آن من ساخته شده روشن است که من می خواهم موضوع را به طور منظم اظهارات ارائه به روز رسانی در هر بار استفاده در هر جمعه که در آن یک یا بیشتر تعیین شده است که هفته به تخصیص بودجه از پیش به وزیر دارایی.

“فراتر از آن است که ما توافق کردیم که من به دنبال موافقت سایه وزیر دارایی برای هر پیشنهاد هزینه های بالاتر از 1 میلیارد دلار.”

سناتور Cormann گفت: دولت استقبال موشکافی از آن صرف برای مقابله با بیماری همه گیر داده و اندازه آن را اهمیت است.

اسکات موریسون دعا برای استرالیا در تصویری برای مسیحیان

اسکات موریسون نشان داده است او در دعا برای دولت و قلمرو رهبران در طول coronavirus همه گیر توصیف بحران به عنوان یک زمان “نیاز و درد و رنج” در ویدئویی آنلاین.

در یک کلیپ منتشر شده در ابدیت, اخبار وب سایت, اما بعد از حذف نخست وزیر استرالیا ارائه می دهد یک دعا برای همکار خود را ملی اعضای کابینه به ماندن “قوی و متحد” و می گوید که برای گرفتن بهترین توصیه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

آقای موریسون یک مسیحی انجیلی که حضور افق کلیسا در محلی شایر رای دهندگان می گوید: در پیام خود ایمان را به او می دهد “enormous تشویق” در مورد چگونگی پاسخ به جهانی همه گیر.

بیشتر بخوانید از آنتونی گالووی در اینجا.

میلیون ها نفر از کارگران برای دریافت مزد ‘همه گیر ترک’ تحت نمایشگاه طرح کار

محل کار دادگاه قصد دارد به پرداخت نشده “همه گیر ترک” و بیشتر مرخصی سالیانه در نیمه پرداخت به میلیون ها نفر از کارگران.

این نمایشگاه کار کمیسیون می گوید آن را پیدا کرده و شکاف در قوانین فعلی که به معنای برخی از کارکنان لازم نیست که یک حق قانونی به خود جدا برای دو هفته اگر کارفرمایان خود را نه مجوز.

“اگر کارفرما رضایت نیست کارمند ممکن است قرار داده شده در invidious موقعیت یا contravening بهداشت عمومی جهت و یا دستورالعمل و یا قرار دادن اشتغال آنها در معرض خطر” این کمیسیون در بیانیه ای گفت.

به ویژه در این کمیسیون گفت: آن نگران بود برای کارمندانی که احساس جسمی خوب بود اما جدا از آنجا که آنها تا به حال به تماس با یک مورد تایید شده از COVID-19.

بیشتر بخوانید از نیک Bonyhady اینجا.

پلیس کوئینزلند استفاده خواهد کرد ‘تشخیص’ زمانی که اجرای COVID-19 محدودیت

با سردرگمی زیادی در اطراف چه اجتماعی جدید فاصله قوانین چیست و چگونه به شدت آنها به اجرا گذاشته خواهد شد توسط پلیس, مردم, مطمئن بودن جریمه تنها صادر شده برای “آشکار و عمدی نقض” در کوئینزلند.

کوئینزلند دولت فاجعه Co-ordinator, معاون کمیساریای استیو Gollschewski گفت: توضیح بیشتر خواهد آمد در اطراف بهداشت عمومی جهت فردا اما پلیس می تواند با استفاده از “اختیار”.

Queensland deputy police commissioner Steve Gollschewski said they would take a common sense approach to new rules.

کوئینزلند معاون کمیسر پلیس استیو Gollschewski گفت: آنها را یک رویکرد عقل سلیم به قوانین جدید.اعتبار:Jono سرل/گتی

“اعتنایی آشکار از جهات مانند خانه احزاب به اجرا گذاشته خواهد شد,” او گفت:. “پلیس نمی خواهد رفتن درب به درب به بررسی تصادفی خوابگاه برای انطباق مگر اینکه یک مسئله شناخته شده است و یا شکایت نیاز به پیگیری اقدام.

“که در آن پلیس اقدام خواهد کرد این است که اگر وجود دارد آشکار یا عمدی نقض می افتد در جامعه است.”

معاون کمیسر گفت: پذیرش چک های غیر ضروری کسب و کار و مردم در قرنطینه ادامه خواهد داد.

دولت مدیریت بحران کمیته را بیشتر روشن شدن اجتماعی فاصله قوانین در روز پنج شنبه.

“من درک می کنم وجود دارد سردرگمی مردم در اطراف چه می توانید و نمی تواند انجام دهد و هدف ما برای روشن شدن جهات به عنوان آنها به اجرا در آمده است” آقای Gollschewski گفت.

تبلیغات

که در آن کوئینزلند جدیدترین COVID-19 موارد تشخیص داده شد

با کوئینزلند ضبط یک پرش از 40 نفر امروز تنها Metro North منطقه شاهد بیش از 10 موارد اضافه شده به کل آن.

مترو شمالی تا به حال 11 اضافی مورد مترو, جنوبی, ثبت, هشت, هفت تایید شد در ساحل آفتاب شش در حالی که عزیزم فراز’ شمارش افزایش شش.

مرکزی کوئینزلند دیدم دو مورد جدید با Gold Coast, Mackay, تاونزویل و غرب مرتن اضافه کردن هر یک.

در حال حاضر وجود دارد 781 موارد تایید شده در کوئینزلند. در اینجا نگاهی به چگونگی آنها در سراسر دولت است.

در coronavirus خط مقدم داروسازان در صورت حمله به سوء استفاده و تهدید

یک داروساز بوده و پانچ در صورت در حالی که تلاش برای جلوگیری از احتکار بافت, در حالی که دیگران تا به حال سهام پرتاب در آنها و تهدید به مرگ دریافت به عنوان تنش شعله ور شدن بیش از محدودیت دارو در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در یکی از ناراحت کننده حادثه در حال بررسی توسط پلیس, یک دستیار داروخانه در ساحلی ویکتوریا شهر تورکی مورد نیاز بخشی از گوش او چسبیده به هم بعد از او در حمله هفته گذشته توسط یک مشتری ادعا به کوروناویروس.

بیشتر بخوانید از ملیسا کانینگهام و عایشه داو در اینجا.

سواره نظام در هشدار به عنوان بازنشسته پزشکان و پرستاران و دانش آموزان مجموعه ای به پیوستن به مبارزه در برابر ویروس

پزشکی استرالیا ناظر به بسیج بی سابقه ای همه گیر زیر ثبت نام برای دریافت بیش از 40,000 بازنشسته پزشکان و پرستاران و ماماها و داروسازان را به سیستم بهداشت و درمان برای پیوستن به coronavirus مقاومت است.

این طرح می آید به عنوان دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان درخواست خود را برای پزشک ثبت نام در droves و نهایی دانش آموزان سال خواسته شده است برای ابراز علاقه به ورود به بیمارستان ها زود است.

از دوشنبه, 4800 medicos, 13,000 پرستاران 2400 ماماها و 2200 داروسازان که بازنشسته و یا نقل مکان به یک غیر تمرین ثبت نام در سه سال گذشته خواهد بود به طور خودکار ذکر شده در زیر ثبت نام کنید و قادر به بازگشت به سیستم بهداشت و درمان.

فیزیوتراپیست ها, پرتوکاران راديولوژی و دیگر متفقین سلامت کارگران انتظار می رود برای پیوستن به سواره نظام در آینده نزدیک که کمک خواهد کرد که برای مراقبت از COVID-19 بیماران و یا کار در بخش های دیگر این بخش به آزاد کردن همکاران خود را که می تواند.

جزئیات بیشتر از کیت اندرز و Mary Ward اینجا.

ملی تلفات می رسد 21 بعد از مرگ NSW

استرالیا COVID-19 مرگ و میر در حال حاضر 21 بعد از نیو ساوت ولز ثبت آن 10 coronavirus مربوط به مرگ در این بیماری همه گیر.

نه اخبار و گزارش قربانی درگذشت در پایه پرتقال بیمارستان.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>